MIZON black snail daugiafunkcinis veido kremas su juodųjų sraigių ekstraktu

2018-07-30

Sveika! Instagram'e prieš kurį laiką jau pasidžiaugiau šiuo kremu. Panaudojusi dar ilgesnį laiką supratau, kad mano nuomonė nepasikeis, tad jau galiu ja pasidalinti su jumis. Beje, MIZON kosmetiką išbandyti norėjau jau seniai. Naudojau MIZON serumą ir drąsiai galiu teigti, kad jis buvo geriausias iš mano bandytų serumų, tad šį kremą čiupau su didžiausiomis viltimis ir didžiausiu malonumu 😍 ypač kai aš taip myliu sraigių ekstraktą kosmetikoje.


Kremas su juodosiomis sraigėmis iš Afrikos. Sudėtyje yra 90 % juodos sraigės filtrato ir 20 juodų augalų ekstraktų, kurie padeda išgydyti odos problemas, mažina porų išsiplėtimo problemas ir gerina odos tonusą. Kremas rūpinasi odos problemomis ir sukuria sveiką odą. Intensyviai drėkina ir ramina veido odą. Mažina raukšlėtumą, šviesina veido odą. 

Be parabenų, be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
     

Naudojimas: 
Ant švarios veido odos ištepti kremą ir leisti jam susigerti.


Veido kremo pakuotė įpakuota į kartoninę dėžutę, ant kurios surašyta visa informacija - sudėtis, naudojimas ir panašiai. Prie dėžutės buvo prilipintas mėginėlis - čia labai didelis ačiū taeguk.lt komandai už galimybę išbandyti kitus produktus. Mėgstu mėginėlius - jie puikiai pasitarnauja tiek pasibaigus kažkokiai priemonei, tiek kelionėse, tiek šiaip norint patenkinti smalsumą. 

Pats kremo indelis iš storo stiklo, matinis. Tai atrodo labai prabangiai. Paskutiniu metu pamėgau tokias pakuotes, nes jas statau ant makiažo stalelio, o ne kišu į stalčių. Pakuotė sandariai užsisuka, tad niekas neišbėgs net pavertus.


Kremas yra baltos, kreminės konsistencijos. Jis labai skalsiai naudojasi, tad 75ml užteks tikrai ilgam. 

Po pirmo naudojimo nusprendžiau kremą pasilikti rytui ir naudoti kaip dieninį kremą dėl labai paprastos priežasties. Kremas visiškai į odą įsigėrė per mažiau nei minutę ją pamaitindamas taip gerai, kad visą dieną nejaučiau tempimo jausmo. Labai gerai tokį kremą turėti ryte, nes odą prieš makiažą reikia drėkinti, o dažniausia priežastis kodėl rytais nesidažau yra ta, jog pasitepus kremu reikia ilgai laukti jo susigėrimo. Dabar pasitepu kremu, o kol užsuku indelį ir išsirenku pudrą jau galiu ją aplikuoti, nes oda lygi, švelni, sudrėkinta, pamaitinta. Pasaka!

WWW.TAEGUK.LT 10% NUOLAIDOS KODAS: BURUNDUKOBLOGAS


1 komentaras

  1. Labai išsamus aprašymas,❤️ norėtusi pabandyti, bet pasižiūriu į staliuka, ir suprantu kad dar vienas kremas kaip ir kiti 14 stovės ir lauks savo eilės, ir ne faktas, kad sulauks :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.