Mano plaukų priežiūros rutina

2017-05-20

Iš savo skaitytojos sulaukiau prašymo papasakoti apie savo plaukų priežiūros rutiną. Susirinkau visas turimas ir naudojamas priemones ir pastebėjau, kad jų tikrai labai daug! Pabandysiu papasakoti apie viską išsamiai, o dabar netempiu laiko ir judam, nes pasakoti tikrai yra ką!

ŠAMPŪNAI


Standartiškai pradėsiu nuo šampūnų, nes juos turi. Baigėsi mano mylimiausias Dove šampūnas, tad naudoju testavimui gautą RASA ir swapbox'e parkeliavusį Natura Siberica. 
Apie RASĄ papasakosiu kiek vėliau, atskirame įraše, tačiau pirmas įspūdis neblogas. 
Natura Siberica man patinka tik dėl kvapo ir gausaus putojimo, bet šiaip plaukus išplauna prastai, sausina, velia. Plaukai būna ne purūs, o prigludę, negražūs. Naudoju tik tam, kad sunaudot - nebedaug liko, gaila išmest, nepigus jis. Bet nuoširdžiai niekam nerekomenduoju. Geriau pirkit Elvital, Dove šampūnus. 
Galvą plaunu kiekvieną vakarą be išimčių, nes mano plaukai siaubingai riebaluojasi. 

GILIAI VALANTIS ŠAMPŪNAS IR GALVOS ODOS ŠVEITIKLIS

Du kartus per savaitę pasirūpinu ir savo plaukučių gilesniu valymu. Niekada nepagailiu tam laiko ir jėgų. Dažniausiai antradieniais galvą plaunu su giliai valančiu Elvital šampūnu su trimis moliais, po kurio plaukai tikrai mažiau riebaluojasi, pakyla nuo galvos odos ir džiaugiasi saule. 
Šeštadieniais nušveičiu galvos odą su štai čia apžvelgtu galvos odos šveitikliu. Jis iš tos pačios serijos, kaip ir aukščiau aprašytas Natura Siberica šampūnas, tačiau tūkstantį kartų geresnis ir mylimesnis. 

KAUKĖS

Po šampūnų ateina kaukių eilė (meluoju, dažniausiai prieš jį, bet visas aprašau čia). Turiu keturias plaukų kaukes. Pirmoji nuotraukoje yra Manilla BANANA DRAMA, kurios apžvalgą rasite čia. Ji vienintelė naudojama po galvos plovimo - verta dėmesio, tikrai. Išsamiau, kaip ir minėjau, apžvalgoje. 
Antroji kaukė yra Ambroozijos gamintojo, apie ją plačiau papasakosiu jau greitu metu. Šios dažnai nenaudoju, tik atsukau pažiūrėti, patestuoti. Laukiu, kol baigsis mano kitos turimos Radeivės magijos kaukės - šviesiems plaukams ir aliejus plaukams. 
Kaukė šviesiems plaukams kiek pasausino plauką, bet sumažino jo norą riebaluotis, tad nuomonė pagerėjo. Pirminė apžvalga čia
Aliejus plaukams labai mylimas, naudojamas ir vertas dėmesio - švelnina plauką, jis lengviau šukuojasi. Trugdo tik kvapas. Visi likę įspūdžiai čia. Kaukes naudoju dažniausiai kas antrą arba trečią dieną, priklauso nuo turimo laiko. 
Žinoma, naudoju ir natūralias, namuose gamintas plaukų kaukes. Vieną tokią aprašiau čia, liko išbandyti dar dvi ir aprašyti, laukit. Noriu užsiauginti ilgus plaukus ir susigrąžinti išslinkusius, tad tikrai įrašas bus. 

BALZAMAI IR KONDICIONIERIAI

Tomis dienomis, kai nėra lauko kaukėms, plaukus palepinu balzamais arba kondicionieriais. Pirmasis nuotraukoje yra čia apžvelgtas Green feel daugiafunkcinis plaukų balzamas su įvairių žolelių ir kviečių baltymų ekstraktais. Man Syoss patiko labiau, bet ir šis visai nieko, naudoju, kad naudot pagrinde. 
Apie RASA kondicionierių-kaukę papasakosiu atskirame įraše, bet neprastas gaminys, irgi pasilikau kiek vėlesniam laikui, kad greičiau pabaigti Green feel produktą. 
Kai visai neturiu laiko į trasą žengia RASA purškiamas kondicionierius - kelios sekundės ir plaukučiai pamaitinti. Šį produktą taip pat aprašysiu kiek vėliau atskirame įraše, po ilgesnio naudojimo. 

PLAUKŲ ALIEJAI IR ŠILKAS

Po plovimo, nepaisant kaukių ir kondicionierių poveikio, plaukų galiukus atskirai padrėkinu. Kai buvau plaukų diagnostikoje man sakė, kad jiems reikėtų vos vos daugiau drėkinimo, nes gali pradėti šakotis, tad į pagalbą man atskubėjo plaukų šilkas. Jis populiarus visame pasaulyje. Ne veltui, nes plaukai tikrai atsigavo, galiukai visai nebesivelia, gražiai nuslysta vienas nuo kito ir kitaip mane lepina. Super! Išsamiau - čia
Šilką reikia pašildyti su plaukų džiovintuvu, kad jis geriau veiktų, tad jei nėra tokios galimybės (laiko trūkumas, kažkas miega, tinginystė) į pagalbą kviečiu Gliss Kur million gloss plaukų galiukų aliejų. DIE-VIŠ-KAS. Išgirtas, iš visų pusių apžvelgtas ir išmyluotas čia

