ESSENCE naujieji blakstienų tušai: kuris geresnis?

2018-08-01

Labas! Pribaigtukuose pamatysite, kad išmečiau savo senus tušus. Jų vietą turėjo kažkas užimti, tiesa? Nusprendžiau užleisti ESSENCE Super Curl ir Volume Hero blakstienų tušus - juos prieš daugiau nei mėnesį gavau iš Essence kompanijos. Jaučiu pareigą priminti, kad tai neįtakoja mano nuomonės ir visada sakau tiesą - neturiu tikslo jums meluoti 💓 šiuos tušus naudojau apie mėnesį ir jau galiu pasidalinti savo įžvalgomis!


Užriečia blakstienas ir suteikia daugiau apimties. Išlenktas elastomero šepetėlis padengia kiekvieną blakstieną, net ir vidiniame akies kamputyje. Jis  sukuria žavingą, plačiai atvertų akių, dramatišką išvaizdą. 

Super Curl tušas mane viliojo labiau - mėgstu lenktus šepetėlius, nes jie tikrai pasiekia kiekvieną blakstieną ir nereikia kelis kartus atitraukti šepetėlį nuo akių, kad įsitikinti, jog net kampučiuose augančios blakstienos būtų gražiai padažytos. Tačiau šis tušas man patiko mažiau dėl savo efekto. Jis taip natūraliai padažo, kad atrodau kaip nepasidažiusi. Taip, blakstienos atrodo šiek tiek tankiau, tamsiau, tačiau tikrai nėra dramatiško vaizdo. Ačiū Dievui nėra ir gumulėlių.

Tušas byrėti pradeda po maždaug pusdienio, tad reikia taisyti makiažą pavalant paakius. Nepaisant to jis tikrai patiks merginoms, mėgstančioms natūralumą. Šį tušą naudoju tada, kai dažausi tik blakstienas ir perbraukiu lūpas Essence lūpų dažais - atrodau kaip nepasidažiusi, bet vaizdas geresnis.

Šis tušas puikiai tinka apatinėms blakstienoms - su juo išterlioti paakius tikrai sunku, lenkta forma padeda atskirti kiekvieną blakstieną. Deja, bet viršutinėms blakstienoms toks tušas nelabai tinka, nes jis labai klampus ir su pačiu galiuku nepavyksta gražiai padažyti šone augančių blakstienų.

Kaina: 3,39eurSuteikia blakstienoms daugiau apimties, padengia intensyvia ir ilgai išliekančia spalva. Elastomerio šepetėlis pasiekia ir gerai dengia net ir mažas blakstienas.

Volume Hero tušas sukuria vos vos dramatiškesnį efektą nei Super Curl, tačiau taip pat priskiriu jį prie tušų natūralistėms - efektas nėra toks, kokį pamačius kyla mintis apie priaugintas blakstienas. Tušo šepetėlis su aštrokais šereliais, kas man nepatinka, nes dažau blakstienas nuo pat šaknų - nemalonus jausmas, kai koks šerelis paliečia vandens liniją.

Tušas blakstienas lipina, padaro betvarkę ant jų, bet mano mylimas RT šepetėlis blakstienų atskyrimui ir šio tušo efektą padaro pakenčiamu (nuotraukoje matote tą betvarkę. Ir nekreipkite dėmesio į šešėlius - darbas su jais nėra baigtas).

Pasidažius šiuo tušu blakstienos tikrai atrodo tamsiau, suteikiama šiek tiek apimties, bet dėl išsilaikymo paprieštaraučiau - užtenka švelniai paliesti blakstienas ir tušas nubyra. Jis išsilaiko geriau nei Super Curl, tačiau dienos pabaigoje pandos akys garantuotos. Bet darbo dieną išlaiko, tad dėl šito galima nesijaudinti.

Kaina: 3,39eurManau supratote, kurį tušą rinkčiausi, jei reiktų rinktis vieną, tad šią kovą laimėjo Volume Hero. Natūralistės, išmėginkit! Daug neprarasit, o jei dar ant akcijos pataikysit - daugiau dviejų eurų tikrai neišleisit.

4 komentarai

  1. Atsakymai
    1. Aš norėčiau dar labiau, bet šiaip neblogai, neblogai. Ypač kaip už tokią kainą 😁

      Panaikinti
  2. Labai mėgstu essence tušus, kaina puiki ir kartais ( nedakau kad visada) būna tikrai dėmesio vertų produktu

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.