Studios Didier gelinis nagų lakas "Dark veils" | Mano žiemos manikiūras

2018-01-14

Gelinis nagų lakavimas yra labai populiarus dalykas. Turbūt bus labai sunku surasti merginą, kuri to nebandė ir turbūt neįmanoma rasti tos, kuri apie tai negirdėjo. Ir ne veltui. Juk labai patogu nusilakuoti nagučius ir bent dvi-tris savaites negalvoti apie manikiūrą. Bet eiti pas meistrę gana brangu, o dar ir laiko sąnaudos didelės... Tad noriu parodyti jums nerealią produkciją, su kuria net aš gana nesudėtingai susikuriu savo nagų dizainą. Žinoma, dar labai paprastą, bet dailų!
 
 
Šiek tiek apie Didier Lab - įmonę, kurioje parduodami mano mylimiausi nagų lakai:

Dider Lab - prekės ženklas, gimęs Prancūzijoje, Paryžiuje. Jis siūlo profesionalias nagų priežiūros priemones ir nagų dailės priemones, turi profesionalių mokymų akademiją. 

Didier Lab produktai gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus jų produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, kuriama atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. 

Man visi šie dalykai yra labai svarbūs. Mėgstu daug atspalvių turinčias paletes, o jei dar yra saugoma nago plokštelė - iš viso idealu, nes mano nagai kaip popierius. Džiaugiuosi atradusi www.didierlab.lt!

Turiu labai didelę šių nagų lakų kolekciją. Na gerai, ne 20 atspalvių, bet dešimt beveik siekia. Labai džiaugiuosi tuo! Pažadu kažkada parodyti. O dabar rodau savo patį naujausią atspalvį - Dark veils. Jis labai pigmentuotas, lengvai dengiasi ant nagų ir labai gerai išsilaiko. Net nežinau ko dar reikia! Beje, nelieka jokių ruoželių, nes lakas tarsi nuslysta nago plokštele, užlpildo nelygumus ir apsaugo nagą nuo visokių blogių. Man užtektų vieno sluoksnio dėl pigmentacijos, tačiau tepu du, kad nagas būtų tvirtesnis - tik taip galiu lupti mandarinus nesulanksčiusi nagų (man jie ne lūžta, o susilenkia) 😁

Tikrai rekomenduoju visą gelinio lakavimo sistemą iš Didier Lab - ji tiks tiek pradedančiosioms, tiek jau užkietėjusioms nagų meistrėms. 

KAIP ATRODO TAVO MANIKIŪRAS DABAR?

2 komentarai

  1. Įrašas - kaip pirštu į akį!
    Nuo pat vasaros buvau su ilgais (natūraliais, ilgais ir aa kokie tobuli, visi girdavo) ilgalaikiais nagais. Bet galiausiai atsibodo, nusprendžiau neišmetinėt 20€ į mėnesį nagams, kai man tik 15 ir nusikirpau, nusiimiau gėlius tuos, dabar auginsiu iš naujo ir eisiu vėl nagų vasarą. Ir taip iki naujų metų again😃

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.