Laikrodžiai JAM ir JAI

2017-10-21

Labas! Aš ir vėl buvau dingusi. Atsiprašau - tiesiog darbas ir mokslai spaudžia, kol įsivažiuosiu į ritmą bus mažiau įrašų. Labai tikiuosi, kad dar nepamiršai manęs ir lauki mano įrašų taip pat, kaip aš pasiilgau rašymo. Ir Kalėdų. Ar aš viena apie jas galvoju? Turbūt ne, nes H&M jau išstatė kalėdines dekoracijas! Ta proga skubu papasakoti apie du gražius laikrodukus, kuriuos gavau iš Laiko zonos. 
Viršuje esančioje nuotraukoje moteriškas laikrodis (na gerai, jis teoriškai vyriškas, bet aš prisitaikiau kaip moterišką ir nebeįsivaizduoju vyro su tokiu), o apačioje - vyriškas.

Abu laikrodukai man labai gražūs. Atrodo prabangiai, tad dera tiek prie kostiumo, tiek prie suknelės ar džinsų su džemperiu. O svarbiausia, kad galiu su saviškiu ramiai eiti į darbą, nes man reikia elegantiškos aprangos, o šis laikrodis atitinka standartus. 

Tiek mano, tiek draugo laikrodžiai yra labai kokybiški, per visą netrumpą dėvėjimo laiką neliko jokių naudojimo žymių. Laiką rodo tiksliai, nereikia kas kažkiek laiko taisyti valandų. Mano nešiojamas laikrodis yra iš tikros odos, joje įspaustas tekstas (tai rodo, kad tai nėra prastas kiniečių padirbinys), vaikino laikrodis taip pat turi įspaudą. Beje, kalbant apie dėvėjimąsi privalau pasakyti, kad nei man, nei vaikinui laikrodžiai nesusibraižė - nei stikliukas, nei spalva, nors teko užkliūti su laikroduku arba užkabinti juo stalą. 

Reziumė: laikrodukai stilingi, kokybiški ir už mažą kainą!
Kviečiu padovanoti moterišką laikrodį mamai, sesei, draugei, bendradarbei, kursiokei, o gal pačiai sau, o vyriškasis tegul atitenka vyrui, draugui, tėčiui ar broliui. Tokius ir dar krūvą kitų už tikrai mažą kainą gali įsigyti Facebook'e LAIKO ZONA

AR JAU LAUKI KALĖDŲ?

20 komentarų

 1. Iš tikros odos... baisu... visada renkuosi imitaciją. Jau geriau menkesnė kokybė nei kažkieno gyvybė man ant rankos, kojų ir panašiai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pritariu ir aš, labai nemėgstu žmonių, kurie didžiuojasi turėdami kažką iš odos ar kailio :/

   Panaikinti
  2. deja, bet nežinojau to prieš gaudama laikroduką :(

   Panaikinti
 2. Laikrodukai gražūs ir tinkantys visur, bet rinkčiausi geriau mažiau kokybišką, be odos.
  Nors nesu super laikrodžių mėgėja, bet kažko panašaus norėčiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražus! Pati noriu DW laikrodžio, taip laukiu, gausiu gimtadienio proga♥️

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O oda, ar ne, aš jau net nereaguoju, nors palaikau visa širdimi, kas to (odos) nemėgsta, nevalgo gyvūlinės kilmės maisto ir pnš.

   Panaikinti
  2. Aš visa širdim būnu vegetarė iki tol kol nueinu į mcdonaldą arba šiaip mama išverda cepelinų😂😂😂

   Panaikinti
  3. Gabriele, taaaip! :D

   Ir aš DW norėčiau, bet man gaila tiek pinigų leist :/

   Panaikinti
  4. Kad brangu - 100 % pritariu!! Bet norėčiau laikrodžio, kurį ilgai ilgai nešiočiau. Nes tie aliexpress’iniai sugenda po mėnesio ir laikas nesisuka, arba dirželis nukrenta :(

   Panaikinti
 4. O šiaip laikrodžiai gražūs😍 tačiau bentan tavasis vis tiek labiau primena vyrišką laikrodį, bet čia gi kiekvienam pagal skonį 😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. gražūs laikrodžiai, bet aš kažkaip esu savo laikrodį įsimylėjusi, nekeisčiau į nieką, jau 8 metai Tissot laikrodukas pas mane, kokybė nu wow, po tiek metų kaip naujas, o kasdien nešioju, geresnio tikrai nežinau.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kodel neatsakineji i komentarus..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Juk Aldėja ir dirba, ir mokosi, ir dar rašo tinklaraštį😄 Žodžiu galybė veiklos ir manau nieko keisto, kad nevisad randa laiko atsakyti į komentarus 😊

   Panaikinti
  2. man tai tas “neturi laiko” yra toks fake, kai nori VI SA DA bus laiko ;) gerai, neklausiau taves, tikiuos Aldeja RAS LAIKO (��) ir atsakys panelems, man neaiskinus, kad “kaip dristi sakyt, kad kai nori bus laiko, as tokia uzsiemus”.
   O siaip, gero savaitgalio visiems��

   Panaikinti
  3. Anonime, taip, aš tiesiog neturėjau laiko :) nes, kaip matei, ir įrašų nelabai yra :) vistiek, pailsėti irgi norisi. Ir vietoje kompiuterio arba telefono rankose aš skaičiau vakarais. Atsiprašau, dabar turėčiau tam skirti daugiau laiko <3

   Panaikinti
 7. Na mėgstu nešiot laikrodį, bet manasis jau prieš metus pasibaigė. Man gražiau žiūrisi silikonas jei neklystu, ir šiaip kaip man didelės kainos ir nepirkčiau , nes esu taupuolė . O kokį darbą dirbi?

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.