L'Oreal INFALLIBLE LIP PAINT skysti lūpų dažai

2017-02-08

Sveika! Vėl paspaudė šaltukas, ta proga susirgau, galutinai. Kosulys kankina taip, kad kartais pagalvoju kada ant stalo išvysiu savo plaučius. Geriu daug vaistų, lepinuosi arbatomis. Išsiviriau didelį puodą gardžios ženšenių arbatos su citrinomis ir skubu rašyti naujųjų skystų lūpų dažų INFAILLIBLE LIP PAINT apžvalgą. Ar man prilipo šios naujovės?


GAMINTOJO ŽODIS:

Susikurkite ypač madingus ryškius įvaizdžius su L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint skystais lūpų dažais. Rinkitės išraiškingus matinius arba žvilgančio lako efektą suteikiančius atspalvius. Nuspalvinkite savo pasaulį ryškiomis spalvomis.

- Intensyvių pigmentų gausa ryškiausiai, supersodriai spalvai
- Malonų pojūtį teikianti skystų lūpų dažų tekstūra
- Patogus teptukas, vienu brūkštelėjimu lengvai pasiekiantis tiek lūpų vidurį, tiek kampučius.

Naudojimas: Užtepkite Infaillible Lip Paint teptuku. Naudokite lūpų kontūro pieštuką, jei norite, kad lūpų kontūras būtų ypač tikslus ir dažai išliktų ilgiau.

Rezultatas: Tobulas lūpų padengimas ir maloniausias glotnių lūpų pojūtis. Ilgai išlieka, nevarva ir nedžiovina.
Pradėsiu nuo pakuotės. Pakuotė atspindi gaminio spalvą ir matiškumą arba blizgumą - tą galima suprasti ne tik iš užrašo, bet ir iš pačios pakuotės, nes ji arba matinė, arba lyg nulakuota. Man patinka tokie dalykai, nes kai ieškau kažkokių dažų tingiu atsukinėt kiekvieną ir žiūrėti kas tiks labiausiai. 
Taip pat galiu pagirti ir pakuotės patogumą. Pirmą kartą tokią išvydusi galvojau, kad dažus reikės išspausti, kaip šiuos. Tačiau atsukusi dangtelį lengviau atsikvėpiau išvydusi šepetėlį pųkuotuką, kaip aš vadinu. Kirstą, švelnų ir labai pūkuotą, lyg pagalvėlę lūpoms. Man jis nepatogus, nes užtepa per daug gaminio - naudojant tokį šepetėlį patapšnoju juo per lūpas ir sulyginu viską pirštu arba kosmetiniu šepetėliu. 
Gavau trejus lūpų dažus, iš kurių tik vieni pasidengia lyg lakas, blizga ir atrodo lyg neišdžiuvęs nagų lakas prieš šviesą. Šių dažų atspalvis 103 FUCHSIA WARS. Man jie nepatiko labiausiai ir turbūt niekada jų nenaudosiu. Per daug rožinė, per daug mergaitiška, nerasiu kur naudoti ir prie ko priderinti. Bet tepėsi lengvai, sklaidėsi dar lengviau, išsilaikė ilgai ir visiškai netepė. Jei ne atspalvis mylėčiau ir naudočiau labai dažnai. Jis turėtų tikti šviesiaplaukėms, tad rekomenduoju blondinėms. 
Antrieji ir man labiausiai patikę lūpų dažai yra šviesūs, nude atspalvio. Tiksliau - 201 HOLLYWOOD BEIGE. Šie jau matiniai, labai gražiai, plonai užsitepantys. Kas man patiko, tai kad ant lūpų pasitepus vazeliną ir ant viršaus užtepus dažus jie išlieka matiniai ir jokio riebumo nesimato. Taip pat jokio tepimo, atlaikė net stipraus bučkio testą. Man labai patiko, kad atspalvis natūralus, su juo sunku suklysti ir net be lūpų pieštuko išlieka aiškus kontūras. 
Ir patys paskutiniai skysti lūpų dažai yra raudoni. Taip taip, būtent tokie, kokių aš nuoširdžiai nemėgstu. Raudona man nepatinka. Tačiau šie pakeitė mano nuomonę! 204 RED ACTUALLY dažai yra matiniai, o po bučkio su servetėle (plačiau - čia) net ir ta raudona nebe tokia ryški, nebe taip rėžia akį. Šių matinių dažų pliusas - ypatingas švelnumas. Lūpos švelnios, jokio lipnumo, pamiršau ką reiškia, kai plaukus tenka atplėšinėti nuo lūpų. Tačiau asmeniškai man su šiuo atspalviu sunku dirbti. Be lūpų pieštuko prisiterlioju kaip nuotraukoje - nėra kontūro, dažai išlenda už kraštų. Bet ne problema pasinaudoti pieštuku, sugaišta kelioliką sekundžių.

Kainos:
blizgi spalva - 8,59eur
matinė spalva - 8,89eur

o kaip tau ši L'Oreal naujiena?

8 komentarai

 1. Labai labai labai!!!
  Be galo mėgstu įvairius lūpų dažus-blizgius! Pas mane pačia jų tikrai daug... :D
  Iš tavo naujų man labiausiai patiko nude atspalvio :)
  Pati dažniau naudoju viska kas yra su žodžiu NUDE :DDD
  Tačiau kartasi norisi pabrėžti savo groži ir pasidžiaugti ryškiomis spalvomis :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Joo, lengviausia pritaikyti ir šiaip pats geriausias atspalvis kasdienai <3

   Panaikinti
 2. Labai įdomi pakuotė. Aš taip pat maniau, kad čia išspaudžiami dažai! Man bent jau daug geriau ir patogiau šitoks pukuotukas šepetėlis, nei išspaudiami dažai. Echh ta patirtis, kai, regis, niekas neišsispaudžia ir netyčia išspaudi PERDAAAUG😂 Mane, kaip ir tave, labiausiai sužavėjo nude atspalvis, vos išvydau šios spalvos lūpų dažus pamaniau, noriu! O kai pamačiau ant lūpų😍😍 Galutinai apsisprendžiau, kai tik atsitrauks šaltukas, nusipirksiu, nes tokiu oru neprisiverčiu kišti nosies laukan, tik būtinų atveju - iki mokyklos ir atgal.
  O tai linkiu greičiau pasveikti!😯😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tie Nude tai beproto gražiai atrodo! ❤❤

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko. Kaip tik ruosiu irasa apie juos :)


  __
  http://linselfportrait.com/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kokios gražios spalvytės! O Nude, tai išvis tobylybė <3

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.