I ❤ Makeup highlighter'iai | Goodess of Love | Mermaid's Heart

2018-09-09

Sveikutės! Per gimtadienį gavau du šiuos I Heart Makeup highlighter'ius - švytėjimo suteikiančias pudras. Į savo norų sąrašą įtraukiau būtent šiuos, nes Goddess of Love yra natūralaus, šviesaus atspalvio, o Mermaid's Heart - ryškus, spalvotas, jį galima naudoti ir akims. Mane šiek tiek gąsdina kiekiai, bet šiaip esu patenkinta šiomis priemonėmis ❤


Išskirtinė pastelinių ir aukso atspalvių paletė, kuri paryškins veidą ir akis. Atspalviai gali būti naudojami atskirai, naudojant teptuką ir norint paryškinti pasirinktą odos sritį arba maišyti spalvas, siekiant sukurti metalo atspalvius. Jeigu norite paryškinti akis, naudokite atspalvius, kuriais paryškinkite vidinius akių kampus ir padenkite norimu atspalviu akių vokus.

Pradėsiu nuo mane labiau viliojančio gaminio - Mermaid's Heart ❤ žinau, kad ši priemonė nėra kasdieniam naudojimui, kad spalvos super blizgios bei spalvotos ir net kaip šešėlių kasdien nepanaudosiu. O produkto labai labai daug - niekada nesunaudosiu jo iki galo ir turbūt net neišlyginsiu širdelės (ji iškili).

Tačiau aš labai džiaugiuosi šiuo gaminiu, nes kai noriu ryškaus, akį rėžiančio makiažo imu tik ją. Labai retai ranka išsitiesia prie kito produkto (žinoma, nekalbu apie makiažo pagrindus ir pan. 😁 ši pudra yra naudojama tik akims ir švytėjimo suteikiančios pudros naudojimo vietose), nebent matinių šešėlių bazei fiksuoti ir žvilgsniui gilinti.

Priemonės pigmentacija atima žadą - swatch'us rasite apačioje. Visas spalvas sumaišius gaunamas metalinis blizgėjimas, o naudojant atskirai... na, pačios matote. 


Trijų atspalvių švytėjimo suteikianti priemonė padės sukurti išskirtinį spindintį deivės makiažą.

O dabar grįžkime į kasdienybę ir kasdien naudojamas priemones 😁 nors ir šios priemonės kasdien nesirenku - mėgstu lengvesnį švytėjimą, o šios švytėjimo suteikiančios pudros pigmentacija nereali. Su šepetėliu imant priemonę šepetėlį reikia nupurtyti, kad nešvytėt per daug, o dengiant su pirštu išgaunu tokią pigmentaciją, kad galėčiau būti naudojama vietoj disko kamuolio 😁 festivaliams - super. Jei atvirai, tai ši priemonė man labai panaši į mano mylimą ABH highlighter'į. Tik to spalvytė (auksinė) man patinka kiek labiau. Keista, nes anksčiau mėgau tik baltas švytėjimą suteikiančias priemones.


Reziumė abi priemones rekomenduoju ramia širdimi. Pirmąją - drąsioms, ryškius makiažus kuriančioms merginoms, o antrą - stiprų švytėjimą mėgstančioms. Ir toms, kurios moka dirbti su stiprią pigmentaciją turinčiais gaminiais.


Dabar Eurokos internetinėje parduotuvėje joms taikoma 35% nuolaida, tad pasižvalgykit!

4 komentarai

© BB. Design by FCD.