SAMSUNG GEAR VR | virtuali realybė pasiekiama ranka??

2018-09-17

Labas! Šį įrašą skiriu ne tik merginoms, bet ir vaikinams. Turbūt nenustebinau, tiesa? Tačiau tokia įrašo tema mane stebina pačią! Aš tiesiog norėjau papasakoti apie geriausią būdą išleisti 60 eurų. Istorija paprasta - vaikinas pamatė GEAR VR, pažiūrėjo į mane ir tą pačią dieną nusipirko. Iš pradžių galvojau, kad tai bus pinigų išmetimas - juk toks dalykas negali kainuoti tik 60 eurų! Tačiau SAMSUNG manęs dar niekada nenuvylė ir šis pirkinys nėra išimtis. 


Užsidėkite Gear VR ir leiskitės į tokius nuotykius, apie kuriuos kadaise tik svajojote. Gear VR naujasis dizainas ir pultelis suteikia geresnę perspektyvą ir galimybę mėgautis dar puikesniais potyriais.

Lengva įsitraukti į virtualų pasaulį, nes Gear VR atrodo lengvesnis nei yra. Be to, jis sukurtas taip, kad būtų patogus neatsižvelgiant į jūsų veido formą, o paminkštinimas iš porolono nepraleidžia šviesos ir išsaugo potyrius.  

Ergonomiškas dizainas, kad virtualios tikrovės potyriai būtų patogesni ir interaktyvesni.

Naudokite Gear VR pultelį kaip nuotolinio valdymo pultelį lengvai keliauti po virtualią tikrovę arba kaip žaidimų valdymo pultelį, turintį visus reikalingus mygtukus pergalėms pasiekti. Dėl pultelio formos jį galima valdyti viena ranka. 

Tai pastebimai geresnis virtualios tikrovės potyris. Prietaisas turi platų (101°) matymo kampą dėl didelio lęšio bei sklandų ir tikslų galvos judesių sekimo mechanizmą dėl įmontuotojo giroskopinio jutiklio ir akcelerometro. 

Nesvarbu, koks atstumas skiria jus ir jūsų draugus, Oculus kambariai ir vakarėliai yra patogus ir linksmas būdas leisti laiką kartu. Užsidėkite savo Gear VR ir sukurkite Oculus kambarį (Oculus Room), kad galėtumėte įdomiai diskutuoti ar tiesiog leisti laiką su draugais.

Nesvarbu, ar jūsų Galaxy išmanusis telefonas naudoja mikroUSB, ar C tipo USB jungtį. Tiesiog prijunkite jums reikalingą prievadą prie Gear VR ir pasinerkite į virtualios tikrovės pasaulį. 


Akiniai yra nerealiai patogūs - su dirželiais lengva juos priderinti prie galvos formos. Viršuje esantis žiedelis reguliuoja telefono atstumą nuo lęšių, tad tai padeda susitvarkyti su išsiliejusiu vaizdu. Taip, jūs supratot teisingai - į šiuos akinius tereikia įstatyti telefoną, tuomet automatiškai bus įdiegta Oculus programėlė (ši programėlė talpina visus žaidimus, programas, filmukus) ir viskas! Įdedant telefoną į akinius antrą kartą tereikės atrakinti jį ir nepamiršti, kad laikas nesustoja, o eina, kai esate kitame pasaulyje 😀 mano asmeninis rekordas - dvi valandos. Užsidėjau akinius, įsijungiau žaidimą ir nusiėmusi akinius supratau, kad už lango jau naktis. Ir jokio diskomforto, jokių skaudančių ar ašarojančių akių bei jokių nuspaustų odos vietų.

Nuotraukos darytos Comic Con Baltics 2018 - renginio metu buvo galima išbandyti VR nemokamai visiems norintiems
Virtuali realybė mane traukia ne tik dėl žaidimų ir programėlių (VR perkelia visą telefoną į šį pasaulį! Dabar įsivaizduokit kaip smagu žiūrėti YouTube filmukus virtualioje realybėje... Nors jums nepavyks, kol patys to neišmėginsit, nes to net įsivaizduoti neįmanoma. Duosiu mažą hint'ą - asmeninis kino teatras). Man VR labiau patinka dėl atpalaidavimo. Tuo metu, kol žaidžių, žiūriu YouTube ar kitus filmukus, sukurtus VR, pamirštu viską, kas vyksta aplink. Visas problemas, visus rūpesčius, blogą orą, darbą. Tai taip įtraukia, kad nusiėmus akinius net nustembu. Visada.

Jei jus domina, ateityje papasakosiu apie savo mėgstamiausius žaidimus, kaip naudotis Oculus programėle, apie naują būdą žiūrėti YouTube ir filmus neišleidžiant nei vieno papildomo cento. Ir vos nepamiršau - būtinai skirsiu atskirą įrašą susijungimui su draugais per virtualią realybę!

https://www.samsung.com/lt/wearables/gear-vr-r324/

6 komentarai

 1. Prieš kelis metus taip pat pabandžiau, tai buvo kažkas nerealauuus, man labai patiko 😍😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Prieš porą mėnesių bandžiau. Labai patiko! Jeigu mums pirkti, tai visai šeimai kiekvienam, nes nepasidalintume :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, ir aš turiu jau atskirą nuo vaikino, nes nepasidalindavom 😁 bet verta!

   Panaikinti
 3. Kaip gaila, kad comic con pražiopsojau ir neišbandžiau nemokamai.. Norėčiau padovanoti juos draugui, bet 100 proc. nesu tikra, ar jam patiks, tai galvoju, kad gal tokiu atveju geriau dovanoti apsilankymą VR Cafe: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/aktyvus-laisvalaikis-pramogos Gal esi buvusi? Ar verta? Nes po tavo aprašymo tai aš jau beveik ir pirkčiau, BET visgi - kiekvienam juk skirtingi tie potyriai - bijau, kad išmesiu pinigus į balą..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Buvau!!! Nerealu 😁 išbandykit būtinai, tik jei eisit abu - imkit atskirus kambarius 💕

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.