Saulės nubučiuota su Too Faced bronzeriu

2021-03-23

Labas!

Tvarkydamasi kosmetiką prisiminiau, kad vis dar nesu papasakojusi apie jau seniai turimą Too Faced bronzerį. Neturiu tikslo aprašyti visą turimą kosmetiką, nes ji vis keičiasi, rotuojasi, tad kol blogas nėra mano darbas, tol tai neįmanoma, bet apie liekančius ir labai labai patinkančius produktus papasakoti privalau. For a tan that looks good enough to eat, Chocolate Soleil Matte Bronzer by Too Faced is infused with 100% real cocoa powder. Imparting enviable warmth, the matte formula is smooth and easily buildable, as super-smooth as it is sweetly scented. Blending effortlessly, the velvety powder is a dream to use, creating a rich, healthy-looking, medium-to-deep tan that’s sure to attract many an envious glance.


Taigi, šį bronzerį turiu taip ilgai ir naudoju taip dažnai, kad ir nugarėlė jau nusitrynusi, ir dugnas pasiektas 😁 o ir pakuotė jau spėjo pasikeisti... Bet turiu ne vieną Too Faced produktą ir juos vienija viena bendra savybė - labai tvirtos ir kokybiškos pakuotės. Tikiu, kad ir naujoji tokia pati kokybiška. Produktas atitinka aprašymą - labai švelnus, minkštas, puikiai sklaidosi. Tiesa, bronzeris pigmentuotas, užtenka vos vos paliesti šepetėliu ir spalva jau matosi, bet geras sklaidymasis padeda nesugadinti makiažo. Dėl stiprios pigmentacijos naujokėms darbe su bronzeriais rekomenduoju pradėti nuo kitos priemonės, bet jei jau žinot kur ir kiek bronzerio norit bei mokat dirbti su itin pigmentuotais produktais - nenusivilsit. 


Aprašyme minimas ir išskirtinis kvapas. Uodžiant iš arti jaučiamas lengvas šokolado, kakavos aromatas, bet dažantis kvapo visiškai nejaučiu.


Atspalvis tamsus, dėl to žiemą renkuosi kitus produktus. Bet vos įgavusi gyvesnį atspalvį pasileisiu plaukus ir naudosiu nesustodama, iki tol, kol vėl išbluksiu 😁 tik man net šviesiausi makiažo pagrindai kartais per tamsūs, jei neturit šios problemos - tiks ir žiemą. 


Bronzeris visiškai matinis, labiau šaltas, nei šiltas. Toks, kokius ir myliu. 


Too Faced kosmetiką perku cultbeauty.co.uk, atsiunčia greitai ir saugiai. Ir nėra mokesčių! Šio produkto yra du dydžiai - 2,8g ir 8g, tad pagal poreikį lengvai išsirinksit sau tinkantį. 
Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.