300 pribaigtukų iššūkis: rugpjūtis 🌻

2018-09-07

Sveikutės! Praeitame pribaigtukų įraše minėjau, kad kiekį padidinu iki 300, nes kiek nesąžiningai sužaidžiau - išnaudojau krūvą mėginėlių, kurie sudarė labai didelį kiekį. Tačiau iš kitos pusės - mano tikslas sunaudoti ilgai savo eilės laukiančias priemones, nes kaip tinklaraštininkė gaunu jų labai daug ir kažkiek panaudojusi imu kitą... Mano lentynos jau buvo apytuštės, bet prieš rudenį gavau daug PR siuntų, tad ir vėl viskas nuo pradžių 😀 tad intensyviai naudoju visus likučius. Žiūrim ką išnaudojau šį mėnesį! 


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

#201 PANTENE plaukų šampūnas
Vienas iš mėgstamiausių mano šampūnų. Puikiai išplauna plaukus, drėkina, juos pakelia nuo šaknų. Kartojau ne kartą ir tikrai dar ne kartą jį pamatysite pribaigtukuose.

#202 L'OREAL plaukų šampūnas su kokosų aliejumi
Šis šampūnas iš linijos, kurią išbandė ir išgyrė turbūt visi blogeriai. Antra mano pakuotė, tad priemonė nereali - puikiai išplauka, padeda susitvarkyti su besiveliančiais plaukais, nesausina. O tas kokosų kvapas! Privalot išbandyti, nenusivilsit.

#203 ALKMENE plaukų šampūnas
Šis šampūnas yra nuo pleiskanų. Jų neturiu, tačiau iš to, kad jis nei trupučio nesausino, o net labai gerai drėkino plaukus, manau, kad turinčioms šią problemą patiks. Taip pat sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus, o visos žinome jo naudą. Tačiau jei nemėgstate arbatmedžio aliejaus kvapo - net nebandykite, nes jis pakankamai erzinantis.


#204 TAHE plaukų purškiklis
Gavau apie pusę pakuotės, tad per naudojimo laiką supratau, kad priemonė man labai patinka kaip nuplaunama kaukė - prieš plaunant galvą valandai apipurškiu plaukų galus ir kitą dieną pamirštu kas yra vėlimasis, išsipūtę ir nepaklusnūs plaukai. 

#205 MARGARITA plaukų balzamas
Nepatiko - man per silpnas. Tačiau mano plaukai mėgsta pūstis ir yra sausi (tik šaknys riebios), tad jei turite normalius arba visiškai riebius plaukus - jums patiks. Kai tokius turėjau šią liniją mėgau 😀

#206 MELISA plaukų kondicionierius

Identiška situacija kaip ir su Margarita balzamu, tad sunaudojau skutantis.

#207 DOVE plaukų kaukė
Dove greito veikimo plaukų kaukės yra mano mėgstamiausios. Bandžiau jų labai labai daug, tad jei taip myliu šią kompaniją - produktas vertas dėmesio. O ir akcijos neretai vyksta, tad tikrai kartosiu - švelnius plaukus mėgstu. Tiesa, čia efektas kosmetologinis - sudėtyje esantys silikonai greitai paverčia plauką gražiu. Bet baigus naudoti efekto neliks, turėkite tą omeny.

   

KŪNO, RANKŲ IR PĖDŲ PRIEŽIŪRA

#208 DOVE aliejinis kūno prausiklis
Naujas atradimas! Prausiantis šiuo aliejiniu kūno prausikliu ant odos aliejaus nelieka, bet ji tampa minkštesnė, švelnesnė, sudrėkinama. Net pamiršau kas tas kūno sviestas, tad čia toks du viename produktas. Sausą odą turinčioms merginoms labai rekomenduoju!

#209 AVON pėdų šveitiklis
Šiurkštokas, bet pėdoms mėgstu dar šiurkštesnius. Tačiau kaina maža, kvapas - lyg karamelės, tad, manau, jei neturėsiu nieko panašaus ir gausiu katalogą - kartosiu.

#210 DULGON rankų kremas
Labai riebus, man nepatiko, tad išmetu beveik pilną.

#211 RILASTIL rankų kremas
Šis mažylis toks skalsus, kad naudojau turbūt mėnesį... Bet vertas savo kainos! Sviestmedžių sviestas, kurio yra sudėtyje, yra mano mėgstamiausias kietas aliejus, tad ne veltui taip džiaugiuosi rezultatu - švelniomis, minkštomis rankomis.


VEIDO IR LŪPŲ PRIEŽIŪRA

#213 MARGARITA veido prausiklis
Su drauge mainėmės nenaudojama kosmetika, bet abi nepastebėjome, kad šis prausiklis baigė galioti vasarį, tad taip ir neišbandytas iškeliauja iš mano namų.

#214 AVON naktinė veido kaukė su hialurono rūgštimi
Nereali! Puikiai drėkina odą - kondicionierių paveiktą odą atstatė vos per kelis kartus ir nors jau prieš porą savaičių pabaigiau šią pakuotę, iki dabar jaučiu, kad rezultatas ilgalaikis. Tačiau kitą kartą turbūt pirksiu ne visą pakuotę, o mėginėlius, nes jų užtenka vienam kartui ir nenoriu būti pririšta prie galiojimo laiko.

