CATRICE makiažo bazė "Goodbye Pores" ❤

2018-09-11

Labas! Turbūt matėte, kad blogeriai gavo dar krūvą Catrice naujienų. Ši "dozė" man patiko daug labiau, nei praėjusi, nepaisant to, praėjusį kartą atradau mylimiausius lūpų dažus kasdienai. Vienas iš geriausių dalykų šiame siuntinyje yra "Goodbye Pores" makiažo bazė, kuri žada sulyginti poras. Ar jai pavyko?


Makiažo bazė visiškai silikoninė ir, kaip joms įprasta, super skalsi. Tokio žirnelio, kokį matote nuotraukoje, man užtenka pusei veido padengti, tad 30ml naudosiu visą amžinybę. Ypač kai kasdien bazės nenaudoju, nes man tiesiog nereikia užglaistyti visų porų ir padidinti išsilaikymą iki kosmoso - turiu pudrą, kuri ir taip tą padaro tam laikui, kurio man reikia. 

Produktas kvepia nekaip - asmeniškai mane tas kvapas atbaido nuo naudojimo. Efektas vertas dėmesio, ypač kaip už tokią kainą, tačiau tas kvapas... Net sunku apibūdinti. Bent jau kvapas neišlieka ir vos užtepus dingsta. 


Ką ši bazė padaro, tai užglaisto, sulygina poras tiesiog pasakiškai. Tam neturiu jokių priekaištų - makiažo pagrindas dengiasi daug lengviau, gražiau, tolygiau. Ir išsilaiko gražiau. Laiko negaliu pasakyti, nes naudoju super duper makiažo pagrindą ir tiesiog neišbūnu su makiažu tiek, kad pamatyčiau trinimąsi. 

Kaip už tokią kainą - tikrai rekomenduoju išbandyti šią makiažo bazę. Ypač toms, kurias kankina didelės poros ❤

2 komentarai

© BB. Design by FCD.