PURE RADIANCE COCONUT OIL drėkinanti veido kaukė

2018-06-16

Sveikos! Pagaliau savaitgalis! Viskas, mokslai baigti, liko beveik trys mėnesiai tikros, gražios vasaros. Net keista, kad nebereikės sukti galvos dėl egzaminų, vidurkių, namų darbų ar ankstaus kėlimosi. Jėga! Ta proga skubu papasakoti apie mano mėgstamiausio riešuto - kokoso - veido kaukę iš Eurokos 💓 

 

APRAŠYMAS:

Veido kaukė skirta sausai odai prižiūrėti. PURE RADIANCE COCONUT OIL veido kaukė drėkina odą. Sudėtyje esantis kokosų aliejus aprūpina sausą odą maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra kokosų aliejaus, vitamino E, kolageno.

Naudojimas:

Nuvalykite veidą. Išlankstykite kaukę, uždėkite ją ant veido. Palikite 15 - 20 minučių. Nuimkite lėtai, laikykite už kraštų. 

MANO ĮVERTINIMAS:

Pakuotė man atrodo gana prabangiai - minimalistiškai, neapkrautai. Man patinka. Kokosas, kaip jau minėjau, mano mėgstamiausias riešutas, tad tikėjausi įspūdingo kvapo. Kaukė tikrai kvepėjo kokosais, bet kažkokiais rūgštesniais kokosais, o kvapas kažkur pradingo vos po poros minučių su kauke.

Išpakavusi kaukę labai nustebau - tokio storumo kaukės lakšto dar nesu mačiusi! Ir jau tada kiek nusivyliau, nes stori lakštai man labai nepatinka, kadangi jie sugeria visą produktą ir nebėra produkto ant pačių lakštų, tad po 15-20min serumas būna susigėręs į odą, o taip pat toks lakštas sušyla nuo odos šilumos. Ploni, šilkiniai lakštai šalti ir atpalaiduojantys iki paskutinės minutės.

Kai užsidėjau lakštą ant veido supratau, kad arba mano akys didelės, arba joje mažokos skylės akims. Praplėšiau akių skylutes ir 20min pa'relax'avau lovoje. Po kokių penkių minučių kaukė nebešaldė, o po dešimties jautėsi jos išsausėjimas, tačiau produktas visiškai prarado drėgmę po 20min.

Nusiėmusi lakštą pasijaučiau nesmagiai, nes oda liko lipni nuo serumo. Leidau jam įsigerti ir vis dėl to rezultatas pranoko lūkesčius - oda tikrai buvo sudrėkinta, atgaivinta, prisotinta drėgmės. Kaip už 1,49eur paieškočiau valančios veido kaukės, nes turiu daug drėkinančių, bet kaip už 97 centus tikrai įsigysiu dar keletą.

Įsigyti galima eurokos.lt arba Eurokos fizinėje parduotuvėje

Kaina: 1,49eur (šiuo metu nuolaida ir kaukė kainuoja tik 0,97eur!)

AR TAU JAU TEKO BANDYTI PURE RADIANCE VEIDO KAUKES?

9 komentarai

 1. Keista, bet dar nesu bandžiusi nei vienos kaukės iš Pure Radiance. Tiesiog, neatkreipdavau dėmesio parduotuvėje, bet kai tik eisiu į Eurokosą, būtinai nusipirksiu(nors ir nemėgstu lakštinių kaukių), nes kaip ir buvau nkomentavusi anksčiau-mano veido oda itin sausa. :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jos naujos ❤ todėl ir nepirkai turbūt 😁

   Panaikinti
  2. Išbandžiusi pasidalink įspūdžiais 🤩 o aš ryt bėgsiu su medumi pirkti, nes su agurkais jau turiu 😁

   Panaikinti
  3. Vakar išbandžiau, tai man visai patiko, nors kaip ir esu sakiusi, jog nemėgstu lakštinių kaukių, bet ši bent sudrėkinfo veido odą 😊

   Panaikinti
  4. Džyzus, neina normaliai parašyti :D
   sudrėkino**

   Panaikinti
 2. Mano begalinis pagyrimas skirtas šiam giliai kerėtojui, kurį verta mėgdžioti. Ačiū daktare. Sveiki, mano vardas Donna 38, aš gyvenu San Francisko įlankos rajone Kalifornijoje. Mano emocinis gyvenimas pasisuko labai stipriai ir buvo palaimintas, nes mane nukreipė šeimos draugas, tapęs seserimi, skausmas buvo toks nepakeliamas, kad mane traumavo, nes man skaudėjo, turėjau neramių naktų, dėl kurių mane beveik apgailestavau. likus maždaug metams iki mano susitikimo su daktaru Egwali, kuris padėjo atgaivinti tai, kas, mano manymu, dingo. Patikėkite, kad iš pradžių aš taip pat buvau netikintis dėl įvairių susitikimų su keletu rašybininkų ir svetainių, esančių ant savo žavingo vyro sugrąžinimo prie manęs ribos, aš visada buvau stipri ir žinojau, kad turi būti patikima vieta padėti mano pačios santuokinė trauma už tai iš tiesų sukėlė tiek daug chaoso. Kathy surado daktaro Egwali straipsnį ir atidavė jį man, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau, ką išgyvenau, jis sakė, kad jis turėjo atlikti tam tikras apeigas, kurių metu buvo atliktos visos būtinos procedūros, nes tos apeigos buvo atliktos, mūsų gyvenimas buvo toks spalvingas, nuo to laiko jis yra mano idealus vyras ir myli mane bei mūsų vaikus. Dar kartą dėkoju jums, daktare, galite prisijungti prie jo bet kurioje iš šių terpių ir būti laiminga siela, nes tikiuosi, kad pasiseks!

  „Viber“ / „WhatsApp“: +2348122948392
  El. Paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.