Naujametiniai tikslai: metam svorį su kilo.lt! Pirmo mėnesio rezultatų apžvalga

2017-05-19

Užtilau po pirmojo pasakojimo apie savo sėkmę su svorio metimu. Praėjo jau mėnuo, prasitęsiau narystę Kilo.lt (beje, dovanoju jums 10% nuolaidą su kodu BURUNDUKOKILOLT) ir nusprendžiau, kad reikia jums papasakoti apie savo sėkmes ir nesėkmes. 
Na, pirmiausia noriu priminti visus duomenis. Svorį pradėjau mesti sverdama 99 kilogramus, pirmąjį įrašą parašiau sverdama 92 kilogramus. Tai yra -7kg. Kiek numečiau iš viso? Žiūūūrim!

Labai labai savimi didžiuojuosi. Jaučiasi laisvesnės kelnės, gražiau krenta marškiniai, tilpau į striukę, kuri man buvo per maža rudenį ir apskritai jaučiuosi gerai. Išgeriu 2-3 litrus vandens per dieną (čia didelis ačiū Minglemoose gertuvei, apie ją rašiau čia), valgau daug vaisių ir daržovių. Dabar prasidėjo naminių daržovių sezonas, tad kasdien iš šiltnamio parsinešu krūvą salotų, ridikų, svogūnų laiškų, krapų, agurkų ir pomidorų bei, pasidariusi salotas, imu didžiulę dėžutę jų su gabaliuku garuose ruoštos mėsos. Žiauriai skanu ir, kas smagiausia, sveika! Dabar kišenpinigius galiu investuoti kitur, matyti mažesnius skaičiukus svarstyklėse ir būti soti. Smagu išmokti tą suderinti, nes niekada nepavykdavo. 

Visų šitų pastangų rezultatai akivaizdžiai matosi - iš viso numečiau 10,3kg per mėnesį! Tai reiškia, kad per dieną nuo savęs nusimetu po apytiksliai 300g, o vasarą turėčiau pasitikti su 85kg (na, jei labai susikaupsiu, nes labai daug renginių šią savaitę... apie tai - vėliau). 
Kaip minėjau, ši savaitė buvo pilna renginių. Nuo antradienio suvalgau kažką negero. Antradienį - ledų porciją, trečiadienį - porą eilučių šokolado, ketvirtadienį - vėl ledai, o šiandien - vafliukas. Nesmagu, labai nesmagu, bet reikia susikaupti ir grįžti į seną vagą, nes ir jaučiuosi prasčiau, ir svoris nebekrenta, o svyruoja link pliuso... Labai tikiuosi vasarą pasiekti numetusi pusę viso antsvorio. 

Iš tiesų, prisipažinsiu, įsigijau reguliuojamus svarelius sportui (1-5kg), bet vis neprisiruošiu tam. Bet ir be sporto programos svoris krito, kol laikiausi mitybos plano, tad Kilo.lt padeda ir nemėgstančioms sportuoti. Aš - grynas pavyzdys. Žinoma, stengiuosi daugiau pajudėti... Pradedant kažko atsinešimu pačiai, baigiant kelionėmis dviratuku (neilgomis, bet vis šis tas. Tik viena siekė beveik 40km, didžiuojuosi savimi dėl jos, kartosiu greitu metu!). Bet jokių atsisėdimų ir valandos trukmės pratimų darymų, fu. Reiktų susikaupti ir priprasti. Ypač kai pratimas detaliai aprašytas, šalia yra filmukas, kuris padės išvengti problemų bei programa neatrodo ypatingai sudėtinga. Pradžioje galvojau, kad ir maitintis sveikai bus sunku, bet viską galima keisti, modeliuoti pačiam, tad neatsibosta tas pats per tą patį. 

Ko man pritrūko? Mitybos programos pasikeitimo prabėgus savaitei. Nes ką nusistatau, tą ir rekomenduoja valgyti. Nei kalorijų skaičius mažėja kartu su svoriu, nei naujų pasirinkimų gaunu, viską turiu tvarkyti pati. Nesunku, net malonu, bet aš kardinaliai viską pakeičiau į kasdien valgomus produktus ir norisi kažko naujo, kažko, ką man rekomenduoja, o ne ką pati susirinkau. Galiu viską perdaryti, bet norėtųsi, kad kartais tą padarytų už mane. Bet dėl tokių rezultatų net tas valgiaraščio perdarymas problemų nesukelia. 

10% nuolaidos kodas Kilo.lt mitybos bei sporto programoms ir prekėms parduotuvėje: BURUNDUKOKILOLT

7 komentarai

 1. Kiek daug tau pavyko atsikratyti nereikalingų kilogramų!😮 per menesį 10,3kg.. tiesiog vau😶 šaunuolė! O aš tai bandaug vis meginu priprast sveikai maitintis, bet deja dar kažkaip.. ar laiko trūksta ar ką..😂 o dabar visgi pats pačiausias daržovių metas!Na kaipnors teks priprast😃

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. joo, tikrai neblogai :D
   atmazai! yra to laiko, čia jo daug nereikia, sakau iš patirties! :D

   Panaikinti
 2. Aš pamažu irgi pradedu lieknėt😀 laukia draugų vestuvės, tai sakau motyvacija, gražiai sukneliai. Nieko įmantraus, tiesiog vartosiu mažus kiekius maisto, kelis kart per dieną,gersiu daug vandens, ir atliksiu kelis pratimukus☺

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai džiaugiuosi iš tave, kad pasiryžai ir tau puikiai sekėsi! Aš mano, kad KILO.LT minusas yra tas pastovumas. Viskas nuolat taip pat, nepriklausomai nuo kintančio svorio, savijautos ar metų laiko😁

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokia tu šaunuolė, tiek daug numesti per tokį trumpą laiką :o. Didelės sėkmės toliau tęsent tikslą.
  Pati dabar stengiuosi maitintis sveikai, per vasarą buvau atsikračiusi kokių 5-6kg, bet dirbdama (nedaug valgiau), todėl reikia išnaujo, šįkart sveikiau numesti nereikalingus kg. :) Ačiū, kad motyvuoji mus. :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.