Mėginėlių iššūkis | 200 pribaigtukų iššūkis

2018-08-14

Labas! Mėnesio pradžioje papasakojau apie normalaus dydžio pribaigtukus, o dabar noriu parodyti kiek mėginėlių išnaudojau. Iš visos krūvos liko tik du - plaukų kremo, bet juos padovanojau, nes man tiesiog jo nereikia. Be ilgų įžangų keliaujam trumpai apžvelgti išbandytus gaminius 😍


#176-177 L'Oreal veido kremas ir veido aliejus
Veido kremas man ir patiko, ir nepatiko. Jau pripratau prie natūralesnės kosmetikos ir mane erzino stipriai parfumuotas kremas - kremas lyg pigių kvepalų. Tačiau drėkinimo tikrai yra, ryte pasitepusi kremu dieną nebėgau ieškoti kitos drėkinančios priemonės. To nepasakyčiau apie aliejų - jis nei trupučio neįsigėrė, nei trupučio nepakeitė mano odos būklės. Mėginėlio pakako trims kartams, bet paskutinius du sutepiau ant kojų. 

#178 Hialurono serumas
Man patiko! Kartočiau - gerai sudrėkino, neerzino kvapas, greitai įsigėrė.

#179 Wellmaxx kūno losjonas
Greitai įsigeria, neerzinančio kvapo, puikiai sudrėkina odą. Man panašus į Dove losjoną - vien dėl to nekartočiau. Kam keli vienodi produktai?

#180 Dušo želė sportuojantiems
Taip, ji kvepia labai gaiviai, atgaivina, tačiau primena LIDL perkamą produktą - tik jis kainuoja apie eurą, o ši nepigi. 

#181 Inglot makiažo bazė (jos nuotraukoje nėra) 
Nereali! Noriu visos pakuotės. Pudra atlaikė visą dieną net nepajudėjusi iš vietos, nors buvau ir mieste per tokius karščius, ir paskui lindau į ežerą. Man reikia visos pakuotės. 

#182-183 CC plaukų kremas (nuotraukoje nėra)
Kaip jau minėjau, padovanojau jį vienai merginai.

#184 The Body Shop veido kremas su vit. C
Noriu pilnos pakuotės ir šio gaminio. Sunaudojusi visus kremus žiemai įsigysiu, jei nepamiršiu - gerai drėkina, šviesina odą, gaiviai kvepia. Rekomenduoju.

#185 Garnier veido kremas
Ta pati situacija, kaip su L'Oreal veido kremu, tik ne toks geras efektas. Kvapas siaubingai erzinantis, o efektas vos jaučiamas - sudrėkino, bet po poros valandų pasitepiau kitu kremu. 

#186 Šampūnas
Šio mėginėlio į iššūkį neįtraukiau, tiesiog jį netyčia radau vonioje kaip tik pasibaigus šampūnui. Mano išgelbėtojas 😀 plauna gerai, man patiko, bet jis iš viešbučio, tad nemanau, kad galima įsigyti didelę pakuotę.

#187 Aliejus po depiliacijos
Man patiko, tačiau odą identiškai ramina ir drėkina paprastas aliejus, tad nepirkčiau pilnos pakuotės.

#188 BABOR veido prausiklis ir tonikas viename
Labai smagus! Jei neturėčiau krūvos prausiklių tikrai įsigyčiau, bet to nedarysiu, nes nespėsiu sunaudoti, o turėti dar vieną produktą eilėje nebenoriu. Tačiau ieškančioms gerų prausiklių rekomenduoju.


#189-192 Eclat kvepalų mėginėliai
Kvapai man patiko, bet išsilaikymas toks šiaip sau. Nežinau ar dėl to kaltas karštis, ar aš tapau priekabesnė, bet nebenoriu didelės pakuotės...

#193 Purškiamas AVON kvepalų mėginėlis
Saldaus kvapo, neblogas, bet nėra toks, kad įsigyčiau pilną pakuotę.


#194-200 AVON kvepalų mėginėliai
Visų užteko 2-3 kartams, tad tikrai išbandžiau gerai. Įsimylėjau TTA kvapus, tačiau didelės pakuotės nepirksiu, nes kvepalų turiu pakankamai. Tačiau sulaukusi geros kainos kataloge užsiprašysiu pas pažįstamą, kuri platina šiuos gaminius.


Jė! 200 pribaigtukų yra! Tačiau per daug ir nesidžiaugiu, nes daug mėginėlių ir vienkartinių veido kaukių, kurias išnaudoti super duper lengva. Dėl to savo iššūkį padidinu iki 300, o tikiuosi pabaigti 400 😁 

Beje, visą mėnesį nesipurškiau pilnomis kvepalų pakuotėmis, nes tokio mėginėlių kiekio užteko idealiai 31 dienai. Žadėjau sau sunaudojusi visus mėginėlius pasidovanoti kvepalus, tad užsisakiau nedidelę pakuotę (15ml) brangių, originalių kvepalų. Kai sunaudosiu visus turimus kvepalus pasidovanosiu didelę brangių kvepalų pakuotę. Gal net dvi - dieninių ir vakarinių 😍

4 komentarai

 1. Labai, mėgstu išbandyti kažka naujo, o mėginukai geriausias būdas!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taaaip, tik man reikia prisiversti mėginėlius naudoti 😁

   Panaikinti
  2. Na taip, čia taip sakant problema populiari :Dna ir ne visada užtenka tu keliu gramu, norisi daugiau ypač jei tai liečia plaukus...😋

   Panaikinti
  3. Šampūnų mėginėlius naudoju iš bėdos - kai baigiasi šampūnai 😁 tada ir kelių mililitrų pakanka 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.