Manilla pajūrio rinkinys: SPF kremas ir žėrintis deginimosi aliejus

2021-07-22

Labas!
Visai neseniai grįžau iš Nidos (ačiū dar kartą draugams ir vaikinui už nerealią gimtadienio dovaną!), pasibaigiau visus deadline'us turinčius darbus ir nusprendžiau, kad reikia kažką parašyti. Kadangi dar gyvenu atostogų įspūdžiais, pamaniau, kad kosmetikos duetas, be kurio Nidoje neapsiėjo nė viena diena, bus geriausia įrašo tema 😁 tad ilgai netempiu laiko ir pradedu pasakoti savo įspūdžius apie Manilla SPF kremą bei deginimosi aliejų. 


Apsauginis SPF 30 kremas veidui ir kūnui | ODORE

Kiekvieną dieną bent kelis kartus tepiausi SPF apsaugą nuo saulės. Sąžiningai, tai pirma vasara, kuomet naudoju SPF - vis žadu įsigyti, o įsigijusi naudoti sąžiningai, bet įsigijau tik vieną kartą, turėtas nepatiko, buvo pamirštas, o galiausiai išmestas. Tad į šį Manilla SPF kremą žiūrėjau skeptiškai. 


Išsirinkau būtent šį Manilla produktą dėl neapkrauto, neperspausto, bet kartu ir daug gėrio žadančio aprašymo:

Apsauginis saulės SPF30 kremas padeda apsisaugoti nuo kenksmingų UVA ir UVB saulės spindulių. Avokadų ir saulėgrąžų aliejai maitina odą, suteikia jai švelnumo, elastingumo ir minkštumo. Antioksidantų kompleksas, susidedantis iš vitaminų C ir E, neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį ir stabdo odos senėjimą. Pantenolis (vit. B5) ir alavijas ramina odą, lengvina nudegimo simptomus. Priemonė nekemša porų.Ir, žinokit, nenusivyliau savo pasirinkimu. Lengvas, greitai įsigeriantis, bet puikiai drėkinantis kremas, kuris tinka ir kūnui, ir veidui, ir dar saugo nuo saulės! 😁 kosmosas. 


Pagrindinis reikalavimas, kurį keliu kremams su apsauga nuo saulės, yra greitas įsigėrimas be balto šydo palikimo. Niekada neteko tokio bandyti - nei namuose, nei parduotuvėse iš testerių, tad likau maloniai nustebinta šiuo gaminiu. 


Greitą įsigėrimą ir malonius pojūčius po naudojimo patvirtino ir mano draugas - žmogus, kurio gyvenime kosmetikos srityje galėtų būti tik 2in1 šampūnas ir dušo želė, dantų pasta ir kvepalai. Po praeitų metų nudegimų priverstinai ištepiau SPF ir nesusilaukiau jokių bambėjimų, kurie visuomet sklinda iš draugo, kai gydau jo išsausėjusią odą kremais. Nepaisant to, kad naudojome apsaugą nuo saulės, pečius nusvilome - po maudynių jūroje pamiršome dar kartą užsitepti apsaugą nuo saulės ir... užmigom 😁 jokios produkcijos nuo nudegimų neturėjome, bet prisiminiau Manilla gaminio aprašymą - "su alaviju, pantenoliu ir antioksidantų kompleksu". Nakčiai dar kartą patepiau pečius šiuo kremu ir man skausmas kitą rytą dingo (iki dabar džiaugiuosi rudais, o ne raudonais pečiais), o draugui (jis daug lengviau ir stipriau nudega saulėje) skausmas gerokai sumažėjo. 

Gamintojo instrukcijose neradau siūlymo naudoti šį SPF 30 produktą kaip pagalbą nudegus, tad negaliu rekomenduoti, bet mums tikrai padėjo, jei neturėsit nieko kito po ranka - turėkit omeny.Žėrintis deginimosi aliejus su mikrodumblių ekstraktu, skvalanu ir lazdyno riešutų aliejumi | SAULĖ DELNUOSE

Na, o šį produktą pirmą kartą pabandžiau prieš porą mėnesių pas mamą. Ji gavo dovanų, bet kosmetiką naudoja retai, tad bandžiau nusisavinti, bet pabandžiusi neatidavė ir nutarė naudoti 😁 o aš spėjau jį pamilti po vieno pabandymo, tad ne nuostabu, kad šis žėrintis aliejus atsidūrė mano atostogoms skirtų pirkinių krepšelyje. Žėrintis, natūralų įdegį skatinantis aliejus su mikrodumblių ekstraktu, skvalanu, lazdyno riešutų aliejumi bei vitaminu E. Sudėtyje esantis mineralinis žėrutis odai suteikia intensyvų švytėjimo efektą, paryškina odos atspalvį. Priemonė puikiai įsigeria, drėkina ir maitina bei pasižymi maloniu mandarinų-nugos aromatu.

Pirmas pastebėjimas - pasakiškai graži pakuotė! Su Manilla bendradarbiavau jau prieš keturis metus, tad labai smagu pažiūrėti kaip jie progresuoja. Senas apžvalgas apie jų gaminamą produkciją rasite čia, jose galite pažiūrėti kaip anksčiau atrodė pakuotės ir kaip jos atrodo dabar. Nerealu!Va, matot kaip gražiai parodytas aliejaus blizgumas? 😁 aš ne dizainerė, bet toks pasirinkimas man labai patinka. 


