Swapbox: devintasis swap'as su Viktorija!

2017-04-27

PA-GA-LIAU po ilgo ir nekantraus laukimo gavau savo swapbox'ą! Keitėmės už 45-47 eurus, tad dovanos turėjo būti tikrai geros. Juk lengviau supirkti viską už didesnę sumą, nei mažesnę. Labai tikiuosi, kad Meilė Svajoti autorei mano swapbox'as patiko (beje, jį peržiūrėti PRIVALAI čia), nes man jo - net labai! Sprendžiant iš pirmo žvilgsnio - viską naudosiu! Žiūrim ką?
Pradėkime nuo įpakavimo. Labai retas žmogus įdeda tiek meilės ir pastangų į siuntinukus. Tikrai, labai retas, Prisipažinsiu, kad aš nesupakavau taip įspūdingai... galima vadinti tą būdų to išvengti ir išsiteisinti, tačiau mano dovanų popierius kalėdinis, o ir šiaip siaubingai neturėjau laiko. Labai labai už tą atsiprašau, Viktorija, ir pažadu, kad jei keisimės dovanomis dar kartą - įdėsiu meilės dvigubai daugiau, nei tu! Jei tai įmanoma, žinoma. Nes į dėžę įdėtas rudas popierius, o ant jo - kiekviena atskirai supakuota dovanėlė, žadinanti intrigą. Beje, prie kiekvienos - dailiai pririštas raštelis. Žinoma, pačioje dėžėje buvo ilgas laiškas ir miela, pavasariška atvirutė.
Lekiam prie dovanų! Mano nuomone, jos visos nuostabios. Reikėjo matyt mano veidą, kai viską pakavau. Šypsena iki ausų, emocijų pilna, visą popierių drąskiau su nekantrumu ir vis platesne šypsena.

Kruidvat atpalaiduojamasis levandų druskos šveitiklis. 
Pasakiau Viktorijai, kad baigėsi mano kūno šveitikliai. Ji rekomendavo kelis namuose pagaminamus bei parodė šio nuotrauką. Taip pat pažadėjo, kad swapbox'e jį gausiu. Ir gavau! Išpakavau pirmąjį, daug laimės, naudosiu, išbandysiu, aprašysiu. Viktorija laiškelyje parašė: "Tikiuosi, spa malonumai namuose bus malonūs". Tikrai bus, nes kūno šveitimo pasiilgau labiau, nei šokoladuko per dietą!

Uoga Uoga natūralus detoksikuojamasis muilas su kadagių uogomis ir anglimi. 
Muilas su anglimi??? Nekantrauju išbandyti, labai keistai skamba, Įdomu ar jis juodai putos, hehe. Turiu krūvą muilų iš "Oksanos muiliukų", tačiau šis sudomino anglimi. Viktorijai parašiau, kad iki šio išpakavimo teks palaukti, bet manau, kad jau greitai jį atidarysiu vien tam, kad sužinot kokios spalvos putos. Laiškelis: "Maloniems vonios malonumams kūno detoksikacijai". Jau laukiu, kol galėsiu kristi į vonią, nusišveisti su kūno šveitikliu, nusiprausti su detoksikuojančiu muilu, užsidėti veido kaukę ir atsipalaiduoti...

Uoga Uoga natūralūs lūpų ir skruostų dažai "Abrikosinė".
Išduosiu paslaptį. Jau labai seniai noriu išbandyti šio gamintojo kosmetiką tačiau vis nenusiperku. Žiūrinėjau internetinę parduotuvę, bet šį produktą praleidau, nes jis tinka ir skruostams, o aš skaistalų nenaudoju, ir taip žandai raudoni, kaip obuoliuko. Bet kokia kvaila buvau! Juk jis taip tinka lūpoms! Pažadu viską ištestuot, aprašyt ir papasakot kuo greičiau, nes pati degu noru išlieti įspūdžius baltame lape. Viktorijos priedas: "Tikram pavasariui prisišaukti". Jis jau mano kieme!

Catrice lūpų dažai. 
Spalva graži, bordo. Galima įgauti įvairių ryškumų sluoksniuojant. Spalva man tikrai labai patiko, pamėgau tokius atspalvius, tad turėčiau naudoti. Viktorijos tekstukas: "Labai tikiuosi, kad šis mažylis tau suteiks ryškumo ir išskirtinumo". Jau suteikė, kai stotelėje testuodama kreivai pasidažiau.

