swapbox: dovana aktyviausiai skaitytojai

2016-07-24

Visiems žinoma, kad "Burunduko rašliavos" visuomet pripildytos konkursais ir galimybe kažką laimėti. Investuoju ne tik savo talentą, svajonę, laiką, bet ir materialius dalykus. Vieniems tai atrodo lyg skaitytojų papirkimas, kitiems - padėka už triūsą ir padovanotą laiką skaitant, vertinant ir komenuojant mano pastangas bei rašliavas. Aš tą darau būtent ir norėdama atsidėkoti, parodyti kaip vertinu visą jūsų man skirtą laiką. Dėl šios priežasties neseniai startavo ir jau baigėsi vienas iš įspūdingesnių mano organizuotų konkursų - rinkau aktyviausią skaitytoją, kuriai pažadėjau nemažą ir vertą dėmesio individualią dovanėlę. Taip taip, visi prisimename tą žadėtąjį dvidešimties eurų vertės swap'ą. Pačią aktyviausią skaitytoją išrinkau birželio trisdešimtą, o pažadėtąją dovaną išsiunčiau liepos viduryje. Kadangi prizas jau pasiekė savininkę, jo turiniu bei laimėtojos nuomone dalinuosi su jumis. 

laimėtojos verdiktas iš pirmo žvilgsnio:

Man itin patiko dėžutės dizainas, toks paprastas, žaismingas, geltona spalva atnešė pliūpsnį saulės į mano gyvenimėlį:D abi su paštininke sutikom, kad žodžiai "Brangus(i) paštininke, prašau pristatyti šią dovanėlę.." pralinksmino ne tik mano, bet ir jos dieną. ji tave pagyrė, kad net paštininkės nepamiršti ir pagarbiai į ją kreipiesi. atidariusi dėžutę pirmiausia griebiau už laiškelio, numaniau, kad galiu gauti tokią užduotį. mane smagiai nustebino tema - tokios nesitikėjau (tiesą sakant, visai nesitikėjau, kad bus tema!). toliau neskaičiau, tiesiog traukiau iš dėžutės po daiktą ir tada ieškojau jo aprašymo. na, o apie daiktus daugiau galėsiu parašyti, kai išbandysiu, bet šiaip esu 110% patenkinta visais gaminiais!!!:)) ypač biodermos valomuoju vandeniu,visad norėjau jį išbandyti. kas dar man patiko, tai pačių gaminių papuošimas juostele - atrodo super duper mielai!!:)

kokius konkursus norėtumėte išvysti mano tinklaraštyje?

10 komentarų

 1. nespėjau net visų priemonių išbandyti, o tu jau įrašai paskelbei.. greituolė:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Esu čia tik kelias dienas , tačiau šis blogas tapo mano kasdienybė. Sveikinu laimėtoją su laimėjimu!!!! O kokie konkursai???? Hmmmm tas buvo nuostabus, būtu smagu su laiškais , nes neteko dalyvauti 😞 . Tačiau pasiklausyk širdies ir ji pasakys ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nerile, ačiū labai <3
   ten buvo ne konkursas, tačiau kažką panašaus dar tiiikrai organizuosiu!

   Panaikinti
 3. Swap konkursas, zinoma :D Man jie patinka labiausiai (kas be ko) ir buna reikalingiausi. Nepriestariauju, kad ju butu daug daug. Daug daug daug. Daug daug daug :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Koks fainas prizas 😍😍 mane labiausiai sužavėjo tas kreipimasis į paštininkę. Taip orginalu!
  Žiūriu, kas tavo bloge konkursų ir staigmenų skaitytojoms niekad netrūko😍

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kokia faina dovana, kaip džiugu už laimėtoją!

  Kaip smagu, kad rengi daug konkursų

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.