MAC Glow Play Blush skaistalai

2021-03-15

Labas!
Manęs jau kurį laiką neapleidžia pavasariška nuotaika. Vis dažniau naršau po drabužių parduotuves ir nepatingiu bent šiek tiek pasidažyti. Taip pat pirmą kartą gyvenime įsigijau skaistalus, kuriuos ne tik pabandau, bet ir sąžiningai naudoju. MAC garsėja savo gerais skaistalais, tad ne nuostabu, kad pasirinkau "Glow Play Blush" kolekcijos produktą pavasariui.

Brūkštelk ir spindėk su mūsų naujaisiais skaistalais. Jie ypač švelnūs ir minkšti, todėl be vargo pasieksi nepriekaištingą, švytintį rezultatą, tepdama pirštais arba šepetėliu. Vienuolika tarpusavyje derančių atspalvių, kurių lengva, kreminė sudėtis leidžia tepti keliais sluoksniais ir išgauti kaskart sodresnį rezultatą.

Pakuotė skaidri, tad net užsimiegojus neįmanoma supainioti su kitais produktais 😁 kokybė verta kainos, tad nors naudoju jau ilgokai, nesimato jokių naudojimo žymių, uždarymas veikia tobulai. 

Išsirinkau pačią rausviausią spalvą - "Cheeky Devil". Dabar dairausi ir į persikinę, bet iš principo spalva man tinka ir patinka. 

Tai produktas, kuriuo nenusivils nei viena pradedančioji - pigmentacijos beveik nėra 😁 patys skaistalai atrodo kaip kepti, labai kieti, tad norint išgauti ryškų atspalvį reikės stipriau patrinti šepetėliu arba sluoksniuoti. Man šis variantas idealus, nes esu įsitikinusi, kad ryškūs skaistalai man labai netinka. 

Skaistalai turi subtilaus švytėjimo, kuris nuostabiai pagyvina veidą. Pagrindinė priežastis, dėl kurios taip susilydžiau gavusi šį produktą 😁 highlighter'ių nebenaudoju, turiu tik vieną vakarėliams, tad gyvasties suteikiantys skaistalai visada geras sprendimas. 

Visą laiką galvojau, kad nesu skaistalų žmogus ir man jie netinka - aš greitai išraustu, kam papildomas raudonis? Dabar sutinku tik su pirma savo mintimi - aš tikrai ne skaistalų žmogus. Myliu bronzerius, mano meilė jiems negęsta nuo pirmų bandymų pasidažyti, tačiau dabar supratau, kad vos vos parausvinti skruostai ir lengvas, sveikas švytėjimas pavasarį yra mano naujas arkliukas. 

Skaistalai iš douglas.lt, šiuo metu jie kainuoja ~27 eurus. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.