DOVE oxygen moisture plaukų kaukė

2018-07-05

Labas! Papasakojau apie Dove šampūną ir kondicionierių, tad pats laikas į dienos šviesą ištraukti ir dar vieną oxygen moisture linijos produktą - plaukų kaukę. Ne paslaptis, kad mano mėgstamiausia plaukų kaukė yra būtent iš Dove, tad buvo labai labai smalsu išbandyti ir šį produktą. Tad nedarau ilgos įžangos, šokam tiesiai į apžvalgą 😁


Deguonimi prisotinta kaukė puikiai atkuria plauko drėgmės balansą ir neapsunkina plaukų. Plaukų kaukė DOVE OXYGEN AND MOISTURE sukurta taikant naujos kartos drėkinamojo poveikio „Dove“ technologiją „Oxyfusion“. Kaukė suteikia ploniems plaukams apimties. Deguonimi prisotintos drėkinamosios medžiagos atkuria plauko drėgmės balansą, bet plaukų neapsunkina.

Pradėkime nuo pakuotės. Produktas yra paslėptas užsukamoje, paprastoje, minimalistiškai atrodančioje pakuotėje. Man tokios pakuotės patinka, nes galima iškrapštyti visiškai visą produktą ir nereikia išmesti nei lašo priemonės. Tau ypač gerai, jei priemonė tobulai veikia. 

Sudėtis nėra įspūdinga, efektas dekoratyvinis, tačiau aš visą laiką naudoju tokias priemones ir efektas man visada patinka, dėl to nesijaudinu. O ir galiausiai galiukus vis tiek kerpu reguliariai, tad jų negaila.

Priemonė kvepia standartiniu šampūnų, kaukių kvapu, tačiau ant plaukų neužsilieka joks kvapas. Labai gaila, nes mėgstu, kai mano plaukai kvepia švara, tačiau kartu tai ir pliusas - nesidubliuoja visų naudojamų plaukų priežiūros priemonių kvapai. 


Kaukė yra sufle konsistencijos - lyg kremas, bet su burbuliukais. Nežinau kam tai reikalinga - gal dėl to, kad priemonė prisotinta deguonimi, o gal dėl to, kad sutaupyti produkto. Bet man tokia neįprasta konsistencija patinka, dėl to daugiau priemonės nesunaudoju, o ir pasižaisti visada smagu. 

Na, o dabar apie efektą. Kaukė tikrai neapsunkina plaukų - džiaugiuosi kiek puresniais, gražesniais, švelnesniais plaukais. Dekoratyvinis efektas tikrai yra, tačiau Dove išleido ir geresnių kaukių. Sausiems, nualintiems plaukams labiau rekomenduočiau Dove Advanced Hair Series Regenerate Creme Nourishment Treatment (oho) plaukų kaukę, ji giliau drėkina, labiau palepina plauką, tačiau ir šia tikrai nenusivyliau. Tik man labiau reikia maitinimo, drėkinimo, o ne apimties. 

KOKIŲ ĮDOMIAUSIŲ KAUKIŲ (VEIDO, PLAUKŲ, PĖDŲ IR PAN.) TEKO BANDYTI?

5 komentarai

  1. Manau, tikrai įsigysiu ką nors iš DOVE. Prikalbinai :D
    Įdomiausią veido kaukę tai tą burbulinę ir su arklio aliejumi japnišką, plaukų labai įdomios KALLOS kaukės ir šeip labai geros, nors gal sudedamosios dalys nėra labai idealios, beeet :D Šeip esu mėgėja tik veido kaukių (mėginėlių pavidalo), kadangi mano plaukai labai stori ir ilgoki tai jiems laaabai daug sueitų visko :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visos veido kaukės, kokias tik esu naudojusi, buvo neįdomios😂 Taigi, negaliu atsakyti į šį klausimą..😁

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.