ODA | aktyvusis prausiklis su 5% pieno rūgštimi

2017-07-09

Jau pasakojau tau apie savo apsilankymą ODA klinikoje. Iš tiesų tai mane šiek tiek nuliūdino, nes kosmetologė patvirtino, kad mano poros didelės, oda sausa bei linkusi į pigmentines dėmes. Tačiau kai kosmetologė pasiūlė ištiesti pagalbos ranką ir ją ištiesė laikydama ODA aktyvųjį veido prausiklį su 5% pieno rūgštimi - šyptelėjau. Žiūrim kodėl!

GAMINTOJO ŽODIS:


Efektyvi kasdienė veido priežiūros priemonė, skirta giliai išvalyti veido odą. Sukurta išsausėjusiai, jautriai, papilkėjusiai, pigmentinių dėmių turinčiai odai.
AKTYVŪS KOMPONENTAI
Pieno rūgštis, įsiskverbdama į odą, nepriekaištingai ją išvalo, skatina sparčią regeneraciją, stiprina imunitetą, suteikia jai elastingumo bei padeda įsisavinti kremuose, serumuose bei losjonuose esančias veikliąsias medžiagas.
Gliukonolaktonas drėkina odą.
Ksantano guma nedirgina odos ir taip pat ją drėkina.

SUDĖTIS:

Aqua, Lactic Acid, Sodium lactate, Gluconolactone, Propylene Glycol, Disodium cocoamphodiacetate, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.
saugus, vidutinio saugumo, pavojingas

BURUNDUKO ĮVERTINIMAS:

Nelaikysiu įtampos, nesakysiu verdikto tik įrašo gale. Tai - pats geriausias mano naudotas veido prausiklis ir vienintelis, kurio rezultatus vaizdžiai matau!

Šis veido prausiklis yra minimalistinėje, idealiai patogioje pakuotėje, kuria lengviau negu lengva dozuoti produktą - pakuotė užspaudžiama. Net neįsivaizduoji kiek kelionių ir minimalių kelionių yra pakėlusi ši priemonė, o nenusitrynė nei vienas milimetras, neišbėgo nei lašas turinio. 

Prausiklis kvepia rūgštele, bet ne veltui - juk jame yra 5% šio gėrio. Jis skystas, putotas, tad užtenka vos lašo, kad oda būtų švari. 

Šį prausiklį reikia ryte ir vakare 1-2 minutes masažuoti į sausą odą, tuomet nuplauti, tonizuoti bei tepti veido kremą. Kartais prausiklį galima 5 minutėms palikti, taip oda bus dar giliau išvalyta, tačiau taip darau retai, kad rūgštys nepersistengtų, ir taip gana ilgai užsibūna ant odos. 

Naudojant prausiklį ryte ir vakare, pirmomis savaitėmis jaučiau šiokį tokį graužimą, tačiau dabar pagraužia tik spuogelio vietoje ar šiaip kur sudirginta oda. 

Naudodama prausiklį pastebėjau, kad mano poros daug mažiau kemšasi, yra vizualiai mažesnės, oda šviesesnė, dailesnė. 

Kaina: 19eur, įsigyti galima www.odapro.lt arba ODA klinikoje.

AR NAUDOJAI KAŽKĄ SU RŪGŠTELE SAVO VEIDUI?

9 komentarai

 1. Kadangi mano oda nėra sausa, man šio produkto nereikia :) .
  Esu naudojusi iš AVON kažkokį produktą, nuo spuogų berods irgi buvo su 5% rūgštimi. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. į naudojamų priemonių veidui sąrašą neįeina jokia tokia priemonė😄 bet jei prireiktų arba tiesiog užmatyčiau gerą priemonę tai kodėl gi ne😄

  AtsakytiPanaikinti
 3. uch, jau kelintą atsiliepimą apie ODA skaitau ir visi giria, lauksiu moters pasaulio parodos, tada būna ir akcijos, ir jau pagaliau aš įsigysiu, sugundėt mane :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nenaudoju, bet labai noriu išbandyti, nes mano oda probleminė :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. sveikos. naudoju šį prausikli. visai geras. esu visus išbandžiusi is ODĄ kompanijos. tikrai geri. ypač jog jo taip ilgai užtenka man kažkur pusmetį

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.