Naujametiniai tikslai - metam svorį su kilo.lt! Apibendrinimas ♥

2017-06-16

Įrašas bus neilgas, nes noriu apibendrinti savo draugystę su kilo.lt komanda, puslapiu, svorio metimo būdu ir apie viską papasakoti jau nebe iš pradedančiosios, bet iš daug patirties turinčios lūpų. Su kilo.lt draugauju jau beveik du mėnesius, per tą laiką nusimečiau nuo savęs 13 kilogramų. Jau beveik įpusėjau savo tikslą, bet liko dar labai labai daug. Tačiau į kilo.lt tinklalapį nosies nebekišu. Kodėl?

IŠMOKAU MAITINTIS SAVARANKIŠKAI

Būtent! Man nebereikia griežto plano, nebereikia savęs vertinimų ir daug motyvacijos. Aš įpratau prie sveiko maisto, įpratau valgyti penkis kartus per dieną, iš akies nustatau maisto kaloringumą ir svorį. Kažkada tyčia skaičiavau - prašoviau tik 20 kalorijų! Labai smagu, kad aš PAGALIAU IŠMOKAU MAITINTIS SAVARANKIŠKAI. Ir dar taisyklingai! 

Taip pat įpratau gerti arbatą be cukraus (jau greitai papasakosiu apie savo naują arbatų atradimą), visą dieną gurkšnoti vandenį bei daugiau judėti. Taip, aš vis dar nesportuoju, tačiau jaučiuosi aktyvesnė, daugiau dalykų galiu padaryti be pertraukos ir nebesijaučiu turinti tokį antsvorį. Gera!

Kilo.lt tinklalapį lankau tik dėl vienos priežasties - pačio patogiausio svorio metimo grafiko. Kas kažkiek laiko suvedu savo dabartinį svorį ir matau savo progresą! 

LABAI KVIEČIU VISAS JUS PRISIJUNGTI PRIE KILO.LT IR IŠMOKTI MAITINTIS SVEIKAI! NEBŪTINAI TURI MESTI SVORĮ, GALI TĄ TIESIOG DARYTI DĖL SAVĘS! 


P.s. Dovanoju 10% nuolaidų kodą, kuris galios tiek užsakinėjant planus, tiek kilo.lt parduotuvėje: BURUNDUKOKILOLT 

7 komentarai

 1. Džiaugiuosi dėl Tavęs! Taip ir toliau!!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Didžiuojuosi tavimi ir džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau ir daugiau tokių puslapių kaip kilo.lt, kurie padeda ne tik numesti svorio, bet ir sveikai gyventi😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokia ryžtinga, šaunuolė, go go go!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Wow šaunuolė tu.
  Pati dabar stengiuosi gyventi sveikai ir taupausi ant sporto salės abonimento :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.