OMG! veido kaukės apžvalga | ar tikrai OMG!?

2018-07-11

Sveika! Jau išbandžiau labiausiai sudominusią ir, deja, paskutinę veido kaukę iš mainų su Milda iš Mosp Blog. Ir gaila, kad baigėsi visos kaukės, ir smagu, nes į mano namus pateko (ir greitai pateks dar daugiau) daug veido kaukių, kurias visas noriu išbandyti. Iš tiesų man nelabai patiko būti pririštai bandyti kaukes būtent iš Mildos siųstų, tad pabaigoje pradėjau sukčiauti ir naudoti kitas. Daugiau tokių griežtų ribų nenusistatysiu, nes kosmetika man turi kelti teigiamas emocijas. Na, bet bent artimiausiu metu šios įrašų serijos nenutrauksiu! 


OMG! 2 IN 1 KIT Detox Bubbling Microfiber Mask - tai veido kaukių rinkinys, kurį sudaro:
 • detoksikuojanti/valanti veido kaukė;
 • maitinanti veido kaukė.

Šis veido kaukių rinkinys efektyviai ir giliai išvalo užsikimšusią veido odą. Maži angliarūgštės burbuliukai stimuliuoja ir išvalo veido odą, tuo pačiu pašalindamas riebalų perteklių ir negyvas odos ląsteles.

1 žingsnis - detoksikuojanti/valanti veido kaukė Detox Bubbling Mask
Detoksikuojanti ir valanti veido kaukė pašalins net giliai esančius nešvarumus nuo Jūsų veido.

NAUDOJIMAS:
Atplėškite pakuotę su užrašu STEP 1. Išimkite kaukę iš užsidėkite ant švarios veido odos. Palaukite 1 - 3 minutes, nusiimkite kaukę ir nuplaukite veidą su šiltu vandeniu. Nusausinkite veido odą su rankšluosčiu.

2 žingsnis - maitinanti veido kaukė Microfiber Mask
Ši veido kaukė pamaitins Jūsų veido odą įvairiomis maistinėmis medžiagomis ir augalinėmis ląstelėmis, todėl Jūsų oda taps sveikesnė, jaunatviškesnė ir žvilganti.

NAUDOJIMAS:
Atplėškite pakuotę su užrašu STEP 2. Išimkite kaukę ir užsidėkite ant veido. Palaukite 15 - 20 minučių, kad visos maistinės medžiagos įsigertų į veido odą ir nusiimkite kaukę. Švelniai įmasažuokite ant veido odos likusios priemonės perteklių. Nenuplaukite.

Man labai labai patiko pirmasis žingsnis dėl pojūčių. Tas jausmas, kai ant odos atsiranda burbuliukai! Ir kaip aš sau mielai atrodžiau su debesėliu ant veido. Gaila, kad neturiu nuotraukų, bet kas sekate mane instagram'e - tikrai matėte į story įkeltą vaizdo įrašą. Tikrai miela, malonu, gražu. Bet didelio valymo nepastebėjau, nors kaukę ant odos laikiau apie 10 minučių. Taip, poros švaresnės, tačiau tikrai ne idealiai ir net nepanašu, kad būtų pašalinta daug nešvarumų. Yra geresnių, bet pigių kaukių odos valymui. Tačiau niekas neišsausino, o gal to nepastebėjau, nes iš kart dėjausi antrąją kaukę?

Antroji kaukė man patiko labiau. Ji skirta odos pamaitinimui - va šis efektas tai tikrai buvo. Kaukės lakštas storokas, bet išliko maloniai vėsus visą pusvalandį, kol buvo man ant veido, nuo jo niekas nevarvėjo ir neslydo žemyn. Po kaukės džiaugiuosi tobula oda - lygi, švelni, stangresnė, atsigavusi. Kaip man to reikėjo po kelių naktų vėlaus grįžimo namo ir mažo kiekio miego!

Įsigyti galima Cascadoj (čia)

Kaina: 5,59eur

3 komentarai

 1. ~6€ už kaukę🙀
  Atrodo turėtų daryti stebuklus😸

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš dar brangesnės mėgstu 😍 bet tos tikrus stebuklus daro 😁

   Panaikinti
 2. Naaa, už tokia kainą tai tikrai galėtų būti ir geresnė, gerai, kad ir nepirkau :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.