RILASTIL atstatomasis rankų kremas su sviestmedžių aliejumi ir kininio citrinvyčio ekstraktu

2018-07-16

Sveika! Savo naujojo makiažo stalo dėka susidėliojau normalią vakaro rutiną ir į ją įtraukiau ne tik veido ir plaukų priežiūrą, bet ir kūno, pėdų, rankų. Tiesiog susidėjau visas priemones ant stalo ir vakare, kai ateinu pasidžiaugti stalu, automatiškai viską ir naudoju 😁 viena iš tokių priemonių, kurią po ilgo laiko tarpo išsitraukiau iš stalčiaus dėl to, jog prisiminiau, kad rūpintis reikia ne tik veidu ir plaukais, yra RILASTIL atstatomasis rankų kremas. Ačiū www.tiesioggrazi.lt už dovaną, kurią gavau labai seniai, bet vis padėdavau į šalį. 


Drėkinamasis ir maitinamasis rankų kremas nedidelėje ir patogioje tūbelėje kiekvienai dienai.

Atstatomasis rankų kremas su sviestmedžių aliejumi ir kininių citrinvyčių ekstraktu sausai ar sutrūkinėjusiai rankų odai. Kremas drėkina, maitina ir regeneruoja odą, greit susigeria ir sukuria ilgai išliekančią plėvelę, saugančią nuo žalingų veiksnių ir suteikiančią iškart juntamą komforto pojūtį ir elastingumą.

KAIP NAUDOTI:
Tepti rankų odą kelis kartus per dieną arba dažniau. Naudoti išoriškai. Jei pateko į akis, gausiai išplauti vandeniu. Saugoti nuo karščio ir laikyti tinkamai uždarytą. Nepraryti. Patikrinta dermatologų. Kliniškai patikrinta.         


Merginos, žinokit, kad padėjusi kremą į šalį ir nenaudojusi žiemą aš padariau didžiausią klaidą savo kelionėje po kosmetikos pasaulį. Tik norėjau prisipažinti  o dabar judame į pradžią.

Kremo pakuotė minkšta, kokybiška, dangtelis neatsidaro rankinėje, nes yra pakankamai tvirtas. Mane buvo neigiamai nuteikusi pakuotė - lyg vaistinėje parduodamo kažkokio labai riebaus ir neskaniai kvepiančio kremo. Tačiau dar kartą įsitikinau, jog posakis "Nesirink knygos pagal viršelį" yra 100% tiesa.

Rankų kremas yra tirštas, tačiau labai lengvai pasiskirsto ant odos. Jis pirmas tris sekundes jautėsi sunkiai, lyg būčiau su plėvele ant rankų, tačiau tas jausmas žaibiškai dingo ir jaučiau tik rankų švelnumą. Nors ne, ne tik jį, bet ir malonų, lengvą, saldų aromatą. Net negaliu pasakyti su kuo man asocijuojasi šis kvapas, bet kad dvelkia ramybe, jaukumu, tai faktas.

Kremas yra toks lengvas, kvapnus ir efektyvus per trumpą laiką, kad įsimečiau į rankinę ir stengsiuosi pataupyti bei naudoti tik tada, kai to tikrai reikės. Juk jis man vos per porą kartų sutvarkė sausas nagų odeles ir rankų odą. Žiemą kartosiu, jei tik užsisakinėsiu iš www.tiesioggrazi.lt, nes tai - oficialiai vienas iš geriausių mano bandytų rankų kremų. Rekomenduoju sausaodėms!

Kaina: 4eur, įsigyti galima www.tiesioggrazi.lt 😍

4 komentarai

  1. Nieko nesu girdėjusi apie šią firmą..🤔

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pirmą kartą matau tokia firmą, žiemai turėtų būti labai geras, beeet gaila vis dar turiu daug kremųųb:D Tikiuosi dažniau supažindinsi mus su nežinomomis firmomis <3

    AtsakytiPanaikinti
  3. Pabandyčiau, bet gaila kad skalčiose dar yra kremuku, nesinori pirkti dar vieno kuris gali atsidurti tam pačiame stalčiuje 😕 bet dėkui už patarimus, sužinojau nauja firma ❤️💕

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.