Apie 2022-uosius: ką planuoju? | kokybė, estetika, patirtys

2022-01-03

Labas! 
Sunku rasti žmogų, kuris neapsvarsto praėjusių metų ir neapgalvoja tikslų artėjantiems metams - daugelis susigalvoja bent vieną tikslą, kuris turėtų tapti prioritetu. Aš tikrai ne išimtis. Šiems metams išsikėliau tris tikslus, kuriuos galiu skelbti viešai, ir du labai asmeninius, tad dalinuosi tais viešaisiais 😁

KOKYBĖ > KIEKYBĖ arba KAPSULĖS 


Pirmasis mano tikslas - dar labiau vengti nekokybiškų daiktų ir rinktis kokybiškus. Tą darau jau kurį laiką, bet vis dar yra sričių, kurias reikėtų tobulinti. Šiemet koncentruosiuosi į išvaizdai skirtus daiktus ir dar labiau patobulinsiu arba visai atnaujinsiu:
 • Spintos kapsulę - drabužius. Man dar trūksta kelių daiktų, todėl planuoju juos įsigyti. Na, o turimi jau po truputį dėvisi, todėl rotuodama juos keisiu į brangesnius, geresnės kokybės. 
 • Šventinę aprangą. Iki dabar neturiu aiškios kapsulės šventiniams drabužiams. Atsibodo nervuotis prieš kiekvieną renginį ar progą, tad pasižadu išspręsti šį klausimą nuo galvos iki kojų, pradedant nuo kojų 😁
 • Papuošalus. Iš tiesų čia šiek tiek cheatinu, nes šį tikslą pradėjau įgyvendinti dar rugpjūtį, tad čia labiau priminimas toliau sekti šiuo keliu. Noriu susikurti papuošalų kapsulę iš auksinių papuošalų - kad viskas tiktų, patiktų ir nenusidėvėtų po kelių užsidėjimų. 

 • Rankines. Šiuo metu turiu 4 dideles rankines ir 3 mažas, bet nešioju tik po vieną iš kiekvienos kategorijos. Maža man tinka ir patinka (kol dar nesutryniau), bet iš didelių nepatinka nė viena - visos prastokos kokybės, o net geros kokybės jau sudėvėtos. Tad noriu nusipirkti vieną didelę ir vieną mažą rankines - arba dizainerių, arba rankų darbo odines, kad tarnautų mažiausiai kelis metus. 
 • Kosmetikos kolekciją. Čia darbai jau pradėti, kelis metus koncentruojuosi į turimą kosmetiką ir palaipsniui mažinu kolekciją. Šie metai tikrai paskutiniai, jau po kelių mėnesių kolekcija bus tobula. Įtraukiu šį punktą čia, kad nepamirščiau koncentruotis ir nenuklysti nuo tikslo turėti tą kosmetiką, kurios reikia. 

Čia toks pusiau materistiškas tikslų rinkinys, bet jau pavargau nuo nekokybiškų daiktų, kuriems išleidžiu tiek pat, kiek išleisčiau ant vieno kokybiško. Laikas labiau susikoncentruoti ir turėti tik tai, kas man tinka, patinka ir tarnauja ilgą laiką. 


IŠVAIZDA


Nežinojau prie kurios srities priskirti šypseną, bet pradėjau ją tvarkytis dėl grožio, tad priskiriu čia, nors tiesus sąkandis svarbus ir sveikatos aspektu. 

Kaip jau turbūt supratot, aš turiu breketus! 😁 rugpjūtį įgyvendinau ilgametę svajonę ir nuo tada puošiuosi metaline šypsena. 

Pagal planą ortodontinis gydymas baigsis kitą rudenį, todėl prie tikslų įtraukiu tris: 
 1. Sąžiningai dėvėti elastikus ir laikytis viso gydymo plano (kol kas sekasi puikiai 😁). 
 2. Po breketų nuėmimo išsibalinti dantis. Tai nėra būtina, tačiau jeigu jau į dantis sudėjau virš 2 tūkstančių, tai skirsiu dar kelis šimtus, kad viskas būtų tobula. 
 3. Pasirūpinti plombomis. Turiu kelis mikro įtrūkimus, kuriuos reikia sutvarkyti, o ir po balinimo teks suderinti plombų atspalvius, todėl reikia pasitaupyti ir šiam tikslui. Anksčiau tvarkiausi dantis poliklinikoje, bet kai po sena plomba atsirado tarpas ir sugedo kanalas man net to nejaučiant, nusprendžiau lankytis privačioje klinikoje, jau išbandytoje ir patikrintoje draugo.

