Naujametiniai tikslai: metam svorį su kilo.lt! Pirmos savaitės rezultatai ir tikslų apžvalga.

2017-04-28

Sakoma, kad pavasarį bunda gamta, prisimenami pavasario tikslai ir didžiausios svajonės. Niekam ne paslaptis, kad aš esu prisipūtęs burbuliukas, svajojantis apie liekną kūną. Todėl labai nudžiugau, kai Kilo.lt pasiūlė man mėnesio narystę ir pilną programą, kurios dėka galėčiau pasiekti savo tikslo ir patikti sau. Aš valios neturiu visiškai, bet sutikau. Galvojau - o ką prarasiu? Nepatiks, tai mesiu, patiks - būsiu dėkinga Kilo.lt visą savo gyvenimėlį. Tad šiandien, penktadienį, praėjus lygiai savaitei, kai maitinuosi sveikai, geriu vandenį ir šiek tiek daugiau judu, pristatau savo išsikeltus tikslus ir rezultatus.
Pirmiausia reikia užsiregistruoti. Įvesti savo svorį, ūgį, sužinoti KMI, aprašyti gyvenimo būdą, nemėgstamus produktus, alergenus ir t.t. Nieko plačiai nepasakosiu, viskas savaime suprantama, tačiau noriu sustoti prie tikslų. Tikslai gali būti patys įvairiausi - visi išvardyti apačioje. Kadangi man svarbiausia yra sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus, šį tikslą ir pasirinkau.
Taip pat įvedžiau, kad svajoju atsikratyti bent beveik 30 kilogramų ir sverti 70. Taip taip, aš beveik siekIAU šimto ribą. Tą pamačiusi puoliau į ašaras, išsiverkusi susiėmiau ir užsimotyvavau. Kodėl sakau, kad siekiau? Būtasis laikas reiškia, kad tai praeitis! Bet taip, taip ir yra. 
Kiekvieną dieną savo mitybą, miegą, emocinę būklę, fizinį aktyvumą reikia įvertinti ir pasirinkti iš trijų vertinimų: gerai, vidutiniškai, blogai. Visas dienas galima pamatyti dienos įvertinime bei mitybos rezultatuose atskirai. Parodysiu kaip atrodo mano dienos įvertinimai apačioje. Nesirinkau nei vienos "Laimės dienos", kada galiu valgyti viską, nes... maistas neturi įtakoti tos laimės dienos. Aš, pažiūrėjusi į maistą, visada paklausiu savęs - ko aš labiau noriu? Savo gražios figūros, laimės, didelio pasirinkimo parduotuvėse, ar to šokoladuko, mokyklinio keksiuko, saldžios arbatos puodelio ar kotletuko? Tad mano mitybos rezultatai tikrai mane džiugina. Jaučiuosi gerai, lengvai, viskas tiesiog nuostabu! 
Štai tokius planus gaunu kiekvienai dienai. Smagu, kad galiu juos pakeisti, jei kažkas nepatinka, ar tą minutę neturiu to šaldytuve - paspaudus ant mygtuko "keisti" pateikiamas sąrašas produktų, kuriuos galima valgyti, nes jų energetinė vertė tokia pati, kaip ir siūlomo produkto. Labai džiaugiuosi tuo.

Lygiai po savaitės, kaip ir kiekvieną ateinantį penktadienį, pasakosiu naujus dalykus bei kaip man sekasi siekiant šio didžiausio šiuo metu tikslo. Kitą penktadienį kviečiu skaityti apie mitybą daug plačiau - skaniausią išbandytą patiekalą, valgymo galimybes ir kaip man sekasi laikytis plano. Beje, šią savaitę sekėsi puikiai, tik ketvirtadienį savęs neįvertinau, nes turėjau nusirašiusi kelių dienų planą ir nesilankiau svetainėje:
Jei sudomino Kilo.lt narystė labai kviečiu pasinaudoti 10% nuolaida tiek jai, tiek visoms prekėms Kilo.lt parduotuvėje su kodu BURUNDUKOKILOLT.

KAIP SEKASI ĮGYVENDINTI NAUJAMETINIUS PAŽADUS, A?

18 komentarų

 1. Vajetau, kokia tu šaunuolė! Tikras spyris man, ačiū už motyvaciją! ♥
  Mano naujametiniai pažadai klostosi gerai gan sakyčiau, lyg ir laikausi jų. Tačiau štai su svoriu, maistu ir sportu tai užsiimu rimtai tai visiškai apsileidžiu. Valios pas mane - absoliutus 0. Tavo pasiekimas per savaitę tiesiog apžavėjo, reikės susiimti. ♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano antsvoris didelis ir organizmas užsiteršęs, bet riebaliuko pakrito <3

   Panaikinti
 2. Kokia tu šaunuolė :) motyvuoji ne tik save, bet ir kitus keistis :) tikiuosi ir man pavyks numesti tuos nelemtus kilogramus :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu nuostabi ir įkvepianti:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Didžiuojuosi tavimi! Puiku, kad savo pavyzdžiu įkvėpi kitas 😍 Puiku, kad yra tokių programų kaip kilo.lt, kurios padeda žmonėms sveikai ir tinkamai mesti svorį, dailinti figūrą😎Mano naujametinių pažadų sąraše irgi yra su figūra susijęs punktas😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. tu tikras įkvėpimas! taip džiugu matyti, kad realūs pokyčiai vyksta visai arti, o ne kokiuose amerikiečių video bloguose suprantant, kad tau tikrai taip nebus😑 žinoma, kad ir mano sąraše yra pasižadėjimas padailinti figūrą, bet jau baigiasi ketvirtas naujųjų metų mėnuo, o pasižadėjimai ir liko tik pasižadėjimais😳 ačiū už motyvaciją! visi žodžiai labai teisingi, nes tikrai kas svarbiau: šokoladukas ar švytinti tu? galbūt nebereikia laukt pirmadienio, kad pradėti kažką keisti!😏😏

  AtsakytiPanaikinti
 6. Smagu , kad tu džiaugiesi tuo ką darai! 😊 Duodi daug geros motyvacijos, ir nuotaikos. Tam kam jos trūksta

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aldėja, nu nereali tu, šaunuolė. o kaip dabar tau su svoriu?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Šaunuolė, džiaugiuosi už tave. :) didžiausios sėkmės siekant tikslo :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.