Grožio kampelis | 3 dalis: papuošalai

2021-03-19

Labas!
Šiandien be ilgų įžangų - atėjau pasigirti 😂 ilgą laiką svajojau apie gražią ir talpią vietą papuošalams. Neturiu daug aksesuarų, bet turimus norėjau laikyti patogiai, kad skubant nereikėtų knistis dėžėje ir ieškoti kuo puošiuosi. Ir prieš porą mėnesių pagaliau įsigijau!

Savo dėžutę pirkau Vinted iš narės, pasivadinusios "nektarina123". Matau, kad ji turi tokią pačią dėžutę pardavime, tad jei susiviliosit - čiupkit!

Aš mokėjau 19 eurų, nes manoji turi mažyti broką - galinis kampas vos vos nubrauktas. Bet taip mažai, kad net nesimato 😁 kvadratinis milimetras, ne daugiau. 

Dėžutė dviejų aukštų, su veidrodėliu ir viduje esančia dar mažesne kelionine dėžute. Kelioninė dėžutė mane papirko savo patogumu - tikrai naudosiu keliaudama! Pagaliau nereikės dėti auskarų į kosmetinę ir melstis.

Taigi, pirmame aukšte laikau visus savo auskarus ir dažniausiai nešiojamus pakabučius. Kairėje pusėje - smulkesni auskarai, dešinėje - stambesni. 

Apačioje - turimi plaukų aksesuarai (trūksta 2 juodų Invisibobble plaukų gumelių ir šilkinės gumelės, kurią šiuo metu turiu plaukuose). 

Papuošalų neturiu daug, bet labiau vertinu kokybę, negu kiekybę, tad iki pilnos laimės man trūksta laikrodžio, brangios, ilgaamžės ir minimalistinės grandinėlės su širdžiai mielu pakabučiu ir žiedo ant piršto 😂 

Pirmas aukštas nusikelia ir atveria šešis didelius langelius. Juose - rečiau dėvimi bei didesni aksesuarai. 

Nežinau kaip jums, bet man ši dėžutė labai labai patinka. Planuoju daryti reviziją ir ilgai nedėvėtus papuošalus iškeisti į kažką naujo, tinkančio mano naujam stiliui. Jei turit pasiūlymų - lauksiu!

3 komentarai

  1. man irgi reikia, einu į Vinted pasidairyt papuošalinės :D nes dabar bet kur visur mėtosi papuošalai :(

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.