Minglemoose - kas tai ir kodėl aš nešiojuos tai visur?

2017-05-13

Lieknėju su kilo.lt pagalba (apie tai pasakojau čia). Man sekasi gana neblogai, pagaliau perkopiau į aštuoneto zoną! Netrukus apie tai papasakosiu, bet dabar visą dėmesį skirkime vandeniui, kurį būtina gerti. Man reikia išgerti net tris litrus, o tai, kaip žinia, labai didelis kiekis. Pirmą savaitę gėriau sąžiningai visur ir visada, antrą - rečiau, trečią iš viso atsibodo. Nėra skonio, nesijaučia jokio efekto ir panašiai. Man reikėjo kažko smagesnio, žaismingesnio, linksmesnio, nei tik bespalvis vanduo. Ir tada atradau Minglemoose gertuves ir prisotintą vandenį! Kasdienybė iš kart pagražėjo, vėl išgeriu daug vandens. Kodėl? Paslaptį išduosiu čia!
Pirmiausia papasakosiu apie gertuvę. Geriausias jos savybes išvardysiu punktais, nes pačiai įdomu suskaičiuoti kiek tų savybių yra.
 1. Gertuvė visiškai hermetiška. Man tai - pats pagrindinis dalykas. Galėtų nebūti jokių kitų pliusų, tik šis, ir aš jau gertuvę su mielu noru naudočiau. Ją galima visiškai drąsiai nešiotis kuprinėje ar rankinėje nebijant pasėkmių - juk tai labai svarbu, tiesa? Kiek gertuvių turėjau, tiek būdavo nesandarios ir mane "pradžiugindavo" savo pokštais. Su minglemoose drąsiai įsimetu vandenį į kuprinę ir keliauju kur man reikia!
 2. Yra speciali apsauga, apsauganti nuo gertuvės atsidarymo. Gertuvės dangtelis atsidaro paspaudus fiksacijos mygtuką. Bet tai nėra saugu, nes jei gertuvę kažkas paspaus kuprinėje ir ji atsidarys... nuo to apsaugo metalinis lankelis, prilaikantis dangtelį net paspaudus mygtuką. Dievinu šią funkciją.
 3. Ant gertuvės yra guminis įlinkimas gale bei taškuotas įlinkimas priekyje, apsaugantys nuo gertuvės slydimo. Man tai pasiteisino iš kart, nes ruošdama vandenį gertuvei su šlapiomis rankomis ją paėmiau ne už įlinkimų, o už lygios vietos ir vos nepamečiau gertuvės. 
 4. Gertuvė pagaminta iš tvirto plastiko. Tai labai jaučiasi tiek tvirtai laikant gertuvę, tiek jos atsparume smūgiams. Ši savybė nuostabi, nes labai nemėgstu prasto plastiko gaminių, jie mane atstumia. 
Išvardinau pačius pagrindinius Minglemoose gertuvės bruožus, bet jų yra ir daugiau - ilgas vaisių ir daržovių konteineris, kad vanduo kuo labiau prisisotintų, standartiškas dydis automobilių gėrimų laikikliui, specialus laikiklis, kuriuo galima gertuvę kur nors prikabinti ir t.t. 
Gertuvės naudojimas yra super paprastas:
– Sudėkite ingredientus į konteinerį ir jį užsukite;
– Pripilkite į gertuvę šalto vandens;
– Įdėkite konteinerį į gertuvę ir tvirtai užsukite dangtelį;
– Įsitikinę, kad dangtelis teisingai užsuktas, supurtykite gertuvę, kad produktai tolygiai pasiskirstytų konteineryje;
– Jei norite, kad vanduo būtų maksimaliai prisotintas Jūsų pasirinktų ingredientų skoniu ir naudingosiomis medžiagomis, gertuvę palikite nakčiai šaldytuve.

Iš naudojimo turbūt supratai, kad pirmą kartą naudodama gertuvę (pirmoje nuotraukoje mano pirmasis bandymas) labai suklydau ir vaisius sudėjau ne į tam skirtą konteinerį, o į vietą vandeniui. Buvo labai sunku užsukti gertuvę ir mintyse galvojau paieškoti būdų kaip tą padaryti. Ir tik prisėdusi rašyti šį įrašą supratau savo klaidą, nes ieškojau gamintojo aprašymo ir skaičiau receptus. 

Prisotinto vandens receptus gali rasti čia arba atsisiųsti čia

Yra trijų spalvų gertuvės - juoda, violetinė ir mėtinė. Visos kainuoja 14,99eur. Įsigyti galima minglemoose.lt. Beje, kviečiu sekti mano instagram ir fb, nes artėjant vasarai kartu su Minglemoose padovanosim jums gertuvę!

AR IŠGERI PAKANKAMAI VANDENS?

13 komentarų

 1. Oi, vandens išgeriu tikrai daug, tik vis neprisiruošiu kokios gertuvės įsigyt. Ta prasme naudoju tą patį vandens buteliuką kelis kart iki tol, kol jį galutinai sulamdau. :D Tai kartais ir gėda išsitraukt jau tokį. Tai šita labai jau patraukliai atrodo, tikrai. :))


  -
  www.peroksidine.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš ne tik sulamdau, bet ir tą etiketę nutrinu... :D gertuvei eurų negaila, nes ant vandens buteliukų per mėnesį išleidžiu daugiau, nei ant gertuvės.

   Panaikinti
  2. ekonimiška gertuvė tikrai, o vanduo Lietuvoje iš krano bent miestuose tikrai kokybiškas

   Panaikinti
 2. Labai patrauklios išvaizdos gertuvė! Ypač žavi viduryje esantis konteineris vaisiams ir kitiems priedams, ne del to kad mėgčiau vandenį su skoniais, O tiesiog labai gražiai atrodo😂😍😍 aš prisipažinsiu, vandens išgeriu tikrai nepakankamai, tiesiog nesinori😑😑

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ir man nesinorėjo, bet su vaisiais dieviška <3

   Panaikinti
  2. Gal ir man reikia su vaisiais pabandyti, kad labiau vandenį pamilčiau

   Panaikinti
 3. Koks superinis dalykėlis!😍 o ypač kai aš pati nešiojuos buteliuką kiekvieną miela dieną😄 ir vandens išgeriu nemažai. Kur nors tik reikia išeiti iškart buteliukas guli mano kuprinėlėje😀. O pažiūrėjus į šitą nuostabų buteliuką..💜 sužavėjo tai, kad galima vandenį dar praturtinti įvairiais vaisiais, kad būtų laabai skanu!😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Turiu bėdą - mažai geriu vandens, vis pamirštu nenoriu, per prievartą geriu, dabar ir naują gertuvę turiu ir vistiek kažkaip apsileidžiu

  Nors ir žinau, kad vanduo sveika :)

  tavo gertuvė faina faina faina

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kokio gražumo gertuvė, pati turiu keletą, bet nelabai man jos patinka, tai vanduo laša, kai geriu, tai neužsisuka lygiai. :)
  Stengiuosi vandens išgerti bent 2 litrus į dieną, kartais išeina, kartais nelabai ;/, tai čia šiek tiek reiktų pasistenkti man. :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.