#216 MANILLA aliejinis paakių balzamas
Puikus, tikrai labai gerai maitina, pagyvina paakių zoną, tačiau nespėjau išnaudoti iki galiojimo laiko pabaigos, tad likutį metu lauk.

#217-218 AVON lūpų balzamai
Nėra mano mėgstamiausi lūpų balzamai, bet dabar jau išnaudojau visus turimus lūpų balzamus. Nuo šiol nebepirksiu pusėtinų šio tipo priemonių, nes vėl nebegalėsiu palikti lūpų be apsaugos (senosios mano skaitytojos žino, kad jei neturiu vazelino, lūpų balzamo ar sviesto - kankinuosi su išsausėjusiomis lūpomis, kurios net ištinsta ir sušerpetoja už lūpų zonos per keletą valandų. Dabar su sviestmedžių sviestu šį procesą nukėliau keliomis valandomis ir nenoriu vėl kas pusvalandį tepliotis viskuo, ką randu. To išvengti padeda geri lūpų balzamai).


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

#219 PAESE maskuoklis
Nevertas tų 15 eurų. Jei atvirai, tai ir už eurą nebepirkčiau... Labai greitai naudojasi, nieko nemaskuoja, nieko neįšviesina. Toks nereikalingas produktas ir dar už nemažą kainą.

#220 INGLOT makiažo bazės mėginėlis
Puiki priemonė - sulygino veido odą, užpildė poras ir jų neužkimšo, prailgino makiažo dėvėjimo laiką keliomis valandomis. Jei neturėčiau tiek bazių - pirkčiau didelę pakuotę. Manau, kad kai sunaudosiu bent pusę turimų bazių - kartosiu, tik jau pilno dydžio produktą. Kaina juokinga, lyginant su rezultatu.

#221-224 AVON lūpų dažų mėginėliai
Horizonataliai gulinčių mėginėlių nesunaudojau, nes vienas turbūt sugedo, o kitas siaubingai sausina lūpas, tačiau vertikaliai gulinčius mėginėlius sunaudojau iki pat galo ir išmetu su liūdesiu. Kairėje esantį lūpų dažų mėginėlį manau iškeisti į pilno dydžio tokio pat atspalvio pakuotę artėjant pavasariui, nes tai labai graži, švelni, blizganti rausva spalva. Ir jokio sausinimo bei lipnumo!


KITOS GROŽIO PRIEMONĖS

#225 AVON kvepalai
Anksčiau little black dress aromatą mėgau, dabar man nuo jo prasideda migrena... Nežinau kas pasikeitė, bet tenka atsisveikinti su nedideliu likučiu.

#226 TONY MOLY paakių padeliai
Nuima tinimą, pašviesina, atgaivina paakius. Ypač jei naudoju juos ką tik ištrauktus iš šaldytuvo. Penkios minutės ryte ir vėl atrodau panaši į žmogų 😀 jei norit išbandyti - www.taeguk.lt parduotuvėje panaudokit kodą BURUNDUKOBLOGAS ir gausite 10% nuolaidą visoms prekėms, taip pat ir šiai.

#228 LE FONTE vatos pagaliukai
Nebrangūs, bet idealūs akių pravedimui, tušui ar lūpų kontūrui taisyti. Vėl užsipirkau keletą pakuočių, tad dar ne kartą pamatysite juos pribaigtukuose. Bet čia rekomendacijų turbūt nereikia 😀

KITĄ MĖNESĮ TIKIUOSI PABAIGTI BENT 22 PRODUKTUS. TURIU LABAI DAUG VISKO, KO LIKĘ VOS KELETAI AR KELIOLIKAI KARTŲ, TAD ESU LABAI MOTYVUOTA ATLAISVINTI SAVO STALČIUS NAUJIENOMS, KURIAS NEKANTRAUJU IŠBANDYTI. O KAIP JUMS SEKASI SU KOSMETIKOS NAUDOJIMU IR IŠNAUDOJIMU IKI GALO?

2 komentarai

  1. Pabandyk MARGARITA veido prausikli, man labai patiko! Tikrai dėmesio vertas produktas, AVON lupdažiu mėginėlius irgi turiu, patiko visi išskyrus viena spalva, nežinau nuo ko priklauso, bet gulasi labai nelygiai ir demėtai, melisa plauku kondiciuonieriu, ir margaritos plauku balzama irgi bandžiau, nepaliko didelio įspūdžio 😕

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš išlepus, bet veidą plaunu su brangiomis priemonėmis - ODA, Shiseido prausikliais. Kai baigsis Shiseido galvoju Kiegl's bandyt, nes mėginėlis nereaaaaliai patiko. Kažkaip manau, kad ant veido prausiklių taupyt nereikia. Kai iškeičiau Margaritas į brangius džiaugiuosi daug gražesne oda 😍

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.