TONY MOLY šviesinanti veido kaukė su citrinomis 🍋

2018-07-20

Sveikos! Žinokit, aš įsimylėjau taeguk.lt parduodamas veido kaukes. Dar nebuvo nei vienos, kuri man nepatiktų - visas kartočiau, jei gaučiau dovanų. Pati nepirkčiau tik todėl, kad mėgstu išbandyti naujas, tačiau jei nemėgčiau to - tikrai pirkčiau. TONY MOLY šviesinanti veido kaukė su citrinomis nėra išimtis 😍


Sudaryta iš 100% medvilnės, impregnuota esencija, kurioje yra citrinos ekstraktas ir didelis kiekis vitaminų bei mineralų, šviesinančių veido odą ir efektyviai šalinančių pigmentines dėmes, strazdanas ir randus. Citrinos ekstraktas -natūralus antioksidantas, kuris apsaugo odą nuo radikalų neigiamo poveikio, greitina ląstelių metabolizmą. Vitaminas C - vienas iš geriausių komponentų, kuris efektyviai išbalina paraudimus bei kitus matomus odos trūkumus, išlygina odos toną.

Naudojimas: 
Uždėkite kaukę ant švarios veido odos, palaikykite 15-20min., nuėmus priemonės likučius lengvais judesiais įmasažuokite į veido odą. Naudokite 2 kartus per savaitę.


Veido kaukė tokia pati, kaip ir kitos šios serijos kaukės - tvirta pakuotė, ant kurios pavaizduotas pagrindinio ingrediento paveiksliukas. Kaukės lakštas taip pat storas, su mažomis skylėmis akims, bet tą lengva pakeisti kiek praplėšiant lakštą.

Kaukė kvepia taip pat tobulai, kaip ir kita korėjietiška kosmetika. Jaučiausi kaip uostydama citriną, tikrai.

Visos žinome, jog citrina šviesina odą. Ne veltui ant tamsesnių alkūnių, kelių ar pažastų dedame citrinos griežinėlius, kai norime sulyginti atspalvį. Tačiau taip pat žinome, kad citrina sausina, dėl to nerekomenduojama to daryti. Norėjau sulyginti savo plėmais išmėtytą veido odą saugiai, tad ne veltui rinkausi šią veido kaukę.

Ir taip, kaukė tikrai pašviesino odą. Ne paslaptis, kad Korėjoje vertinama skaisti, balta oda, tad šiuo klausimu jų gaminama kosmetika galima pasitikėti. Mano į sausumą linkusi oda buvo ne tik, kad neišsausinta, bet dar ir sudrėkinta!

Tad jei ieškote drėkinančios ir šviesinančios veido kaukės - tai puikus pasirinkimas 😍

10% nuolaidos kodas www.taeguk.lt parduotuvėje: BURUNDUKOBLOGAS

5 komentarai

  1. Labai faini visi tavo įrašai ir dalykai apie kuriuos rašai😉💛

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai mieli įpakavimai šitų kaukių, labai norisi viską išbandyti :) ačiū už puikius ir išsamius įrašus :) <33

    AtsakytiPanaikinti
  3. Na mane kaip visada, traukia dizainas, na negaliu aš atsispirt visok tom gražiom, ryškiom pakuotėm, silpnybė...dažnai susimastau kad reikia su tuo kažka daryti...:D įrašas labai išsamus, dėkui už tai kad dedi pastangas! ❤️💕😍

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.