Natura Siberica | kelioninis šampūno, plaukų kondicionieriaus, dušo želės, kūno losijono bei rankų kremo rinkinys

2017-07-03

Vasara. Pirmas žodis, kuris šauna į galvą pagalvojus pie vasarą - atostogos. O atostogų metu visos norime keliauti, nereta tą ir padaro. DROGAS suteikė galimybę man išbandyti mano mėgstamo gamintojo kelioninį rinkinį. Dėjau į jį daug vilčių, nes pati kelioms dienoms išvyksiu ir nesinori temptis didelių šampūno, kondicionieriaus, dušo želės, kūno losijono ir rankų kremo pakuočių. Ar naudosiu šį rinkinį kelionėje?

PAKUOTĖS

Visų gaminių (išskyrus rankų kremo) pakuotė yra maža, su spaudžiamu dozatoriumi, labai sandari, bet turi didelį minusą. Kietumas. Kaip sunku paspausti ją ir išspausti reikiamą produkto kiekį! Išspaudusi šampūną, kondicionierių bei dušo želę losijono pakuotę jau norėjau išmesti per langą. Bet minusas turi ir savą privalumą - pavyzdžiui, galvos plovimui sunaudojau daug mažiau produkto ir man jo pakako. Kremo pakuotė minkšta, patogi, sandari ir labai maža - ideali kelionei. 

SUDĖTYS

Produktų sudėčių nenagrinėsiu atskirai, tik paminėsiu, kad jos - geros. Be parabenų bei apskritai mažai blogio, Natura Siberica jo privengia. 

ŠAMPŪNAS

Šampūnas skalsus, sunaudojau gal šeštadalį šio mažu buteliuko dviems plovimams. Masažavau į drėgnas šaknis kol suputojo, perplovusi ir galus nuskalavau. Plaukai plaunant šampūnu nesivėlė, neatrodė išsausėję, kaip neretai atrodo. Beje, labai jautėsi stiprus šaltalankių kvapas. Plaukai išdžiuvę nebuvo riebūs, o šampūnus visada testuoju išplaudama aliejines kaukes. Su tokiu mažu šampūno kiekiu jos dar niekada neišsiplovė, o šis šampūnas viską įveikė!

KONDICIONIERIUS

Skalsus, nors ir daug mažiau nei šampūnas. Taip pat naudojau daug mažesnį kiekį, nei įprastai, o rezultatas nenuvylė. Paskirsčiau kondicionierių nuo ausų lygio iki pat galiukų bei palikau kelioms minutėms veikti. Net šlapi plaukai lengvai šukavosi, nesivėlė, buvo švelnut švelnutėliai. Kelionių metu tai svarbu, nes neretai po galvos plovimo norisi iškarto bėgti į miestą, o prieš tai juos reikia džiovinti. Juk prieš džiovinimą nei viena nenorime ilgai šukuoti savo plaukų kartu juos pešdamos, tiesa? 

DUŠO ŽELĖ

Labai lengvos konsistencijos, užtenka vos lašiuko, kad gerai suputotų ir nuplautų visą kūną. Smagus gaminys, man tikrai labai patiko. Mielai naudosiu, nesitikėjau tokios kokybės. Kažkaip paskutinės mano dušo želės prastos, reikia didelio kiekio. Ir iš šitos tikėjausi kažko panašaus, kas išvykus tikrai nepatiktų. 

KŪNO LOSIJONAS

Kaip ir minėjau pradžioje, atėjus laikui testuoti losijoną ranka buvo tokia pavargusi, kad nieko nebesinorėjo. Siaubas kažkoks, nesąmonė visiška tos kietos pakuotės. Bet jų viduje - gėris. Šį kartą ir vėl likau maloniai nustebusi. Losijonas lengvas, greitai įsigėrė į odą, nepaliko riebumo jausmo, tačiau idealiai sudrėkino net mano sausas alkūnes bei kojas. Kelionėse oda dažnai išsausėja, nes keičiasi laiko juostos, klimatas, atsiranda nuovargis, stresas. Losijonas greitai viską įveiks, pažadu. Beje, tas lengvumas yra toks didelis pliusas! Po dušo galima drąsiai naudoti produktą bei po keliolikos sekundžių rengtis drabužius bei bėgti pramogauti / turistauti, nes losijonas jau įsigėręs ir dirba savo darbą. 

RANKŲ KREMAS

Nežinau ką papasakoti apie šį kremą. Geras. Greitai įsigeria, nepalieka lipnumo jausmo bei riebios plėvelės, sudrėkina bei pamaitiną suskirdusią rankų odą. Įsimečiau jį į kosmetinę, kad nepasimestų rankinėje ir super patogu! Tikrai imsiu į kelionę, saugau jį tam ir nenaudoju kitur, kol turiu didelę kito kremo pakuotę. 
Išvados: rinkinį į kelionę tikrai imčiau ir imsiu! Sunaudojau ne visą ir likučių man tikrai pakaks dvejoms naktims, net liks grįžus namo. Jei pakuotės nebūtų taip sunkiai spaudžiamos, viską sunaudočiau per pirmus du kartus, o dabar naudosiu bent penkis tai tikrai. 

Įsigyti galima Drogas parduotuvėse, kainos net neįsivaizduoju, mieloji. 

AR Į KELIONES PERKI KELIONINIO DYDŽIO PRODUKTUS?

11 komentarų

 1. Ojeiii aš esu šituos kelis bandžius. Labai patiko!!!! 😍

  Kartais perku kelioninio dydžio produktus. O kartais net nereikia, kai baigiasi senieji, aš gudraudama tiesiog perpilu kitus :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš niekaip neprisiruošiu išbandyti jokių natura siberica produktų.. O jau girdėjau tiek įvairiausių atsiliepimų😎 kai ruošiuosi stovyklai, jei pamatysiu šį rinkinį būtinai nusipirksiu. Manau savaitei turėtų užtekti😓😄 aš pakvaišusi dėl tų visų mažų mielų kelioninio dydžio pakuočių, tad vien dėl šito mėgstu keliones. Nors turiu prikaupusi nemažą krūvą tokių kelioninių pakuočių, aš vistiek neperpilu, o kai pamatau nusiperku kažką naujo. Tiesiog esu priklausoma..😂😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išbandykit, šie produktai tikrai kokybiški, man šampūnai labai patiko

   Panaikinti
  2. aš irgi norėčiau išbandyti šią produkciją :)

   Panaikinti
 3. visada prieš kažkur keliaudama apsirūpinu mini dezodarantukais,kremukais, dušo želė ir kitais dalykėliais😍 dievinu mini dantų šepetuką ir pastą, kurie yra specialiam dėkle😄 kelionės yra nepakartojamos nuo pat pirmos pasiruošimo sekundės iki grįžimo namo ir suvokimo kaip tobula buvo💓

  AtsakytiPanaikinti
 4. Niekad neperku mažų pakuočių, kelioninių, nežinau, kur vykstam į keliones visada būna viešbutyje net kūno kremukai, tai neperkam :) namie tik didelės pakuotės :) užtat dantų šepetėlį turiu kelioninį nediduką :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai retai, kada perku, nes persipilu, ko reikia. :) taip ir pigiau gaunasi ir šeip maloniau kai jau esi išbandęs produktą. :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.