Lecler greitai odą atgaivinanti kaukė EXPRESS REFRESH

2017-05-03

Aš taip neturiu valios kosmetikai! Anksčiau galvojau, kad esu visiška maisto ir saldumynų vergė, bet toli gražu. Šiandien apsilankiau grožio mugėje. Ačiū Dievui turėjau tik kelis eurus, nes visko reikėjo. Bet aš ką tik jums papasakojau, kad pirksiu naujas veido kaukes ir pabaigusi dabar turimas, bet ne, nusipirkau populiariąsias Garnier. Buvo dvi už vienos kainą, tad pagriebiau. Tačiau jas nukišau giliai giliai ir naudosiu kai ištestuosiu visas turimas, jums papasakosiu apie jas ir gal net išnaudosiu bent vieną didelę pakuotę. Šiandien pradedu nuo vienkartinių ir kviečiu skaityti apie paskutinę Lecler kaukę jų asortimente, tai - greitai odą atgaivinanti kaukė EXPRESS REFRESH. 

GAMINTOJO PAŽADAI:


Pagerink odos būklę per kelias minutes
Rekomenduojama: prieš renginius, pobūvius ar vakarėlius, kuomet reikia greitai atgaivinti odą ir suteikti sau pasitikėjimo, o odai švytėjimo.
Ši šilko švelnumą odai suteikianti, greitai odą atgaivinanti grožio kaukė yra praturtinta peptidais ir dideliu kiekiu hialurono rūgties. Peptidai atplaiduoja veido raumenis, taip sumažindami mimikos raukšles, pažadina odą, suteikdami jai švytėjimą. Intensyvias drėkinančias savybes suteikia kaukėje esantis didelis kiekis naujos kartos oligo hialurono rūgšties, kurios molekulės yra apdorotos specialia technologija ir gali prasiskverbti į pačius giliuosius odos sluoksnius. Oda stipriai sudrėkinama ir atgaivinama, pranyksta nuovargio žymės.

BURUNDUKO ĮVERTINIMAS:

Kaip ir minėjau įžangoje, tai - paskutinė Lecler veido kaukė, kurią galima rasti jų asortimente. Apie pirmas dvi rašiau štai čia. Kaukių pakuotės identiškos, keičiasi tik jų spalva. Ši - švelniai pastelinė, geltona. Už lango visą dieną buvo geras oras, švietė saulė, tad pamačiusi kaukę tą prisiminiau ir nusprendžiau, kad pagaliau atėjo jos eilė. Kaukę ilgai saugojau ir taupiau, nes Lecler kaukės yra nerealios, o gerą efektą norėjosi pasilaikyti tolimesniam laikui, tačiau prie kaukės naudojimo privedė ne tik saulė, bet ir vėl savo sausumus rodyti pradėjusi oda. Nenorėjau leisti jai grįžti į pradinę stadiją. 

Kaukės principas taip pat identiškas - reikia nuimti plėvelę, tuomet dėti kaukę žydru sluoksniu į viršų, nuimti žydrą sluoksnį ir viskas! Ant veido pati patogiausia, ploniausia ir geriausia mano matyta/naudota kaukė. 

Pagaliau rezultatas! Labai ilgai jo laukiau. Gerai, prieš tai dar patampysiu nervus - žinai kaip nusprendžiu, kad šioms kaukėms jau laikas keliauti lauk? Šilko sluoksnis ant veido tampa nebe pilnas serumo, o daug daug sausesnis. Pajautusi šį jausmą kaukę nusiėmiau, šiek tiek įmasažavau serumą ir leidau jam įsigerti. Po visko pamačiau ir pajaučiau tokį rezultatą, kokio ir tikėjausi - malonią, stangrią, pamaitintą ir sudrėkintą odą. Turbūt pats maloniausias jausmas, kokį galima patirti. O smagiausia tai, kad šios kaukės nėra "tam kartui", nes efektas jaučiasi tikrai ilgai. Mano odai pakaktų tokią kaukę uždėti kas maždaug 10-12 dienų ir galėčiau džiaugtis nuostabiu veiduku.

IŠSIKELK SAU TIKSLĄ IKI VASAROS!

8 komentarai

 1. kaukės nuostabios kaip ir visada!💕 mano tikslas vasarai būtų išmokti padaryti špagatą/saulutę ar bent mokėti pasilenkus delnais paliesti žemę (manau supratai apie ką kalbu😂😂😂) žodžiu tobulinti kūno lankstumą😄 šiaip apie saulutės padarymą seniai svajoju, todėl ši vasara bus puiki proga šią svajonę įgyvendinti😏😏 o tavo tikslas?😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oo, lenktis kartu bandysim 😄 špagatas ne man kolkas, saulutę bijau daryt 😂 sėkmės su tikslu! 💞

   Panaikinti
 2. Visai neseniai užmačiau tavo tinklarasti, kuris mane labai sudomino, galiu pasakyti tik tiek, kad man laabai patinka visi šio blogo irasai💜 nes kiekvienas yra išsamus, o temos tokio kokių man būtent reikia. O jeigu kalbant apie šios vasaros tikslą tai.. Aš labai norėčiau nuveikti kažką naujo ar ekstremalaus ir išbandyti save bei savo jėgas. Lauksiu kitų tavo įrašų😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip smagu! 💞 ačiū labai už gražius žodelius! 😘 laiku atbėgai, nes kaip tik naujas mėnuo, nauja dovanų dėžutė 💞

   Panaikinti
 3. Šitos kaukės tikras gėris! Pagaliau išmėginau. Nors ir nepigios tikrai vertos savo kainos, naudingos ir patogios 😍 visoms rekomenduoju!! Tikrai 😍
  Nors vasara jau eina į pabaigą mano tikslas buvo tiesiog džiaugtis ja ir daryti, kažką, kad nei viena diena nepraeitų veltui. Manau pavyko puikiai😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šią kaukę ir aš esu bandžiusi, kaina gal šiek tiek kandžiojasi, bet rezultatas, tai džiugina!

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.