Schauma "Hair Smoothie" 3in1 plaukų kaukės, kondicionieriai ir kremai 🍓 | CGM ✅

2021-03-11

Sveikos!
Pradėjusi taikyti CGM metodą plaukams susipirkau pigiausias rastas priemones. Bijojau, kad metodas man netiks arba neturėsiu kantrybės - ką tada daryti su brangiais produktais? 😁 tad į tą pigių produktų radarą pateko Schauma "Hair Smoothie" plaukų kaukės - kondicionieriai - kremai. Pirmiausia nusipirkau rožinę pakuotę, po kelių savaičių atsargas papildžiau ir mėlynąja. 

Rožinė pakuotė: 
Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Musa Paradisiaca (Banana) Fruit Juice, Salvia Hispanica Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Bis-(Isostearoyl/Oleoyl Isopropyl) Dimonium Methosulfate, Betaine, Isopropyl Myristate, Lactic Acid, Behenamidopropyl Dimethylamine, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance) (gali dirginti) , Ceteareth-20 (pasitaiko pavojingų priemaišų), Triethanolamine (galimai kancerogeniškas), Benzyl Alcohol (sausina odą), Potassium Sorbate.

Aqua (Water, Eau) - vanduo
Cetearyl Alcohol - minkštiklis
Glycerin - drėkiklis
Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract - antioksidantas
Musa Paradisiaca (Banana) Fruit Juice - kondicionuoja odą
Salvia Hispanica Seed Extract - antioksidantas, drėkiklis


Violetinė pakuotė:
Aqua (water, eau), Cetearyl alcohol, Glycerin, Euterpe oleracea fruit extract, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, Avena sativa (oat) kernel extract, Butyrospermum parkii (shea) butter, Bis-(isostearoyl/oleoyl isopropyl) dimonium methosulfate, Betaine, Isopropyl myristate, Lactic acid, Behenamidopropyl dimethylamine, Sodium benzoate, Parfum (fragrance) (gali dirginti), Ceteareth-20 (pasitaiko pavojingų priemaišų), Triethanolamine (galimai kancerogeniškas), Benzyl alcohol (sausina), Propylene glycol (erzina akis), Cetearyl glucoside, Phenoxyethanol (galimai toksiškas konservantas), Potassium sorbate, Xanthan gum, Sorbic acid (galimai toksiškas konservantas).

Aqua (Water, Eau) - vanduo
Cetearyl Alcohol - minkštiklis
Glycerin - drėkiklis
Euterpe oleracea fruit extract - antioksidantas, kondicionuoja
Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil - minkštiklis
Avena sativa (oat) kernel extract - antioksidantas, minkštiklis


Manęs sudėtys negąsdina. Na, gal violetinysis kiek neramina dėl Benzyl Alcohol ir Phenoxyethanol, bet naudodama nepastebėjau nepageidaujamų reakcijų. Jeigu dabar reiktų rinktis vieną iš dviejų - čiupčiau rausvąjį.


Abu produktai identiško tipo pakuotėse. Plastikas minkštas, tad sunaudojau iki paskutinių lašelių, neišmečiau nė lašo. Konsistencija kaip įprasto kondicionieriaus - tiršta, vos vos rieboka, bet man net per mažai riebi. 

Priemones išbandžiau visais trimis būdais. Iš karto užbėgu įvykiams už akių ir teigiu, kad nepastebėjau jokio skirtumo tarp abiejų priemonių. Skiriasi tik kvapas (rožinės pakuotės turinys kvepia braškėmis, violetinės - miško uogomis, bet kvapas labai labai lengvas). Gal miško uogų kvapo produktas šiek tiek riebesnis, bet taip mažai, kad nieko nesijaučia. 

Kaip kaukė: nesąmonė. Per silpnas efektas, man visiškai nepasiteisino. 

Kaip kondicionierius: puikiai! Efektas silpnokas, bet iššukavimą palengvina, šiek tiek sušvelnina. 

Kaip kremas: pradedantiesiems puikus, tačiau po poros mėnesių jau ėjau ieškoti kažko stipriau. Manau, kad tiktų plonus, silpnus plaukus turinčioms merginoms, kurioms bet koks riebalas apsunkina plaukus. Šių produktų neįmanoma padauginti, tad su jais išmokau naudotis plaukų kremais. 

Mano sprendimas rinktis pigius CGM produktus pradžiai labai pasiteisino. Džiaugiuosi, kad nenusipirkau brangaus ir lengvo kremo, nes jeigu šie produktai kainuotų bent 10 eurų būtų gaila. Bet juos pirkau su nuolaida, mokėjau iki 2,5eur, tad džiaugiuosi. Ateityje tikrai kartosiu - ar kaip kondicionierius, ar kaip kremus antros dienos plaukams dar nežinau, bet tikrai kartosiu.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.