FAKE BAKE | lengvą momentinio įdegio efektą suteikianti priemonė "INSTANT"

2017-06-16

Jau aprašiau vieną Fake Bake produktą. Jo apžvalgą rasi čia. Mano aprašytas yra ilgalaikis, o dabar gavau dvi pakuotes momentinio kremo. Vieną jau išbandžiau ir skubu aprašyti. Nedaugžodžiausiu, nes neturiu daug ką pasakyti apie jį. 

Gamintojo žodis:

"Beyond Bronze Shimmer Light" losjonas skirtas vieno vakaro įdegio efektui, kurio pavydėtų net Pelenė! Tai tobula priemonė šviesią odą turinčioms bei norinčioms papuošti ją švelniu nuostabiu žvilgesiu. Produktas lengvai dengiasi, netepa net baltų rūbų, malonaus kvapo.  Šis produktas ilgalaikio įdegio nesuformuoja ir lengvai nusiplauna muilu bei vandeniu. Be parabenų.


Beyond Bronze Shimmer Light – lengvas momentinio efekto įdegio losjonas. Jo pagalba suteiksite auksinį atspalvį šviesiai odai. Priemonė tinkama norint užmaskuoti odos spalvos nelygumus. Į šio losjono sudėtį įeina tik natūraliu būdu išgauti ingridientai, suteikiantys odai lengvą, ne lipnų paviršių bei neužkemšantys odos porų. Drėkinanti, maloniai kvepianti, netepanti rūbų piemonė. Lengvai nuplaunama muilu ir vandeniu. Priemonė skirta šviesiai odai. Be parabenų, sintetinių dažiklių, konservantų.

 • Produktą denkite ant odos sukamaisiais judesiais.
 • Lengvai perbraukite priemone per alkūnes, kelius, rankas ir pėdas
 • Po priemonės naudojimo rankas iš karto nusiplaukite vandeniu
 • Venkite kūno kontakto su vandeniu, ar stipraus prakaitavimo
 • Lengvai nusiplauna vandeniu ir muilu

Burunduko įvertinimas:

Aš tai iš viso nesupratau nieko apie šį kremą. Ruošiausi važiuoti į Druskininkus su vaikinu, kad pravesti diskoteką, užsidėjau gražią suknelę ir pasitepiau šiuo kremu. Gerai, atspalvio nesimatė, matėsi tik švelnūs blizgučiai, bet gerai, pagalvojau, gal išryškės. Taip, įdegis šiek tiek išryškėjo, tačiau taip minimaliai, kad ant kojų skirtumo net nesimato, o ant rankų vidinių pusių vos vos, nes išorinės pusės įdegusios ir buvo su kuo lyginti. 

Šioks toks įdegis nusiplovė labai lengvai, kaip ir buvo žadėta. Taip pat jį paskirstyti labai nesudėtinga - tepti lyg kremą. Kas man patiko, tai kad priemonė pamaitino ir drėkino odą. Po šio losijono oda tapo ypač švelni. Šito nesitikėjau, bet tikrai likau maloniai nustebinta. Gaila, kad kremas neįsigėrė iki galo ir net vėlai vakare oda buvo lyg ką tik patepta kremu. Stipriau per ją perbraukus kremas vėlėsi tarp pirštų lyg purvas. Vis gi, priemonė nesužavėjo ir vilčių neišpildė, nors po pirmo išbandyto produkto dėjau tikrai dideles viltis. Tikiuosi, kad kita mano turima momentinį įdegį suteikianti priemonė bus labiau verta dėmesio.

Kaina: 9eur, įsigyti galima čia

NAUDOJI SAVAIMINIO ĮDEGIO PRIEMONES?

8 komentarai

 1. Dar neišbandžiau tokios priemonės...labai didelė laiko stoka vos spėju viska darytis :D na bet tikiuosi liepis mėnesi jau nusipirlti šį produktą ir džiaugtis rudu kūnu😁

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gaila, kad priemonė nuvylė. Na, bent jau išbandei ir turėsi daugiau su kuo lyginti kitas priemones savaiminiam įdegiui 😏😄 aš pati dėl vaikystės klaidų tokių priemonių prisibijau ir vengiu 😁 ir šiaip man prie širdies natūralus įdegis, dėl kurio nereikia bijoti sušlapti😃😄😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai natūralus įdegis visada gražiausiai, bet žiemą per šventes, tai smagu pasitepti, būti gražiai ir pasitempusiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nenaudoju, kažkaip nežavi manęs tokios priemonės :D Geriau jau pagulėti kur nors po saule :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.