200 pribaigtukų iššūkis: Sausio mėnesio pribaigtukai

2018-02-04

Pernai sunaudojau šimtą produktų. Iššūkis tikrai vertas dėmesio - sunaudojau labai daug užsistovėjusių produktų, išbandžiau daug naujų, atradau visą krūvą mylimiausių. Labai smagu! Tad šiemet dvigubinu rezultatus ir labai noriu sunaudoti du šimtus produktų. Dar užsiliko daug likučių, neatidarytų produktų ir tų, kuriuos atidariau tik dėl pauostymo, o jie galioja irgi ribotą laiką. Jau gaila išmetinėti prekes... Tad žiūrim kaip man sekėsi startuoti? 

PRIEMONĖS VEIDUI 


#1 AVON Planet SPA nulupamoji veido kaukė. 
Ją dedu prie pribaigtukų, nors nei karto nenaudojau. Nepatikėsi, bet mano sesė ją sunaudojo savo slime'ams. O norėjau padėti į konkursų dėžę - joje kaupiu dovanėles savo skaitytojoms. Labai gaila, nes žinau, kad būtų norinčių išmėginti... Na, bet dėžėje dar yra nulupamų kaukių, tad bus pakaitalas 😁

#2 Sensilis veido kaukė.
NE-RE-A-LI! Mano mylimiausia, pats geriausias atradimas. Visoms labai rekomenduoju! Nušveičia, išvalo. Ypač naudojant reguliariai - mano oda buvo man tokia dėkinga! Super duper produktas, nerandu jokių neigiamų bruožų. Kartočiau su mielu noru, tik duokit kas.

#3 Cyclax veido kremas. 
Senas senas, septintoje klasėje gavau dovanų nuo geriausios draugės močiutės Kalėdų proga. Pirktas Anglijoje, tad nežinau nei kainos, nei kur pirkti. Pamenu, kad buvo lengvos konsistencijos, daugiau nieko. Bet negaliu rekomenduoti, nes jokio teigiamo įspūdžio nepaliko ir nebaigiau naudoti. Pamenu, kad su juo tepiau kojas 😁

#4 Būk vazelinas. 
Pirkau, kai pamečiau savo paskutinį vazeliną ir man staigiai reikėjo naujo. Per pertrauką išbėgau iki Spaudos kiosko ir sumokėjau eurą su centais. Bet man patiko, tik sunaudojau per nepilnas dvi savaites. Jei reiktų kažko taip pat žaibiškai ir pigiai - kartočiau, bet šiaip Nivea ir AVON miniukai man labiau prie širdies. 

PRIEMONĖS KŪNUI IR VONIAI 

#5 AVON vonios putos su vanile ir figomis. 
Pigios, bet geros. Turėjau litrą ir naudojau beveik du mėnesius. Jau kartoju, nes putų pakankamai, kvapas geras, odos nesausina, bet ir nedrėkina (bent maniškės, o ji gana sausa). Tačiau kainos ir kokybės santykis geras.

#6 AVON dušo želė su pakalnutėmis. 
Nereali! Jokių priekaištų. Kreminės konsistencijos, puikiai putoja, neerzinančio kvapo. Kartočiau su mielu noru, tik turiu kitą favoritą iš AVON. 

#7 AVON energizuojanti dušo želė.
Štai ir mano favoritas. Nebūtinai šio kvapo, bet tokiose pakuotėse. Turiu vieną pasislėpusi, šilauogių kvapo ir man net gaila naudoti. Puikiai putoja, labai labai skaniai kvepia, o kvapas išlieka vonioje iki kito ryto. Galėtų būti pigesnė, bet čia jau reikia gaudyti akcijas.

#8 Organic Shop kūno šveitiklis. 
Turbūt nerasčiau merginos, kuri jo nebandė. Puiki sudėtis, nerealus kvapas ir nuostabiai šveičia. Ir labai skalsiai naudojasi, kas irgi yra svarbu. Naudojau kelis mėnesius, o dabar turiu kitą, dvigubai didesnę pakuotę kito gamintojo šveitiklio, kurio pusės nebėra per dvi savaites... 
#9 ELVITAL plaukų šampūnas.
Vienas iš mylimiausių mano šampūnų. N-tąjį kartą apie jį rašau ir dar rašysiu, nes po šio šampūno plaukai būna super duper švelnūs, purūs, o dar tas kvapas! Net nežinau ką daugiau pasakyti apie tokią priemonę, nes nėra ką neigiamo paminėti. Kartoju jau dabar.

#10 AVON plaukų šampūnas. 
Šis yra pats geriausias iš visų AVON šampūnų. Sudėtyje turi net penkių rūšių aliejų ir tai tikrai jaučiasi. Plaukai būna pamaitinti, švelnesni ir gražesni. Turiu visą seriją iš šios linijos (šampūną, balzamą, kaukę ir purškiklį) ir joks mano bandytas produktas plaukų neriebalina. Purškiklį greit aprašysiu, šampūną jau baigiau, balzamą naudoju su didžiausia meile, o kaukės dar, deja, nebandžiau, bet irgi pažadu apžvalgą.

#11 RASA purškiamas plaukų kondicionierius. 
Nors ši priemonė skirta dažytiems plaukams, man nerealiai gerai susinaudojo. Buvau pamiršusi, kad plaukus reikia lepinti tik kaukėmis, šampūnu ir balzamu, o kai prisiminiau sunaudojau per maždaug 2 mėnesius (purškiausi kiekvieną vakarą). Pakankamai skalsi priemonė. Mielai kartočiau, jei reiktų kažką greitai pasiimti parduotuvėje. 
#12 CLEANIC vatos padeliai. 
Dideli ir labai geri lapeliai, kuriuos nusipirkau molinių kaukių valymui. Nesipūkuoja, užtenka tik vieno, kad nuvalyti visą kaukę, tad tokio kiekio man pakako labai ilgam laikui. Pirkau rudenį, o dabar jau tuoj žiema baigsis. Kartosiu, jei neįsigysiu kempinėlės kaukėms valyti.

#13-14 AVON kūno purškikliai.
Du iš trijų mano mėgstamiausių kvapų. Vienas su mangais ir granatomis (antroje vietoje), kitas su šilauogėmis ir orchidėjomis (trečioje vietoje). Gerai išsilaiko ant drabužių (ne visą dieną, čia juk ne kvepalai, bet pusdienį - drąsiai). Sunaudojau kūnui po dušo ir kambario kvepinimui. Pasižadėjau sau neturėti daugiau 5 kūno purškiklių vienu metu, tad aktyviai naudoju likučius, nes noriu dar užsipirkti 😁

AR DALYVAUTUMĖT PRIBAIGTUKŲ IŠŠŪKYJE? REIKTŲ SUNAUDOTI KUO DAUGIAU PUSTUŠČIŲ INDELIŲ, TAIP IŠSIVALANT LENTYNAS. UŽ TAI DAUGIAUSIAI SUNAUDOJUSIAI PADOVANOČIAU NAUJŲ GAMINIŲ 😁

6 komentarai

  1. Buvau isbandes ir as sensilio kauke ir man kazkas amazing dalykas beto smagus blogas keep going mate.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Rašai, kad šveitiklio puiki sudėtis, o gal gali praplėsti - kokia?

    AtsakytiPanaikinti
  3. Avon kūno purškikliai nerealūs. Visokių kvapų, pirkdavau vis. O tuščią indelį panaudojau rankų dezinfektantui, kurio labai reikia šiuo metu.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.