Color Riche Gold Obsession lūpų dažai su 24 karatų aukso dulkėmis

2016-11-12

Anksčiau aprašytame renginyje gavau daug dovanų, kurios tikrai brangios ir vertingos. Vos sužinojusi apie tai, kad vyks šių dažų pristatymas, apie juos pasidomėjau ir išsirinkau dvi norimiausias gauti spalvas. Nepatikėsit, bet vieną iš jų gavau! 


Šie lūpų dažai yra penkų atspalvių - NUDE GOLD, PINK GOLD, ROSE GOLD ir du, kuriuos turiu aš - ROUGE GOLD bei PURE GOLD. Kaip atrodo pirmi trys atspalviai galite pamatyti spustelėjusios čia, o apie pastaruosius du papasakosiu įraše. Beje, aš noriu pirmojo.
Beje, tas, kurio norėjau yra PURE GOLD - skaisčiai auksinis, traukiantis akį. Tas, kurį galima naudoti ne tik kaip pagrindinius lūpų dažus, bet ir patobulinant kitus atspalvius ar visai ne lūpoms (apie tai - įraše apie mano makiažą ir jo gurdybės, sekit naujienas). Raudonasis ROUGE GOLD yra visaip nuostabus - tiek spalva ir pigmentacija, tiek poveikiu, bet nemyliu aš savo raudonų lūpų. Dar nesijaučiu tiek pasitikinti savimi ir tokio amžiaus, kad galėčiau visiems šypsotis ryškiai raudonu atspalviu padažytomis lūpomis. Tad arba subręsiu iki šių dažų, arba laukit dovanų iš manęs, raudonspalves lūpas mėgstančios merginos. 


Labiausiai kuo man patiko Color Riche Gold Obsession lūpų dažai su 24 karatų aukso dulkėmis yra ne jų pigmentacija, ne prieinama kaina, ne aukso dulkės ir net ne nuostabus spindesys, o sukurtas sveikų, sodrių, pamaitintų ir ilgą laiką prižiūrėtų lūpų efektas. Kad ir kaip saugau, maitinu ir myliu savo lūpas, pasidažiusi šiais gaminiais supratau, kad tikrai nepakankamai, nes viskas gali būti dar geriau, nei yra. Niekada nesiskundžiau dabartine jų būkle, tačiau pamačiusi tai, ko niekad nemačiau savo veide įsitikinau, kad iki tobulumo viršūnės man toli toli. Tačiau šie dažai man padeda ją pasiekti.
Grįžtant prie pigmentacijos, turiu paminėti, kad ji tikrai nuostabi. Apačioje tą matote. Vos vieną kartą perbraukiau per odą ir net ne su visu lūpų dažų paviršiumi, o su mažu mažu kampučiu. Nenorėjau gadinti ROUGE GOLD lūpų dažų, nes jų turbūt vistiek nenaudosiu ir pasiliksiu dovanai, o auksinius PURE GOLD dar pamatysite kituose įrašuose. Ir ne kartą, pažadu, nes šį atspalvį įsimylėjau ne tik kaip lūpų dažus. Raudonasis atspalvis yra šiek tiek rausvo atspalvio, tačiau dominuoja ryški, gana tamsi ir sodri raudona, paskaninta gerai besimatančiomis aukso dulkėmis. Auksinis atspalvis yra tikrai auksinis, bligus ir su juo galima išgauti tiek blizgesnį ant kitų lūpų dažų, tiek ryškiai auksines lūpas. 

KAINA: 12,49eur


o kokio jūs atspalvio labiausiai norėtumėte?

19 komentarų

 1. Auksiniai lūpų dažai atrodo labai gražiai! Įdomu kaip atrodo ant lūpų 😍😍 Raudona kaip raudona, jos visada atrodo gražiai. Žinoma būnant jaunai reikia turėti drąsos vaikščioti su ryškiu lūpdažiu :/ bent jau man taip yra 😂😂 Auksinė man atrodo tikrai ypatinga, pati norėčiau tokią išbandyti💖💖

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Praeitame įraše yra kaip atrodo, kai ji papildo lūpų dažus :>
   Būtent, tas pats jausmas :-D
   Ir aš norėjau <3

   Panaikinti
  2. Kažkaip skaitau dar kartą ir kilo toks klausimas, ar 24 karatų aukso dulkės tikros?😂😂😂

   Panaikinti
 2. kad ir kaaaip norejau nepavyko issirinkt vienos norimos spalvytes:D sirdute krypsta link nude gold, pink gold ir rouge gold!;) apie situs lupu dazus suzinojau jau is Doviles blogo, dabar prisiminiau juos ir is tavojo. kas cia yra, gal zenklas kad nu rimtai reik nusipirkt?!:D cool nuotrauku kokybe, cool aprasymas, cool isdestytos mintys, zodziu, visiskai viskas cia cool. ner prie ko prisikabint, net jei ir labai noreciau:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai, Viktorija <3
   Taip, čia ženklas, nes šiuos dažus rimtai visos privalo turėti :-D

   Panaikinti
 3. Aš tai raudonų fanė tiesiog :D Nežinau kodėl, bet jei reikia kažkur eiti ar važiuoti, tai bent labai šviesus raudonis dengia lūpas :)
  Labai smagiai susiskaitė įrašas ♥

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pure gold jau seniau mane suviliojęs..:D Tai galbūt nuspręsiu įsigyti. O šiaip, viskas šaunu. Džiugu, kad taip dažnai keli įrašus!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gana greitai parašysiu kuo jis nuostabus ne tik kaip lūpų dažai <3
   Ačiū! Kol yra įkvimo ir apie ką rašyti rašau, rašau ir rašau

   Panaikinti
 5. man labiausiai patinka nude gold atspalvis, manau, kad tikrai nusipirksiu ir išbandysiu. <3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ohoo... Nu baltas pavydas 💄. Tikrai nereeaaliai atrodo šie lūpdažiai. Būtu tikrai įdomu sužinoti kaip jie atrodo ant lūpu 💋. Sveikinu gavus tokius puikius dažus. Ir dar man iškilo klausimas kokia ju kaina 😱. Aš įsivaizduoju kaip jie nerealiai ant lūpu 👄 atrodo. Sugundei su mat+porless pudra tai su šitu lūpdažiu irgi 💄 💅🏽

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Parodysiu tutorial įrašuose :> o kaina įraše parašyta - 12,49€
   Smagu! <3

   Panaikinti
 7. Man, kaip ir minėjau rašydama apie šiuos lūpų dažus, labiausiai patiko PURE GOLD, kuriuo dar ir iki šiol negaliu atsidžiaugti... Šaunus įrašas, Aldėja. ;)

  Be to, tik kažkodėl dabar pastebėjau tavo ruošiamą Advento kalendorių... Pabandysiu padalyvaut, gal pavyks, nes man šiemet Kalėdų laukimas yra kažkas stebuklingo. Net jei ir gaus jį kita tavo skaitytoja, būsiu tokia pat laiminga. <3 Ak, Kalėdos keičia žmones... <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! <3

   Hehe, nesvarbu kada, svarbu, kad pastebėjai :>

   Man irgi Kalėdų nuotaika. Labai labai stipri <3

   Panaikinti
 8. Labiausiai turbūt pure gold norėčiau, toks išskirtiniausias ir daugiausiai panadojimo variantų turintis lūpdažis, nors visos spalvos nuostabiosss<3 Pasisekė tauu

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.