Akių šešėliai iš Aliexpress - ar vis dėlto verta? 💓

2018-06-05

Sveikos! Seniai noriu spalvotų akių šešėlių vasariškiems, festivaliniams įvaizdžiams kurti. Pagailėjau savo piniginės ir pabandžiau duoti šansą Aliexpress. Nieko daug nesitikėdama įsimečiau šešėlius į krepšelį ir užsisakiau. Ar man patiko? 💓


Kadangi pristatymas Aliexpress neretai užtrunka, nuoroda jau dingusi. Užsisakinėjau šešėlius prieš keletą mėnesių, laukiau apie 1,5 mėnesio, o testavau apie 3 savaites. Iš tiesų galutinį įspūdį susidariau jau po pirmo karto - jis nepakito. Bet pradėkime nuo pradinio.

Vos gavusi siuntinuką nustebau, nes tikrai nesitikėjau, kad čia mano paletė. Juk čia net 40 spalvų, o paletė dviejų išmaniųjų telefonų dydžio. Gal net mažesnė. Tačiau taip, paletė tikrai nedidelė. Kiek nuliūdau, bet paskui pasikėliau ūpą supratusi, kad neutralių atspalvių šešėlių nesugebu išnaudoti, o šie man tarnaus bent porą metų dažantis kasdien. O ir vietos daug neužima.

 swatch'ai:


Pirmiausia išpakavusi pamačiau siaubingą betvarkę. Kaip matote, pačio pirmo, balto šešėlio nėra - jis sudužo keliaujant paletei, nors ji ir buvo įsukta į kelis sluoksnius burbulinės plėvelės. 

Matome nemažai blizgių spalvų ir dar daugiau matinių. Kaip galima suprasti iš swatch'ų, blizgios lyg kreminės, gerai pigmentuotos (ne idealiai, tačiau tikrai gerai), o matinės, kaip dažniausiai ir būna, su pigmentacija susipykusios. Per daug nenuliūdai, nes, jei atvirai, blizgių spalvų ir ieškojau. Tačiau pradėjusi kažką kurti ant akių likau nesupratusi kur viskas dingo.


Pirmiausia bandžiau šešėlius aplikuoti be bazės, tačiau neliko jokios spalvos. Vos vos atspalvis, bet tikrai net nepanašu į swatch'us. Su drėgnu šepetėliu jokio efekto, su sausu - šiek tiek. Su pirštu pavyko išgauti kažkokį atspalvį, tačiau tik pradėjus sklaidyti vėl viskas dingo. 

Tuomet daviau šansą šešėliams su akių šešėlių baze. Situacija šiek tiek pasitaiso - drėgnas šepetėlis perteikia vos vos efekto, sausas - pakankamai, o su pirštu dirbti galima. Sklaidant dingsta dalis pigmento, tad tiek dirbant su sausu šepetėliu, tiek su pirštu+sklaidant šepetėliu efektas toks pats, dėl to dirbau su sausu šepetėliu. 

Viršuje matote makiažą, kurį atlikti tikrai moku. Bandžiau padaryti kažką panašaus į saulėlydžio atspalvius, paskui - žalsvai melsvo atspalvio voką. Raudona ir geltona spalvos, palyginus, neblogai pigmentuotos, melsva taip pat, o va žalios nėra. Kad ir kaip bandžiau ją rasti ant voko (ji - vienintelė matinė šiame makiaže) - nėra. Tad taisiau situaciją su blizgiu šešėliu. Beje, viskas byra. Labai byra. Paletės neužteks keletui metų, kaip galvojau pačioje pradžioje. Atspalviai baigsis po maždaug 7-10 naudojimų, bandant išgauti intensyvesnę spalvą net dar greičiau.

Jei atvirai, tai man net tų kelių eurų gaila ant šios paletės. Jau geriau būčiau nusipirkusi dėžę brangių, skanių ledų. Vienintelė priežastis, kodėl per daug neliūdžiu, tai galimybė gerinti savo sklaidymo gebėjimus.

GIMTADIENIO PROGA PAS VAIKINĄ UŽSIPRAŠIAU MORPHE "THE JACLYN HILL" ŠEŠĖLIŲ PALETĖS. O KOKIAS PALETES NAUDOJI TU?

10 komentarų

 1. Labai įdomus straipsnis. :) Pati galvojau apie patelę iš Ali, bet nedrįstu dėl neaiškių cheminių elementų.
  Labiausiai naudojamos yra catrice "sand nudes" ir "absolute eye colour frozen yogurt" ir revolution "flawless" nėra pačios geriausios kokybės,bet ir nesidažau dažnai su jais (jautrūs akių vokai pas mane) :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tik pasižaidimui, o ir niekada bėdų su tuo neturėjau, tad rizikuoju 😁

   Oo Catrice ir Essence siuntos jau laukiu, labai noriu jų paletes išbandyt ❤

   Panaikinti
 2. labai gražios spalvos ir grazus makiazas, noretusi pamatyti kaip pilnas atrodytu. Esu bandziusi is aliexpress palete, bet teko ismesti, nes kokyba tragiska.
  Be to, kada skelbsi nugaletoja geguzes menesio?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!

   Pilno todėl ir nerodžiau, nes man pigmentacijos labai trūko 🙈 bet greitu metu bus!

   Šiandien jau skelbsiu, ruošiau naują konkursą ❤

   Panaikinti
 3. Man irgi tas pats buvo: užsisakant galvojau pareis didžiulė paletė.. kur tau! O ir pigmentacija nieko gero, bet visokiems festivaliam, helovynams bus pats tas.
  O mano mylimiausia paletė tai iš Makeup Revolution. Ir spalvos gražios ir patys šešėliai labai pigmentuoti. :) Kurios nori pigių, bet gerų šešėlių-rekomenduoju!♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. https://inbeauty.lt/makeup-revolution/dekoratyvine-kosmetika-make-up-revolution-iconic-3 ši gražuolė♥

   Panaikinti
  2. šitą turiu, tai nesužavėjo. jei atvirai, tai nepamenu kada paskutinį kartą ją naudojau :D

   labai noriu šitos, laukiu akcijos Eurokose ž: https://www.save24.lt/dekoratyvine-kosmetika/makeup-revolution-fortune-favours-the-brave-seseliu-palete-16-g-16359

   Panaikinti
 4. O aš taip kiekvieną kartą žiūriu į tas belekaip pigias paletes internetiniuose puslapiuose ir taip gundo pabandyti... Bet šiaip draugė buvo atradusi vieną paletę, kuri buvo tikrai neblogai pigmentuota, tačiau iš prekybos ji greitai pasitraukė.
  Na o šiuo metu naudoju Catrice Nudes, Catrice Smokey eyes ir Nyx paletes. Gaila, bet Nyx jau pasenusi ir teks ją pamiršti ir ryškias spalvas pakeisti kuo nors kitu...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Siūlau pamėginti makiažo užsisakyti iš joom, esu kelis video žiūrėjus, tai neblogas makiažas buvo gautas, išskyrus Kylie kosmetiką - jos makiažo produktus patariu sakytis iš originalios internetinės parduotuvės arba, kur yra atsiliepimai geri. :)
  Naudoju Revers beauty and care Smoky Collection. 4 spalvytės, bet man tinka, kadangi daug makiažo nenaudoju.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.