Golden Rose Wonder Lash 12x Volume & Lah Lift.
Mano naudojamas tušas eina į pabaigą, taip pat jo galiojimas nėra amžinas. Pačioje pradžioje, darydama norų sąrašą, paminėjau tušą. O apie Golden Rose produkciją esame kalbėjusios, tad Meilė Svajoti autorė tikrai pataikė tiesiai į dešimtuką. Tikiuosi, kad šis tušas išpildys mano lūkesčius, nes Viktorija linkėjo, "kad akytės prikaustytų dėmesį".

Makeup Revolution blizgi nude šėšėlių paletė.
Prašiau blizgių šėšėlių. Gal vieno vieneto, o gavau... Visą dvylikos spalvų paletę! Trys matinės, devynios - blizgios. Visos žemės spalvų, labai smagios. Iki pilnos laimės man reikia tokios matinės paletės arba bent juodos matinės ir galėsiu kurti kažką ant savo akyčių! Tikiuosi, kad įvaldysiu šėšėliavimo meną, nes vien pažiūrėjus į šią paletę matau tobulus derinius. Viktorija rašė: "Kad akytės spindėtų ir užkėrėtų".
Pagrindinė, mieliausia, specialiai man daryta dovana - BURUNDUKO BLOGO ZOOMBOOK KNYGUTĖ!
Aš be galo džiaugiuosi ja! Taip miela, taip smagu turėti kažką tokio. Motyvuos nemesti rašymo, kai mūza iškeliaus po pasaulį. Valentino dienos proga vaikinas padovanojo darbo knygą, kurios seniai norėjau, bet vis pagailėdavau eurų, tad ši knygutė turės palaukti savo eilės. Ne tik todėl, kad man darbo knyga patinka, patogi ir įpratau ja naudotis, bet ir todėl, kad tiesiog gaila kažką tokio naudoti. Norisi įsirėminti ir turėti, chichi. Kilo mintis rašyti į ją trumpą BB dienoraštį, kad ateityje prisiminčiau viską ir galėčiau vartyti su šypsena. Tad gal ir neatidėsiu į šalį, nežinau. Bet vienareikšmiškai tai - labai miela dovana! Viktorijos prierašas: "Sveikinu sutrumpinus tinklaraščio adresą. Ta proga dovanoju tau nedidelę dovanėlę, kurią padariau būtent Tau. Tikiuosi patiks". O taip, tikrai labai patiko. AČIŪ!

Štai šitaip atrodo krūva pavasariškų ir gerą nuotaiką atnešusių dovanų:

UŽSUK Į "MEILĖ SVAJOTI" TINKLARAŠTĮ,PERŽIŪRĖK MANO SWAP'Ą IR ĮVERTINK JĮ! NORIU ŽINOTI KĄ TURIU KEISTI, O KĄ PALIKTI ATEITYJE, NES SWAP'Ų BUS DAR DAUG!

10 komentarų

 1. Džiaugiuosi, kad tau patiko :) labai nuoširdžiai ir geromis emocijomis aprašei mano gautas dovanėlės tikrai nesitikėjau tokio įvertinimo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. swapo turinys puikus😍😍aš tikrai apsidžiaugčiau gavusi tokio tokių daiktų kupiną dėžutę💓 gal reikėjo labiau sužinoti ko mergina, kuriai siunti dėžute turi daugiausia, kad tokių daiktų nedovanot, o geriau kažką naujo ir neišbandyto💋💋 bet be abejo labai sunku rast tokių dalykų, nes mes, merginos, visos save lepiname įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis😄😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinojau, kad lūpų dažų ir vazelinų Viktorija turi daug, bet jie pigūs ir sudaro vos dalį sumos. Tas mėginukas net lašo sumos nesudaro, nes centus kainuoja, tai tik išmėginimui. Joo, dėl makiažo valiklio prašoviau, bet jis irgi laaabai pigus, tad negaila kažkaip :D

   Panaikinti
  2. Viskas gerai su tuo swapboxu aš ir prašoviau :D nemokam skaityt minčių ir negalim pataikyt visu 100% :D

   Panaikinti
  3. jetus, juk ne pačios perkam, ir tai pačios pirkdamos prašaut galim. svarbu emocijos, potyriai ir kad yra bent kažkokia išliekamoji vertė :D <3

   Panaikinti
 3. Labai puikios dovanos😍 ypač ta knygutė, dėl kurios pasistengė Viktorija! Labai orginalu ir gražu💕
  Aš manau, kad apsikeitėt tikrai puikiomis dovanėlėmis. Svarbiausia ne ką gauni, o pats jausmas gavus ir perkant, ieškant dovan, galvojant kas patiks kad ne 😄

  AtsakytiPanaikinti
 4. wow pasaka, ypač šešėliai ir užrašinė- nerealu!

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.