Beje, niekaip negaliu patikėti, kad dantys JAU juda ir stoja į vietas. Atrodo, kad breketus užsidėjau taip neseniai, bet nė sekundės nesigailėjau šito sprendimo 😁

Taip pat noriu neapleisti grožio procedūrų. Pavyzdžiui, manikiūro. Nuo rugsėjo mėnesio einu pas meistrę, kurios dėka atsiauginau nagus ir galiu nesirūpinti dėl sluoksniavimosi, su kuriuo susiduriu visą gyvenimą. Pagaliau turiu gražius, tvirtus nagus (aišku, tas tvirtumas dėl stiprinančios bazės), pasižadu to neapleisti. 


KELIONĖS


2021-aisiais aplankiau penkias šalis, iš kurių trys man naujos - vėl grįžau į Lenkiją ir Slovakiją, o Naujuosius pasitikau kruize, aplankančiame Esiją, Suomiją ir Švediją. Teoriškai šiemet jau aplankytos pastarosios šalys, bet į norų sąrašą įtraukiu dar kelias:
 • Šiltesnė šalis šaltuoju metų laiku. Būtų nuostabu žiemą praleisti kokioje Tenerifėje, bet kai planų tiek daug, renkuosi ne vienas brangias atostogas, o kelias pigesnes 😁 todėl pakaks Maltos, Kipro ar panašios vietos. Svarbiausia patirti tą jausmą, kai iš žiemos patenki į pavasarį ar vasarą. 
 • Romantiška Europos šalis. Čia turiu omenyje Italiją, Prancūziją ir panašias. Planas nuskristi į Paryžių sudegė dėl pandemijos, nors ir bilietai, ir viešbutis jau buvo užsakyti, bet neprarandu vilčių įtraukti šią ar panašią šalį į aplankytų šalių sąrašą. 
 • Kelionė automobiliu arba traukiniu. Nors Estija jau aplankyta, labai noriu panagrinėti jos salas, pajūrį - tai planas kelionei automobiliu. Na, o jeigu pasiseks pakeliauti traukiniu, tai tiks bet kuri kryptis. 

Neįsivaizduoju savo gyvenimo be kelionių ir labai džiaugiuosi, kad jos vėl įmanomos. Aišku, nežinia kaip bus su naujomis atmainomis ir ribojimais, bet tikiuosi geriausio. Trys paminėtos kelionės yra labai realistiškos, bet idealiu atveju svajoju nemažinti aplankytų šalių skaičiaus. 


Na štai, tikslai surašyti, metai pradėti, laikas siekti šių tikslų! 2 komentarai

 1. laaaabai pritariu tavo tikslams - kaip tik užvakar išmečiau visus vienkartinius papuošalus ir nusprendžiau, kad taip pat investuosiu į kokybiškus. 🤌
  taip pat ir dėl nagų - prieš mėnesį pirmą kart nuvariau pas manikiūrininkę, sutvarkė ir nulakavo nagus, tai negaliu atsidžiaugt, ryt varau persilakuot 😁 supratau kad nu žiauriai faina - visą mėnesį gali džiaugtis tvarkingais nagais. 😌 o su paprastais lakais tas perlakavimas vos ne kasdien... ir nagai vistiek neidealūs 😅

  labai faini tikslai, linkiu visus visus su kaupu įgyvendinti ❤️

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi auksu 😁 kiekvieną rytą ramu ir visada esu pasipuošusi 💫

   Labai pritariu mintims dėl manikiūro. Galvojau, kad tingėsiu važinėt, ilgai sėdėt ir bus gaila mokėt už darbą, bet iš tos laimės net netingiu keltis 7, kad spėt prieš darbą susitvarkyt 😁

   Ačiū ❤❤

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.