Palengvinkime kasdienio makiažo rutiną su GOSH 💓

2018-09-05

Sveikutės! Gavau keletą GOSH priemonių, kurios paskutiniu metu labai palengvina mano makiažo rutiną. Tai labai aktualu pasibaigus atostogoms, kai nuovargis ima viršų ir pusvalandis miego svarbiau už makiažą. Tačiau aš jau atrandu dalykus, kurie mano pasidažymą sutrumpina iki penkių minučių, o ir piniginės neplonina, tad noriu atradimais pasidalinti su jumis!


Šiandien noriu papasakoti apie makiažo pagrindą, šviesinamuosius lašiukus ir akių šešėlių bazę. Nuotraukoje apačioje visos priemonės ir išsidėstė sava tvarka. Uždėjau efektą, nes kitaip bazės spalvos nuotraukoje nesimato, nors realybėje ji identiška, kaip matote nuotraukoje su efektu. Dėl efekto nei makiažo pagrindo, nei šviesinamųjų lašiukų vaizdas nepasikeitė.

GOSH FOUNDATION PLUS+ - tai makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė, kuri tobulai dengia odą, padeda paslėpti nelygumus, negilias raukšles ir odos paraudimą. Priemonė ilgai išlieka. Sudėtije esančios veikliosios medžiagos užtikrina nepriekaištingą išvaizdą. Jos išsiskiria maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, kurios saugo odą nuo senėjimo. SPF 15 filtrai apsaugo odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Jūros dumbliai gerina odos elastingumą, atkuria ir drėkina odą. Taip pat apsaugo nuo spuogų. Hialurono rūgštis drėkina odą ir palaiko reikiamą drėgmės kiekį, lygina raukšles. Vitaminas E apsaugo odą nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. 

Makiažo pagrindas yra labai lengvutės, skystokos, bet ne per skystos konsistencijos. Dėl tokios formulės labai lengva jį padengti ypač plonu sluoksniu, tad išvengsite kaukės efekto ir atrodysite super natūraliai. Priemonė gerai maskuoja, net paslepia mano strazdanas! Žinoma, didžiausios ir ryškiausios vistiek šiek tiek matomos, tačiau man tai patinka - kasdienai pilno maskavimo priemonės tikrai nenoriu. Sakyčiau, kad čia maskavimas vidutinis, link pilno, bet iki pilno dar trūksta. 

Labai žiūrėjau, kad makiažo pagrindas tiktų mano sausai odai, kadangi rinkausi šviesiausią, 002 Ivory spalvytę, kurią naudosiu ir žiemą, o žiemą kovoju net su šerpetojimais. Kadangi priemonė skysta ir nesunki, neišryškina sausų vietų, o kartu jas ir drėkina! 

Riebesnę odą turinčioms merginoms būtina užfiksuoti bent T zoną su fiksuojančia pudra, nes makiažo pagrindas dienos eigoje dingtų, tačiau ant mano sausų skruostų net neužfiksavus vaizdas nepasikeičia. Priemonė nėra matinė, turi sveiko švytėjimo, tačiau be blizgučių. Žiemą naudosiu su mielu noru 😍

Beje, makiažo pagrindas gelsvo tono, tad puikiai tiks rausvesnę odą turinčioms merginoms.

ant veido TIK makiažo pagrindas

Šią priemonę galima naudoti atskirai arba įmaišyti kelis lašus į makiažo pagrindą ar kūno losjoną. Priemonė prisiderina prie odos atspalvio, padeda paslėpti odos netobulumus, paraudimą ar gelsvą atspalvį. Ji suteikia odai skaistumo, sukuria nepriekaištingos natūraliai spindinčios odos atspalvį. 

Šviesinamuosius lašiukus pasirinkau todėl, kad turiu man labai patinkantį makiažo pagrindą, kuris man idealiai tinka tik vasaros viduryje, kai esu nemažai įdegusi. Nusprendžiau, kad nepirksiu antros pakuotės su kitu atspalviu, o tiesiog panaudosiu šviesinamuosius lašiukus. Pasiteisino!

Lašiukai nepakeičia priemonės tekstūros, nors yra labai skysti. Dėl to bijojau labiausiai - kas bus, jei mano pilno maskavimo priemonė taps tik vidutinio arba silpno maskavimo?? Džiugu, kad viskas su tuo gerai. Ir net labai gerai, nes naudojant šį šviesinantį skystį oda atrodo sveika, spindinti. Žinoma, užfiksavus su matine pudra tai dingsta, bet toms, kurios naudoja neutralią fiksuojančią pudrą turėtų patikti toks efektas.

Apačioje matote, kaip pasikeitė makiažo pagrindo spalva, sumaišius jį su šviesinamaisiais lašiukais. Graži tekstūra, šviesesnė spalva. Must have kiekvienai!

Šių lašiukų yra ir baltų, ir žalių, ir violetinių, ir šalto bei šilto tono rudų. Po tokių gerų įspūdžių galvoju išbandyti žaliuosius, kurie neutralizuotų mano raudoną odą.


Ir dabar eilė priemonei, kuri prastus šešėlius paverčia nuostabiais. Tai - akių šešėlių bazė. Prisipažinsiu, kad turėjau tik Essence bazę (gautą swapbox'e) ir svajojau apie Urban Decay, bet po šios nebereikia jokių kitų. 


Bazė kiek neįprastoje pakuotėje - išsukama, viename gale randame patį produktą, o kitame - kempinėlę jo padengimui. Kempinėlė kietoka, man nelabai patinka, tad užtepusi priemonę ją pasklaidau su pirštu (nuo šilumos ji dar gražiau pasidengia) ir dengiu šešėlius. 

Pirmą kartą gyvenime ryte pasidažiusi vakare radau tokį patį vaizdą ant akių. O jau šešėlių pigmentacija! Pažiūrėkit pačios. Kažkas nerealaus. Niekas nesubėga, nenuplaukia, neprilimpa ir panašiai, tiesiog džiaugiuosi geresniu išsilaikymu ir tobula pigmentacija. Beje, sklaidymo proceso priemonė neapsunkina, tereikia ją užfiksuoti su kūno/baltos spalvos šešėliu.

Akių vokų šešėlių pagrindas yra 001 Nude spalvos, tad kiek pamaskuoja voko atspalvio nelygumus, kapiliarus ir panašius dalykus, tad jų nebesimato po šešėliais.

Kairėje - be bazės, dešinėje - su baze

Visas priemones rasite fizinėse Eurokos parduotuvėse arba eurokos.lt. Dabar daug nuolaidų, atkreipkit dėmesį! Labai džiaugiuosi visais atradimais. Nujaučiu, kad tai nėra paskutinės kosmetikos priemonės iš GOSH mano kolekcijoje 😍

Makiažo pagrindas: GOSH foundation plus+
Šviesinamieji lašiukai: GOSH mix&fix colour drops 
Akių šešėlių bazė: GOSH

4 komentarai

  1. tavoji oda :oooo švyti kaip koks angelas, dievaitės oda omg pavydžiu baltai)))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš LABAI LABAI mėgstu spindinčia oda, man atrodo taip gražiai, ir kiekviena diena aš galiu eiti be maskuoklio, tušo, bet BŪTINAI su tuo kas galėtu padaryti odą spindinčia,būtinai išbandysiu GOSH, būtų faina, paskaityti blogą apie highlaiterius, ir išgirsti tavo nuomonę.
    Sekmės kuriant blogus! ❤️😁

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.