Swapbox: septintasis swap'as su Beatriče!

2017-02-17

Nors Vasario 16-ąją buvo Lietuvos, o ne mano gimtadienis, dovanų gavau ir aš, hehe. Su Beatriče, Vienaragių irštvos blogo autore, apsikeitėme swap'ais, kurių vertė buvo net 25 eurai. Iš tiesų aš turbūt visada galvojau, kad gal geriau įdėti daugiau pigesnių, bet neprastų dalykų, nei kelis brangius. Tačiau dabar persigalvojau. Plačiau apie viską - įraše žemiau.

Su Beatriče apsikeitėm nedideliais norų sąrašiukais. Permečiau akimis kainas ir supratau, kad nesąmonė kažkokia pirkti tik keletą dovanų, neįdomu kažkaip. Nors ir pati dariau sąrašą iš dalykų, kuriems man gaila leisti eurus. Nes kažkaip turint dešimt eurų norisi ne strobing sitck'ą nusipirkt, o geriau kelias kaukes, tabletę voniai, naują rankų kremą (ir visai nesvarbu, kad turiu dar nebaigtą... bent jau jis baiginėjasi, nėra visiškai betikslė išlaida), kosmetinio molio ir šokoladuką. Tačiau pirkdama swap'ą perku irgi pigesnes, smulkesnes priemones ir prikraunu pilną dėžę. Gavusi šį swapbox'ą supratau, kad geriau reikia pirkti brangesnes prekes, kad ir mažiau, nes tai suteiks daugiau laimės. Manau, kad plaukų kaukę Beatričė galėjo nusipirkti ir pati, bet va mano siųstam tušui gal ir gaila tu dešimties eurų. Žodžiu, einam greičiau prie dovanų, užsikalbėjau. 

Vos atidariusi dovanų maišelį pajaučiau nuostabų aromatą. Jį skleidė violetinė, žvaigždutėmis puošta vonios bomba. Žiauriai fainas dalykas. Nesu jų bandžiusi, kaip tik su vaikinu kalbėjome, kad reikia nusipirkti ir pratestuoti kaip kad darėme su vonios tabletėm (vakarykščiame įraše aprašiau būtent jas). Pliusas tas, kad dabar reikės pirkti tik vieną! Beatričė, man rodos, skaito mano mintis ir jau pirma dovana pavergė mano širdį. O bombos į sąrašą aš neįtraukiau, todėl ji net nežinojo apie mano užgaidas. Lauk įrašo su įspūdžiais!

Antras radinys buvo Invisibobble plaukų gumutės. Ir vėl tiesiai į dešimtuką, nes pradėjau ir vėl skirti ypatingą dėmesį savo plaukams - prisipirkau purškiklių, aliejų... bet neturėjau plaukų nelaužančių ir tausojančių gumyčių, nors jas naudoju kasdien - sportuodama, kuopoje, tiesiog ruošdamasi kažką daryti ar dažydamasi. Ir dar gavau gražias, mergaitiškas, ryškias. Kaip tik pavasariui!

Dabar atėjo eilė vienam dalykui iš mano norų sąrašiuko. Dalykui, apie kurio įtraukimą į sąrašą pamiršau ir kurio pati ieškojau parduotuvėse. Labai gerai, kad nenusipirkau, nes swapbox;e radau nuostabų matinį NYX bronzatą. Superinė pigmentacija, lengvai sklaidosi, ilgai išlieka. Nuostabus produktas, labai džiaugiuosi juo. O plačiau - ateities įrašuose. 

NYX'o dovanos čia nesibaigė. Paskutiniu metu pradėjau pasižaisti su akių makiažu, o tam man reikėjo gero akių pieštuko. Nusipirkau pigų Eveline pieštuką, tačiau jis man nepatiko - mažai spalvos, visiškai nepiešia ant vandens linijos, sunkiai tepasi... Gavau NYX juodą lūpų pieštuką, kurį naudosiu kaip akių. Jis kreminis, labai ryškiai matosi, nesunkiai tepasi ir šiaip daug geresnis už mano turimą Eveline. Ir vėl Beatričė neprašovė, šypsena iki ausų 

Tadadadam! Paskutinė dovana, kurią jau minėjau viršuje. Tai - Maybelline strobing stick. Dalykas, pavergęs pasaulį. Net mane dažiusi visažistė (beje, makeup idėja čia) jį naudojo ir klausė ar aš turiu. Taip, jau turiu. Labai norėjau, tačiau vis neprisiruošiau nusipirkti. Dabar šis strobing'o pieštukas pas mane, labai mylimas ir padedantis pagyvinti veiduką. Džiaugiuosi naujuoju draugu savo kosmetinėje! 

Vis šypsena, šypsena, šypsena... Tobulas swapbox'as, kuriuo džiaugiuosi taip, kaip retai kuo džiaugiuosi. Viskas buvo idealu ir man patiko šimtu penkiasdešimt procentų. Ačiū, Beatriče, už dovanas!

KAIP ATŠVENTEI VASARIO 16-ĄJĄ?

6 komentarai

 1. Oj kokios nuostabios dovanos!😍
  Aš Vasario 16 dieną atšvenčiau labai puikiai!!!! 🤗 Vasario 16 diena, man yra labai svarbi, nes tai yra ne tik Lietuvos diena...💛💚❤ Bet ir mano sužadėtinio gimtadienis😆😊. Todėl visada šį fiena yra švenčiama dvigubai! Ir visada jos laukiame!♡♡♡

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tilgai labai vertingos ir geros dovanos, o svarbiausia, kad viskas tokį ir patiko. Lauksiu apžvalgų😍 Aš šiemet vasario 16tos nešvenčiau. Neskaitant to, kad pusryčiams suvalgiau vaisius, lietuvos vėliavos spalvų ir visą dieną jaučiau kažkokią kitokią nuotaiką nei įprastai. Šeimoje nesureikšminame tokių švenčių, o gimtajame miestelyje irgi nieko nevyko 😔 Mokykloje, dieną prieš, paminėjo ne šį gimtadienį sustodami i sutrumpintą mokyklos pavadinimą, Ir mojavome Lietuvos vėliavelėmis, nuotrauka gavosi tikrai puiki!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bus visos! :D jau ruošiu, bandau, myliu 😁
   Smagu,mes irgi kažką įdomaus darėm, bet, mano nuomone, kažko superinio nėra. O galėjom padaryt 😡

   Panaikinti
 3. Labai įdomūs tavo Swapbox'ai, norisi skaityti ir skaityti, Labai faina idėja ir labai geri produktai :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.