Schaebens | Luxus veido kaukė

2018-06-20

Labas! Vakar išbandžiau dar vieną veido kaukę iš swapbox'o su Milda iš MospBlog. Šį kartą aprašysiu ne tą, kurią gavau, bet tą, kurią jai nusiunčiau. Jei pamenat, tai mes tarėmės, jog jei pirksime veido kaukes, skirtas dviems kartams, vieną puselę išsiųsime, o kitą pasiliksime sau. Su Milda pasidalinau Luxus veido kauke iš Schaebens. Ir iš kart noriu pasakyti, kad per žioplumą ištryniau nuotrauką, tad įkėliau ne savo, o priklausančią ojeinoriudar.lt.

ŠTAI ŠI IŠ OJEINORIUDAR.LT

APRAŠYMAS:

Visų tipų odai.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: perlų ekstraktas, aukso ekstraktas, šampano ekstraktas, ikrų ekstraktas, urėja, provitaminas B5, kvapiųjų citrinžolių ekstraktas, palergonijų ekstraktas.

Poveikis:
• suaktyvina mikrocirkuliaciją;
• drėkina ir atnaujina odą;
• švariai ir švytinčiai odai;
• išskirtinei odos priežiūrai.

Ši aukščiausios rūšies kaukė tinka bet kokio tipo odai. Juk kartais reikia rinktis tai, kas geriausia! Ši odą puoselėjanti kaukė su vertingais aukso, šampano, ikrų ir austrių ekstraktais suaktyvina odos mikrocirkuliaciją, intensyviai aprūpina odą drėgme, pagerina odos struktūrą ir ją apsaugo. Puikus kvapas pagerina savijautą naudojimo metu. 

Rezultatas: labai greitai Jūsų oda atrodys gaivi ir spindinti, pailsėjusi, lygi, švelni ir jaunatviška. Palepinkite save šia išskirtine, prabanga dvelkiančia kauke.

Naudojimas: maišelį praplėškite arba prakirpkite. Užtepkite vienodu sluoksniu ant nuvalytos odos (ir dekoltė). Netepkite akių, burnos ir lūpų srityse. Po 10 – 15 minučių nuplaukite kaukės likučius šiltu vandeniu. Jei reikia, naudokite kaukę keletą kartų per savaitę.
  
   

MANO ĮVERTINIMAS:

Tai dar viena kaukė, kuri nei sustingsta, nei ką. Tiesiog išlieka tokia, kokia yra. Kažkodėl aš nebemėgstu tokių, jei jos nėra drėkinančios - tikrai nepastebiu poveikio. Nors sudėtis ir skamba įspūdingai bei prabangiai, bet tai pagrinde ekstraktai, kurie man jokio poveikio nepadaro.Net drėkinimo nepastebėjau ir po kaukės norėjosi kuo gausiau pasitepti kremu. 

Vienintelis dalykas, kuris man tikrai nuoširdžiai patiko - lengva konsistencija. Pati kaukė buvo lyg gelis su krūva blizgučių. 

Beje, pirmas kelias minutes siaubingai degino odą, bet greitai pradėjo. Tfu tfu tfu tai buvo ne alergija. Toks kaitinimas dažniausiai reiškia, kad ingredientai atveria poras, bet ir švarumo nepastebėjau... 

Nerekomenduoju. Tikiuosi, kad Mildai patiks labiau.

4 komentarai

 1. Bet tokia prabangi atrodo.. :/
  Jei jau norėjosi daug kremo po šios kaukės, tai tikrai ne visų tipų odai skirta.. :o

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atrodo labai prabangi ir graži, bet man tai pat nepatiko, kažkoks nesusipratimas, reikejo pavargti kol nusiploviau. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vava 😁 gaila net to euro su centais, geriau ledų būčiau paėmus 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.