DOVE "Nourising Care" dušo aliejus su marokietišku argano aliejumi ir "Derma Spa Goodness" kūno losjonas

2018-07-31

Sveika! Pakalbėkime apie kūno priežiūrą - ją taip retai miniu savo bloge... Tad noriu papasakoti apie vienos iš mėgstamiausių kompanijų gaminamus produktus - DOVE dušo aliejų ir kūno losjoną. Dušo aliejai mane traukia seniai - tingiu tepliotis kremais, sviestais, losjonais, tad tikėjausi, kad dušo aliejus atpirks šias priemones ir galėsiu džiaugtis nešerpetojančia, drėgna oda. Ar mano lūkesčiai pasiteisino?


Dove "Nourising Care" dušo aliejus su marokietišku argano aliejumi sudėtyje turi 55% odą maitinančių aliejų, kurie saugo ją nuo išsausėjimo. Kūno prausiklis puikiai tinka sausai odai: drėkina bei apsaugo nuo išsausėjimo.

Dušo aliejus yra pasakiškas. Pradėkime nuo pakuotės - daili, minimalistinė, tačiau traukianti akį ir puikiai atrodanti vonioje. Pro vieną sienelę galima matyti produktą - geltono atspalvio, kiek skystesnį už dušo želę, primenanti aliejų. 

Produkto konsistencija įdomi - lyg dušo želė būtų maišyta su aliejumi. Kiek bijojau, kad prausiantis aliejus liks ant odos ar priemonė neputos, tačiau abi mano baimės buvo panaikintos su lyg pirmu prausimusi - visas aliejus nusiplauna, nelieka nepageidaujamo riebumo. Bet oda vistiek jaučiasi geriau - dingo šerpetojimai, ypatingai erzinę ant blauzdų, oda putlesnė, gražesnė. Tikrai jaučiu drėkinimą! 

Putojimas taip pat geras - nėra toks intensyvus, kaip dušo želių, tačiau man jo visiškai pakanka. Esu žmogus, kuris apie plovimą sprendžia iš putojimo ir jei priemonė neputoja - nesijaučiu švari. Naudodama dušo aliejų jaučiuosi nuostabiai 😍

Ne vien putojimas mane verčia jaustis nuostabiai - prie to prisideda ir saldus, malonus argano aliejaus kvapas. Dievinu šį kvapą, tad norisi praustis, praustis ir praustis. Rytinis dušas ir vakarinė terapija vonioje vien šios priemonės dėka tampa dar geresni ir labiau laukiami.


Malonaus vanilės, kokosų ir muskuso aromato losjonas su drėkinamosiomis medžiagomis „Cell-Moisturisers™“ greitai įsigeria ir prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius. Losjonas akimirksniu suteikia odai glotnumo, šilko švelnumo ir spindesio. Priemonė tinka visų tipų odai, net ir ypač jautriai.

Losjono pakuotė taip pat minimalistinė, daili. Kvapas - švelnus, malonus, būdingas Dove produkcijai. Tai dar viena priežastis, kodėl šią produkciją galėčiau vadinti mėgstamiausia kūno priežiūroje. 

Priemonė lengva - juk taip ir turi būti, čia losjonas, ne kremas ar sviestas. Nuotraukoje matomo kiekio man užteko pilnai padengti vienai rankai ir kitos rankos zonai nuo alkūnės iki riešo, tad produktas nėra labai skalsus, bet su mano retu naudojimu naudosiu turbūt iki gyvenimo galo 😀 

Losjonas įsigeria labai greitai, tad po dušo juo pasitepusi kūną po kelių minučių galiu rengtis drabužius nebijodama juos ištepti ar kitaip sugadinti. Ir net galiu nenaudoti kvepalų, nes kvapas išsilaiko gerą pusdienį. Net ryte jaučiu jo likučius, kai losjoną naudoju prieš miegą. 

Na, ir laikas rezultatui. Ate ate šerpetojančiai odai, ate ate sausoms zonoms. Lygi, graži oda! Abi priemonės yra idealus duetas labai sausai odai 😍


AČIŪ DOVE KOMPANIJAI UŽ GALIMYBĘ IŠBANDYTI ŠIAS PRIEMONES! 

O KAIP JŪS PRIŽIŪRIT SAVO KŪNO ODĄ?

1 komentaras

  1. Tiesiog begalo mėgstu dušo geli su NIDA su brukniu ekstraktu, kiek žinau yra ir kitokie produktai su bruknėmis, parduotuvėje patraukė akį kaina kuri neviršijo 2 euru nežinau kiek dabar kainuoja bet pirkau MAXIMA kai buvo 40% nuolaida Nidos produkcijai, na o kai paimiau į rankas ir pauosčiau...kvapas išvedė mane iš proto, dar tikrai dienas 5 vaikščiojau apsikabinus buteliuka ir uosčiau, kaip dušo gelis jis taip pat puikus, prausia oda nesukelia jokiu reakciju viskas puiku ir ant odos kvapas išsilaiko...nes dažnai būna kad buteliuke kvapas nuostabus, na o išejus iš dušo kvapo 0..😕
    Manau šis produktas vertas dėmesio, siūlau pabandyt visoms

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.