ECLAT kvepalai - paskutinės minutės dovana Tėvo dienos proga 💓

2018-05-25

Prabėgus Mamos dienai vos po kelių savaičių atšokuoja Tėvo diena. Prisipažinsiu, kad Mamos dienai ruošiuosi ilgiau - iki jos ilgas laikas be švenčių, o iki Tėvo dienos būna tik mėnuo... Tačiau stengiuosi neprašauti su dovana ir padovanoti tai, ko reikia ir ką šeimos vyras tikrai naudos bei mylės. Kvepalai - daugumos mėgstama dovana, tačiau nesinori dovanoti pigių, paprastų kvepalų, o prabangių kvepalų kopijos dažniausiai nuvilia. Daviau šansą ECLAT - ar yra galimybė įsigyti gerus, kokybiškus kvepalus už nedidelę, kišenei neskausmingą sumą?ŠIEK TIEK APIE KVEPALŲ SKIRSTYMĄ...

EDP, EDT, ... - Kokie skirtumai?
 

Su šiais pavadinimais pirkėjas sužino apie kvepalų skiedimo klases. Skirtingai aprašyta, tai kvapiųjų aliejų koncentracija kvepaluose. Naudojama norint pasakyti klientui, kiek aromato aliejaus yra kvepaluose.
 
Tualetinis vanduo (EDT) - 6-9% aromatinių aliejų procentinė dalis.
 
Eau de Parfum (EDP) - aliejaus procentinė dalis yra 10-14%
 
Mūsų kvapiosios medžiagos, kurių kvepalų aliejus yra 15%, nusipelno net žymėjimo "Extrait de Parfum" ir todėl yra aukščiausios kvepalų klasės. Kadangi skiedimo klasė "EDP" yra dažniausiai naudojama, mes deklaruojame savo kvepalus kaip "eau de parfums".
   

Tėčiui išrinkau gaivų, kiek vėsų, šaldantį aromatą - kaip tik vasarai. Tai - Kenzo Homme Eau de Parfum atitikmuo. Originalius kvepalus aprašė kvepalų puslapis www.fragrantica.com čia → https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Kenzo-Homme-Eau-de-Parfum-35396.html

Pirmiausia pradėsiu nuo to, kaip išsirinkau kvepalus. Nieko nenustebinsiu pasakydama, kad ėjau lengviausiu keliu - tiesiog parašiau ECLAT į jų facebook puslapį ir paprašiau, kad rekomenduotų gaivius vyriškus kvepalus. Gavau keturis pasirinkimus, iš kurių išsirinkau aromatą pagal natas. 

ŠIO AROMATO NATOS:

Viršutinės natos:  kardamonas, mėta,
Vidurinės natos:  jūrinis akordas, šalavijas,
Pagrindinės natos:  vetiverija, vanilė, kedras.

Mane labiausiai patraukė mėta ir šalavijas dėl savo gaivumo bei kedras dėl medienos. Dievinu medieną kvepaluose, ypač skirtuose vasarai. Ir ypač vyriškuose. 

Kvapu nenusivyliau - vėsus, gaivus, jokio saldumo. Jaučiasi mėtos ir šalavijo duetas, persmelktas jūros  dvelksmu bei kedro aromatu. Jei kvepalai nebūtų skirti tėčiui - nekreipčiau dėmesio į užrašą "for him" ir drąsiai naudočiau juos pati 😀 

Mane nustebino šių kvepalų išsilaikymas. Pasipurškiau kvepalais riešą (pačią ploniausią odą) ir kvapą jaučiau nuo pat ryto, iki kelionės į dušą. O drabužiai kvepia nuo vakar... Visos mano simpatijos ir visa meilė skiriama ECLAT. Po tokių pigių, bet gerų atradimų tikrai gaila investuoti į savo svajonių kvepalus, nes galima nusipirkti identišką kvapą su idealia kokybe už kelis ar net kelioliką kartų mažesnę sumą. Nedrąsu pirkti kvepalus internetu? ECLAT siūlo įsigyti mėginėlių rinkinius. Rinkiniai yra dviejų tipų - vyriškų kvepalų ir moteriškų. Kiekviename rinkinyje net po 15 aromatų, kurie supilstyti į labai patogius 2ml talpos indelius. Iš viso 30ml, 15 skirtingų kvapų ir tik už 16,95eur!

Mėginėlius peržvelgti ir įsigyti gali čia: https://www.eclat.lt/15-kvepalu-megineliai

Apie savo gautus mėginėlius papasakosiu kelių dienų bėgyje, nes dar nespėjau jų ištestuoti, o šią paskutinės minutės dovanos idėją norėjau pristatyti kuo greičiau 💓 beje, kvepalai puikiai atrodo šalia keksiukų ir kitų skanių kepinių, tad pasirinkusi šią dovaną tėtį tikrai nustebinsi.
 

AR MĖGSTI KVEPALUS? KOKIUS RENKIESI VASARAI? 🌻


4 komentarai

 1. Labaiii, dažniausiai vasarai renkuosi kūno purškiklius frutti, nes kvepalus naudoti gaila, nes tikrai dažniau purškiuos nei kvepalus. O ir šeip vasarai dar neatradau jokių linkamų kvepalų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kuo kvepalai geri, tai taupumu. Anksčiau irgi taip galvojau, bet dabar užtenka 1-2 kvepalų papurškimų visai dienai :D kartais net dviems, jei tais pačiais drabužiais rengiuoi 😍

   Panaikinti
 2. Neėsivaizduoju kodėl tik dabar pamačiau šį įrašą.. :') Kažkaip būsiu praleidus :D
  O kvepalus tai net labai mėgstu! Neseniai nusipirkau kažkokius originalius kvepalus iš second hand'o, kuo be proto džiaugiuosi!
  O labiausiai mėgstu švelnius, saldžius(bet ne per saldžius), gaivius kvapus :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Neįsivaizduoju*
  Vis aš su savo tom klaidom :D sorry :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.