Trumpai: Back to school giveaway!

2016-09-01

Jau rugsėjo pirmoji! Prasidėjo vienų laukti, kitų nelaukti mokslo metai. Daugumai jau rytoj vyks tikros, normalios ir įprastos pamokos. Tačiau tai, kad pasibaigė vasara nereiškia, jog baigėsi ir linksmybės! BB jums dovanoja vasara ir linksmybėmis alsuojantį bei mokyklos prieskoniu pagardintą dvidešimties eurų vertės swapbox'ą! Taip taip, aš ir vėl siūlau nuostabią, specialiai tau sukomplektuotą dovaną. KAIP LAIMĖTI?

Komentuok įrašus! Daugiausia dėmesio kreipsiu į rugsėjo mėnesio straipsnius, tačiau krūvą palankumo taškų gali surinkti palikdama po kelis žodelius ir po senesnėmis mano rašliavomis. Visada smagu būti įvertintai. Dėmesį kreipsiu ne tik į komentarų kiekį (nors šį kartą ir jis svarbus), bet ir į nuoširdumą, tad neužteks parašyti vieno-dviejų žodžių ilgumo komentarą norint laimėti tikrai neprastą dovaną. 


Aktyviai sek naujienas veidaknygėj! Informacija visoms, kas dar nematė karščiausių naujienų - BB jau jaukiai įsikūrė feisbuke! Mano puslapį visuomet rasi tinklaraščio kairėje pusėje esančiame programėlių sąraše. Kodėl verta sekti feisbuko puslapį? Nes tik jame visos naujienos apie naujausius straipsnius, kitur nerašomi pasiūlymai (pvz. čia) ir atskiri konkursai internautams (būtent! Pirmojo laukite jau šiomis dienomis). 

Tapk tinklaraščio prenumeratore! Jei dar to nepadarei ir neprisijungei prie Burunduko būrio kuo greičiau tą padaryk! Pirma gausi naujienas ir leidimą dalyvauti konkursuose bei pilnavertiškai džiaugtis mano siūlomais dalykais. O jų tikrai nemažai, nes myliu savo būrio nares. Juk jos pačios nuostabiausios mano skaitytojos, nes kiekvieną kartą kažkam prisijungus prie sekėjų tai pastebiu ir plačiai išsišiepiu, o šypsena verčia ir motyvuoja atsilyginti straipsniais, projektais, pasiūlymais ir konkursais. 


konkurso nugalėtoją paskelbsiu lygiai po mėnesio, t.y. spalio pirmąją. sėkmės!

29 komentarai

 1. Tu esi labai miela, kad taip mėgsti lepinti savo skaitytojas! Aišku miela ne tik elgesiu, bet ir išvaizda! Aišku, kad visoms labai patiktų gauti šią dėžutė, bet aš taip slapčia manau, kad mane ji džiugintu labiau, nes kol atsiūsrų būtų mano gimimo diena! Na, bet nekreipiant dėmesio į tai būsių lygiavertė "kovotoja" ir eisiu dovanėliu link :D. Ech, kas man negerai, matyt reikia eiti miegoti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tortilija, Sofija, tereikia geriausiai išpildyti visus punktus ir gausit gimtadienio dovaną, hehe :-D

   Panaikinti
 2. Šauni mintis! Stengsiuos gauti šį swapbox'ą :DD Įdomu sužinoti, kas viduje;) Matau, kad konkursų tikrai darai, ir tai tikrai puiku, tu priverti savo skaitytojas rašyti komentarus, skaityti, prizas - gera paskata :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Viduje dar nieko nėra. Laimėtoją apdovanosiu individualiai ;-)
   Ačiū!

   Panaikinti
  2. Taip pat smalsu, kokia dovanyte laukia :P

   Panaikinti
 3. Šaunu, jog lepini savo skaitytojus! ^^ Ko jau ko, bet konkursų pas tave tikrai netrūksta.
  Visoms linkiu sėkmės :>

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aldėja, tu kaip visad! Nepaliauji stebinusi. Šaunuolė! ♥

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ooo! Labai gerai sugalvojai :')) pastebėjau, kad dažnai nustebini savo tiklaraščio mylėtojas dovanėlėmis. Tikrai pabandysiu sudalyvauti ir aš! Viena mergina minėjo, jog būtų puiku gauti šią dėžutę jos gimimo dienos proga. Na, o man smagu būtų todėl, kad bent ši dovanėlė praskaidrintų mano sunkias dienas naujoje mokykloje! ;))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gabriele, dėkoju!
   Taaaip, man irgi nauja mokykla, žinau tą jausmą. Bet įsivažiuosim, hehe

   Panaikinti
 6. Vaje vaje :D Man rodos čia pirmas komentaras šiame puslapyje :D Nors daug esu skaičius ir kitus tavo straipsnius :) , sėkmės toliau su blogu :)!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kamile, smagu, kad pasirodei. Praskadrinai vakarą, hehe.
   Ačiū labai!

   Panaikinti
 7. Sugražinai mane :D Jau senokai ilsiuosi nuo blog'ų, ne tik nerašau, bet ir neskaitau. Pamačiusi prizą, pagalvojau: "Gal ir man pabandyt?" Taigi - bandau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kas laimėjoo? ;)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Emilija ;-) dovana jau sukomplektuota ir tuoj keliaus pas laimėtoją!

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.