Veido kaukė su 24k auksu ir arklio aliejumi? | Guerisson

2018-06-27

Labas! Vakar bandžiau labai keistą kaukę - įspūdžiai įvairūs, tad skubu jais pasidalinti, bet prieš tai papasakosiu kai ką apie dvi blogeriškas siuntas. Laukiu naujų savo džinsų ir bodžio iš manzara.lt. Paskambino kurjeris ir pranešė, kad po pusvalandžio mane aplankys su siuntiniu. Aš pasiruošiau fotosesijai (makiažas, plaukai), nes ruošiausi papasakoti apie rūbelius, o jis man atnešė Garnier siuntinį! Ir apsidžiaugiau gavusi naujienas, ir nuliūdau negavusi drabužių. Na, o kol mano siunta vėluoja savo nekantrumą bandau nuraminti su SPA vakarais. Vakar rinkausi Mildos atsiųstą Guerisson veido kaukę su 24k auksu ir... arklio aliejumi.


APRAŠYMAS:

Guerisson „Horse Oil Hydrogel Gold Mask“ - tai prie veido formos prisitaikanti hidrogelio kaukė, kuri suteikia stangrumo suglebusiai odai ir užtikrina ilgai išliekantį jos maitinimą.
Tanki tinklinė kaukės struktūra sumažina aktyviųjų ingredientų išgaravimo tikimybę ir skatina optimalų jų įsigėrimą į odą. Šios priemonės sudėtyje yra 24 karatų aukso, kurį odos priežiūrai naudojo Kleopatra, bei arklių aliejaus, kuris suteikia odai gyvybingumo ir leidžia atsiskleisti jos natūraliam grožiui. Tai išskirtinė 24 karatų aukso terapija namuose.
  

VEIKIMO PRINCIPAI:

 • Intensyviai drėkina ir stangrina odą;
 • Užtikrina ilgai išliekantį odos maitinimą;
 • Nuramina odą ir saugo ją nuo neigiamo išorinių veiksnių poveikio;
 • Oda tampa išskirtinai švelni.
   

AKTYVIEJI KOMPONENTAI:

24 karatų auksas: užtikrina intensyvų stangrinamąjį poveikį ir drėkina odą;
Arklių aliejus: sustiprina odos barjerą: atkuria odos aliejų ir skysčių balansą bei natūralų odos barjerą. Drėkina ir minkština sausą odą. Apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos veiksnių poveikio. Sutvirtina odą.
Raminamojo poveikio beržų sula - beržų suloje esanti betulino rūgštis skatina kolageno sintezę, ramindama ir drėkinama odą. Oda tampa lygi ir švelni. 


NAUDOJIMAS:

 1. Nuplaukite odą ir ir nuvalykit ją toniku.
 2. Atverkite pakuotę. Nuimkite permatomą plėvelę nuo viršutinės ir apatinės kaukių.
 3. Pridėkite viršutinę kaukę prie akių zonos odos, o apatinę – prie burnos. Nuimkite baltą apsauginę plėvelę ir išlyginkite kaukę, braukdami link veido šonų.
 4. Nuimkite kaukes po 20-40 minučių. Atsargiai patapšnokite, kad geriau įsigertų serumo likučiai. Tinka naudoti visų tipų odai.

MANO ĮSPŪDŽIAI:

Veido kaukės įpakavimas - kažkokia nesąmonė. Kaip jau turbūt supratote, kaukė yra dviejų dalių - apatinei ir viršutinei veido daliai. Taip patogiau užsidėti hidrogelinį produktą, tačiau kaukės lakštai buvo tarp dviejų sluoksnių, kurie nusistūmė kas sau ir uždėjimas tapo neįmanomas. Reikėjo atskirti dvi gličias kaukes vieną nuo kitos jų nesuplėšius, neišmetus ir kitaip nesugadinus. Vien dėl to nekartosiu - sugaišau daug laiko ir veltui nervinausi. 

Užsidėjus lakštus ant veido pajaučiau malonią vėsą. Žinoma, kaukė greitai įšilo nuo odos šilumos, tačiau tos kelios minutės atpalaidavo pakankamai. Niekas nekrito, nelašėjo ir nevarvėjo - didelis pliusas. Beje, skylutės akims man buvo per mažos, o praplėšti jų nepavyko. 

Po 40min nusiėmusi veido kaukę pamačiau efektą, kokio, jei atvirai nesitikėjau - gaiviau, sveikiau, gyviau atrodančią veido odą. Kaukė tikrai sudrėkiną odą (juk tai taip svarbu per karščius!). Jei jūsų odai trūksta drėgmės ir nebijote pasikankinti su kaukės uždėjimu - rekomenduoju!

Įsigyti galima Cascadoj. Kaina: 3,2eur 💓

KOKIĄ KEISČIAUSIĄ VEIDO KAUKĘ TEKO BANDYTI?

4 komentarai

 1. Deja, bet ši kažkaip nesudomino. Visų prma, jog lakštinė, o visų antra, kad labai vargt reikia kol užsidėt, bet žinoma, svarbiausia, jog bent sudrėkino veido odą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skamba labai prabangiai, esu bandžiusi su arklio aliejumi tą eurokos japonišką kaukę, tai labai patiko. Tas auksas kiek bandžiau kaukių nepasiteisino :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.