Kalbant apie pakuotę, tai ji turi du dangtelius - nedidelį, uždengiantį tik purkštuką, ir didesnį, kuris sukuria dvigubą apsaugą nuo išsiliejimo. Mano nuomone šis sprendimas labai svarbus, nes deginimosi aliejų laikome saulėje, jis skystas, tad išsiliejimo tikimybė daug didesnė, nei kokio nors kito aliejaus (pavyzdžiui, skirto plaukų galiukams).


Ar šis aliejus paskatino įdegį? Nežinau. Aš sunkiai įdegu, tad sunku įvertinti kiek silpniau ar stipriau būčiau įdegusi, jei nenaudočiau šio aliejaus. Manau, kad skatina vien dėl to, kad tai aliejus - jis tikrai pritraukia saulę. 


Pagrindinė priežastis, kodėl norėjau šio aliejaus ir jį taip sąžiningai naudojau visos kelionės metu, yra blizgučiai. Nedideli, odos rusvumą ir grožį pabrėžiantys blizgučiai prie jūros yra seksualiausia, ką galiu įsivaizduoti 😁 o dar tas lyg ir nugos, lyg ir riešutų kvapas... 


Prie jūros šiuo aliejumi purškėsi dar viena mergina, tad vaizdą galiu įvertinti ne tik ant savo baltų kojų ir vos vos įdegučių rankų, bet ir ant labai moteriškų formų ir nuostabaus įdegio. Verdiktas - privalot turėti, jei mėgstat įdegusią, blizgančią odą. Manilla kosmetika man patiko nuo pat pirmų pabandymų 2017 (man rodos anksčiau nebandžiau), tad labai gera matyti, kad mano taip mylimas lietuvių gamintojas progresuoja ir pasiūlo dar labiau patobulintus, naujus produktus. Nors dar vasara ir čia vasariški gaminiai, jau pradedu rūpintis savo žiemos odos priežiūros krepšeliu ir pasižadėjau išbandyti bent vieną Manilla gaminamą veido serumą - jie seniai garsėja puikiai išdirbtais ir kokybiškais serumais. 


#reklama

3 komentarai

 1. Visiems, kurie skaito tai, turite tikėti ir būti pozityviai nusiteikę, nes veikia didesnės jėgos, nei galite įsivaizduoti. Tai pagerės, kai tikėsite ir atitinkamai elgsitės, tada kiekviena jūsų situacija pagerės, nesvarbu, ar tai numatėte, ar ne. Po susitikimo su daktaru EGWALI aš sutvarkiau daiktus su savo sutuoktiniu. Mano sąjungą sužlugdė kai kurios nematytos jėgos, nežinojusios, kad mano santuoka buvo pagrindinis tikslas, mes turėjome nuolatinių problemų, kurių neišsprendėme, tačiau viskas buvo atnaujinta po to, kai atvyko DR EGWALI, nes esame laimingi ir gyvename taikiai, be jokios abejonės, labai rekomenduoju tiems, kuriems reikia geras burtas veikia, jis tikrai yra patikimas bet kokioms problemoms, su kuriomis susiduriate, nesvarbu, ar tai meilė, apsauga, pinigai ar psichinės galios. Rašykite jam el. Paštu Dregwalispellbinder@gmail.com arba „Viber“/ „WhatsApp“ +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kartais gyvenimas gali būti įdomus, viena minutė yra graži ir kita minutė yra visiškai kitokia. Mano vyras ir aš gyvenau labai gražų gyvenimą prieš netikėtą chaosą, gyvenimą be dėmių ar nepasitikėjimo, kol mes neturėjome jokių problemų su mūsų vaikų paramą, jis nustojo mokėti ir rasti nuotykius už flirto su savo prestižinio sutuoktinių namų. Viskas, ką aš patyriau. Ir už tai, ką aš dirbau dėl nereikalingo malonumo, aš jaučiau šią tuštumą manyje, aš neturėjau idėjos, kaip man padėti su juo suvienyti, nes jis negrįžo namo, liko vėlai, gėrė, rūkyti, atliko visus dalykus, kuriuos jis niekada nebuvo padarė. Bet dėka žmogui, kuris atnešė džiaugsmą su stabilumu savo namams, dr. Egwali, gerų darbų vyras, yra toks tikras ir apgyvendinimas bandžiau ir pasitikiau. Pasikalbėkite su juo dėl to, kas jums rūpi ir jums bus malonu, kad padarėte. WhatsApp arba Viber +2348122948392 arba elektroniniu paštu Dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš didžiuojuosi ir džiaugiuosi galėdamas čia dalintis šiuo nuostabiu, nuostabiu ir nepaprastu liudijimu, dabar negaliu patikėti, kad mano buvęs vyras yra čia su manimi ir maldauja visų nedorybių, sakydamas, koks jis blogas. Jaučiausi tuščia, kai jis susikrovė krepšius ir paliko mane, jis net mane palietė. Ir visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai nuėjau pas daktarą Egwali pagalbos. Šiandien aš esu laimingiausia moteris pasaulyje, atrodo, kad ji vėl turės ją šalia. Tai stebuklas man ir mano šeimai, linksma ir amžina pramoga. Dabar aš tokia laiminga ir nežinau, kaip padėkoti ir padėkoti daktarui Egwali. Aš labai rekomenduoju, jei reikia skubios pagalbos, nes tai garantuota.
  Siųskite el. Paštu el. Paštu šiandien /dregwalispellhome@gmail.com arba
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.