ODA | profesionali veido analizė su Skin Analyzer aparatu

2017-07-04

Kažkuriame įraše pasakojau apie savo apsilankymą ODA klinikoje. Lankiausi pas kosmetologę, kuri atliko man profesionalią veido analizę su Skin Analyzer aparatu, papasakojo apie veido priežiūrą bei paskyrė produktus, kuriuos turėčiau naudoti. Pagaliau sudėjau visus taškus ant i bei galiu papasakoti apie apsilankymą ir šiaip paplepėti (beje, kad kiti įrašai skaitytųsi su arbatos puodeliu kviečiu užsukti į Burunduko blogo facebook puslapį bei laimėti liekninančių arbatų rinkinį!).
Nuostabi kosmetologė Rugilė, dirbanti ODA klinikoje, man atliko profesionalią veido analizę. Analizės metu sužinojau visą išsamią informaciją apie savo odą: jos porėtumą, drėgmę, išskiriamą sebumo kiekį, elastingumą, pigmentaciją, raukšlių gylį, odos tipą, amžių... Papasakosiu apie kiekvieno iš šių dalykų rezultatus atskirai, dabar truputį apie tai, kaip aparatas veikia. 

Klientas turi įstatyti veidą į stovą bei nusifotografuoti iš priekio. Kosmetologas skruostą paliečia su specialiu mažu aparačiuku ir taip per keletą akimirkų aparatas turi visą informaciją apie odą. Atėjus kitą kartą seni duomenys būna išsaugoti bei galima sekti progresą.

 • Porėtumas. Su Skin Analyzer aparato dėka sužinojau, kad turiu dideles poras plius minus išsidėsčiusias visame veide. Jų nėra daug, bet jos linkusios kimštis ir tai negerai. Aparatas nufotografavęs raudonai pažymi dideles poras, mėlynai - mažas, tarpinėmis spalvomis pagal karštumą (žalia, geltona ir pan.) - vidutines. Niekada negalvojau, kad turiu didelių porų kažkur kitur nei nosis, bet ant skruostų jų taip nesimato ir jos užsimaskuoja, tad sužinoti tai buvo naudinga. 
 • Raukšlės. Taip, man liepos 8tą sueina šešiolika, o jau turiu raukšlių. Mimikos prie lūpų, su kuriomis nieko nepadarysiu, nebent nesišypsosiu, ant kaktos (matosi suraukus ir ištiesus kaktą - neelastingos ir sausos odos kaltė) bei paakių. Išvados tokios, kad sužinojau, jog man reikia paakių kremo (nusižiūrėjau šį, visai norėčiau pasidovanoti gimtadienio proga, nes jis nepigus). Iš tiesų jį reikia pradėti naudoti pradėjus dažytis, o aš tą darau bei ateityje raukšlių nenoriu, tad reikia tikrai įsigyti. 
 • Pigmentacija. Aparačiukas nustato ir ar oda linkusi į pigmentines dėmes ar ne. Turiu daug strazdanų, tad mano oda tikrai linkusi į jas, dėl to gavau priemonę, kuri padės to išvengti. Apie viską - kituose įrašuose bei apžvalgose. 
 • Išskiriamas sebumo kiekis. U zona ant mano veido (skruostai bei smakras) sebumo beveik neišskiria, o tai labai negerai, o T zona išskiria kiek mažiau nei vidurkis, bet kosmetologė minėjo, jog tai per mažai. Manau, kad beveik visos žinome kiek sebumo išskiria mūsų veidukai, tačiau kartais nežinia ar tai gerai, ar mažai. Pavyzdžiui, aš galvojau, kad mano T zona jo išskiria pakankamai, bet pasirodo, kad ne. 
 • Drėgmė. Veido analizės metu buvo patvirtinti mano pastebėjimai apie sausą odą. Ši skiltis  (kartu su išskiriamo sebumo kiekio skiltimi) padeda nustatyti odos tipą. Jei abejoji - tai kaip tik tau. 
 • Elastingumas. Visada galvojau, kad mano oda pakankamai elastinga, gera, tačiau pasirodo, kad klydau ir net labai. Oda yra taip praradusi elastingumą, kad rezultatai net privertė išsižioti, nes elastingumas įvertintas taip mažai, kad prilygsta nuliui!

Manau, kad visus šiuos duomenis tikrai reikėtų žinoti. Nekantraudama laukiu antro apsilankymo pas kosmetologę bei šio tyrimo, nes labai noriu sužinoti kaip keičiasi mano oda!

AR TAU YRA TEKĘ LANKYTIS PAS KOSMETOLOGUS?


14 komentarų

 1. Norėčiau apsilankyti. Bet vis neprisiruošiu :D būtų smagu įgauti naujų žinių. Viska sužinti. Ir viska patirti kas yra siūloma!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kartais kai pagalvoju kiek esu išleidusi eurų ant netinkamų priemonių... tiek, kad pigiau nueit į gydomąjį kursą pas kosmetologą, pasiimt VISAS jo siūlomas priemones ir dar šokoladuką nusipirkt po visko :D

   Panaikinti
 2. Prasaau atsakyk. Kaip tu pradejai bendradarbiauti su ivairiomis parduotuvemis,jog tau siuncia produktus,kad padarytum apzvalgas? kaip jie su tavim susisiekia ar tu su jais? papasakok.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Arba jie man į gmail parašo, arba aš pati susirandu kas domina ir parašau. Nėr net ką atsakyt išsamiau 😊

   Panaikinti
 3. Aš niekada nesu buvusi pas kosmetologę. Kadangi esu labai smalsi, šis įrašas tik sužadino mano smalsumą sužinoti apie savo odą 😄😯 o svarbiausia, kad sužinojai tiek daug ir taip greitai😍
  Man būtų labai įdomu, kad padarytum įrašą kaip tavo oda pasikeitė po kokių 2 ar 3mėnesių. Vėl atliktum tokius tyrimus. Manau būtų įdomu ne tik tau bet ir mums - skaitytojoms😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai norėčiau tokios veido analzės, nes tada puikiai žinai ko reikia odai, kad ji būtų sveika😊 apsilankymą pas kosmetologe planuoju iki vasaros pabaigos, nes su oda atsiranda šiek tiek problemų, kurioms norisi užkirsti kelią😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ir aš norėčiau veido analizės, kažkada seniai buvau pas kosmetologę, po to apsileidau, laikas būtų vėl grįžti į doros kelią :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Buvau, bet nieko gero nepadėjo, tam kartui išrašė vaistus (nes oda buvo super problematiška),vo baigiau naudoti vėl tas pats, bet žadu vėl eiti. :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.