MAYBELLINE | Makiažo bazės: drėkinanti ir užpildančios poras

2018-08-30

Labas! Maybelline išleido daug naujienų - nuo BB kremų, pakeitusių pakuotes ir maskuoklių atspalvių, iki makiažo bazių ir blakstienų serumo. Gaila, tačiau negavau BB kremų ir maskuoklių, o taip norėjau! Na, bet dabar ne apie juos, o apie kitą gėrį - makiažo bazes. Aš turiu tris - dvi skystas ir vieną išsukamą. Apie visas ir pakalbėkime 💓


Dvi skystos makiažo bazės yra skirtingose pakuotėse. Ta, kuri turėtų drėkinti, yra žydros spalvos, blizgi, o poras užpildanti bazė matinėje, pilkoje pakuotėje. Labai lengva atskirti, tiesa? Pakuotės minkštos, lengvai spaudžiasi, nesunkiai dozuojasi. Kamštelis nusisuka ir atsiranda plonytė anga, per kurią išsispaudžia plonos priemonių juostelės. Taip niekada nepadauginsime, tad pliusas Maybelline.

Iš šių dviejų man labiau patiko poras užpildanti bazė. Keista, nes tik pamačiusi siuntinuką nusprendžiau, kad pasiliksiu tik drėkinančią, o kitas turbūt kažkam perleisiu, nes bazių nenaudoju, negaliu pamilti. Tačiau išbandžiusi poras užpildančią skystą makiažo bazę nusprendžiau, kad reikia pradėti naudoti šį stebuklą 😀


Poras užpildanti bazė yra su pudra, todėl jos atspalvis lyg šviesaus makiažo pagrindo. Tačiau išsklaidžius priemonę neatrodo, kad ant veido tepta pudra - jokio maskavimo, jokio atspalvio sulyginimo, tačiau aš to ir nesitikėjau. 

Drėkinanti makiažo bazė balta, man labiau primena kremą, nei bazę. Jei poras užpildanti priemonė švelni, glotni, šilta, tai ši - šalta, lengva, visiškas kremas. Neatskirčiau nuo kremo jokiais būdais, nebent patepusi veidą.

Poras užpildanti bazė viršuje, o drėkinanti - apačioje

Šiuo metu mano ranka mieliau tiesiasi prie poras užpildančios priemonės, nes ji tikrai sulygina odą, ant šios priemonės daug lengviau dengiasi makiažo pagrindas, jis išsilaiko žyyymiai ilgiau. Pastebėjau, kad net mano T zona mažiau riebaluojasi, kai naudoju šią bazę. Pliusai, pliusai, pliusai. Beje, nuotraukoje matomo kiekio man užtenka pusei veido užpildyti, tad kol sunaudosiu tuos 30ml praeis amžinybė.

Na, o drėkinanti bazė net man, sausaodei nelabai patiko. Ant sausesnių zonų - myliu, branginu, o ant riebių - keikiu 😀 nuotraukoje matomo kiekio man tikrai neužtenka, naudoju keturis kartus daugiau, tačiau priemonė tikrai drėkina odą labai gerai. Makiažo pagrindas dengiasi vos vos lengviau, bet nuo T zonos dingsta per maždaug 8 valandas, kai šiaip išsilaiko geras 10-12 valandų (ir ilgiau, tik neišbūnu tiek laiko su makiažu). Ant skruostų priemonė man tikrai patinka, tad atvėsus orams ir išsausėjus odai šiai priemonei duosiu antrą šansą - turėtų man labai patikti žiemos metu.


Paskutinė, bet pati geriausia bazė iš visų yra kitokioje pakuotėje. Pamenate populiariuosius Maybelline Strobing Stick'us? Tai va, pakuotė identiška, skiriasi tik produktas ir lipdukas. Kaip švytėjimo suteikiančiai priemonei pakuotė man nelabai lipo, bet bazę įsimylėjau iš karto. Labai lengva aplikuoti, paskirstyti produktą tolygiai, nepraleisti nei vienos zonos. 

Makiažo bazė tokia pati, kaip prieš tai aprašyta - užpildanti poras, tačiau ši jos versija man poras užpildo labiau ir makiažo išsilaikymo laiką prailgina iki kosmosų. Galiu veidą liesti, čiupinėti kiek noriu, bet viskas savo vietoje. Beje, priemonė veidą padengia lyg baltu šydu, kuris sulygina atspalvį, tad mano raudona oda atrodo dar gražiau.


Mano turimas atspalvis yra 100 Universal, iš ko galima suprasti, kad bazė permatoma, tad tiks visiems odos atspalviams. Tikėkimės ir daugiau atspalvių - gal bus žalsva raudoniui neutralizuoti? Labai apsidžiaugčiau, nes žiemą kankinuosi su odos atspalvio netolygumais.


Produkto nėra labai daug, tačiau bazės naudojame labai mažai ir tokio kiekio man taip pat užteks ilgam. Jau naudojau nemažai, tačiau skirtumo nesimato ir atrodo, kad produktas pilnas 😀


Šių makiažo bazių nuo rugsėjo ieškokite kosmetikos parduotuvėse ir ten, kur stovi Maybelline stendai 💓 jos kainuos apie 10-11 eurų. Žinoma, akcijų metu kaina bus dar mažesnė.

6 komentarai

 1. Aš tai labai mėgstu maybelline konturo pieštuką, ypač tamsia puse, bet norėtusi išbandyt ir kažka naujo, lauksiu apžvalgos apie esenssence ir catrice top produktus! 🤗

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nebandžiau! 😁 seniai galvoju išmėginti, beeet vis pamirštu 🙈

   Greitai bus! ❤

   Panaikinti
 2. Super apžvalga. Turiu kelis primerius, bet kažkaip dar nei vienas nelimpa, galbūt reiks įsigyti šitą :) <333

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.