KITOS PRIEMONĖS

Į šią sritį sudėjau priemones, kurios a) netinka jokiai kitai sričiai, kaip, pavyzdžiui, paskutinis produktas ir b) nenaudotos ir laukia savo eilės. Pats paskutinis produktas yra aprašytas čia. Intensyviai naudodama jį tikrai tikrai mačiau rezultatą, bet minusas tas, kad jį reikia naudoti ant sausų plaukų. Ryte plaukams nieko nedarau, tik šukuoju, tad pamirštu, vakare jie būna arba padengti kauke, arba laukiantys plovimo, arba jau šlapi. Liūdna. Reikia vėl bandyti sąžiningai naudoti šiuos vitaminus, tikrai verti dėmesio. 
Pirmasis produktas nuotraukoje yra losijonas, padedantis nuo plaukų slinkimo. Bandysiu, nes katastrofa kažkokia. Po saują plaukų išmest pradedu. 
Antras produktas - neseniai gautas žibalas plaukams. Reikia bandyti atsiauginti pamestus plaukus. Turėtų padėti!

KVIEČIU LAIMĖTI PRODUKTŲ PLAUKAMS IR LŪPOMS BB FACEBOOK'O PUSLAPYJE ČIA! KĄ NAUDOJI PLAUKAMS?

16 komentarų

 1. kiek daug ne kartą matytų priemonių!radeivės magijos aliejaus kvapas😣😣😣 priemonė puiki, vertinga plaukams, bet tos minutės iki išplovimo prasitesia lyg valanda😂😂😂 be šio aliejaus plaukams naudoju syoss šampūną, taip pat schwarskopf kondicionierų, arganų aliejų😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. joo, ir man kvapas... :D

   arganų aliejų myliu, baigėsi maniškis jau pernai, vis nenusiperku, nes per daug visko :D

   Panaikinti
 2. Na tikrai įvairus plaukų priemonių asortimentas😀 aš kaip tik prieš porą dienų susigundžiau ir išbandžiau Radeivės magijos aliejų na ir plaukai tikrai švelnesni tapo! Ir tai mažiau velias sakyčiau, kvapas aišku netraukia tept daug😀, bet jaučiasi, kad tai tikrai padaryta iš natūralių produktų. Dabar naudoju HAIR study intensive KERATINE, green feels šampūną su natūraliu goji uogų ekstraktu( laaabai patinka kvapas😀💜! Ir paskui tepu CAMELEO SILK HAIR plaukų šilką, tai štai tokie mano visi dabar naudojami produktai😄

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aldėja! Kaip aš tavimi žaviuosi. Labai labai. Be to, priemonės tikrai nematytos.. Gal galėtum pasidalinti jų kainomis ir kur pirkai, jei nesunku.
  Ir taip. Nesustok.
  Rašyk.
  TU esi įkvėpimas

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū <3 šypsena iki ausų <3
   kas konkrečiai domina? nepagalvojau apie kaians ir pirkimo vietas :(

   Panaikinti
  2. Aha, viskas yra, bet patogiau čia, vienoj vietoj 😄

   Panaikinti
 4. Mano pačios priemonių plaukų priežiūrai sąrašas vis nesibaigia... praeita mėnesį įsigijau dar 3 superiniussss produktus!!!
  O šiaip viskas ką turiu ir naudoju yra čia!!!
  ⬇️
  •Purškiklis apsaugantis plaukus nuo karščio.
  • 3 balzamai, (visi skirtingi) :
  1) Palaiko plauką tiesų
  2) Skatina jo augimą
  3) Atgaiviną išsišakojusius galiukus, mažina puruma

  • Kondicionierius + tonikas (švelniems plaukams, su pilku atspalviu)
  • Keratinas
  • Aliejukai
  • Ekologiškas kokosų aliejus
  • Plaukų purvas
  • Kokosų pienas

  💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Plaukų purvas? 😄 kaip naudoji? Niekada negirdėjau

   Panaikinti
  2. Žinok neseniai atradau EUROKOSE, pavadinima paskaičius suabejojau 😀 bet kai išbandžiau...likau beprotiškai suzavėta! :) kvepia labai skaniai! Spalva tamsi, yra gabalėlių. Reikia įtrinti drėgnus plaukus prisitintus kondicionieriaus, ir palikti kokiai 1vql. Nusiplauni ir plaukai atrodo tokie sveiki! ☺😮

   Panaikinti
  3. ir aš purmą kartą išgirdau apie plaukų purvą, net suintrigavo :)

   Panaikinti
 5. Kiek tu visko naudoji!! Nenuostabu, kad savo plaukus gali vadinti tobulais. Nes tavo plaukų rutina taip pat drąsiai galima vadinti be trūkumų. O ir naudojamos priemonės tikrai geros ir vertos dėmesio😍

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kiek visko daug naudoji, aš kur kas kukliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ohoo, daugokai, bet manau paskaičiavus pas mane būtų panašiai, nes dalinuosi su mama (jos plaukai sausoki, suskilinėja, dažyti, o mano nedažyti, riebūs) tai mainomės. :D
  Iš čia tai teko naudoti CHI viuoletinį aliejuką, labai puikus dalykas, atgaivina plaukus. :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.