Grožio kampelis | 2 dalis: komodėlė

2021-03-13

Labas!

Negaišdama laiko tęsiu įrašų seriją. Kai susitvarkiau dekoratyvinę kosmetiką supratau, kad ne tik ji krenta iš stalčių ir užima pusę spintos 😁 pradėjau dairytis į garsiąsias Ikea ALEX komodas ir išsirinkau penkių stalčių baltą komodą. Apie jos turinį šiandien ir papasakosiu. 

Komodos pirmi du stalčiai siauresni, tad pirmą skyriau įvairioms smulkmenoms. Pavyzdžiui, pincetui, tarpdančių šepetėlių papildymui, sviestmedžio sviestui. 

Antrasis stalčius skirtas rankoms, nagams ir skustukams 😁 čia turiu ir dildes, ir vatos pagaliukus, ir nagų lako valiklį, ir rankų kremus, ir nagų dailės reikmenis, ir nagų lakus. Vieną skyrelį skyriau skutimosi reikmenims - šiuo metu čia tik viena galvutė ir vienkartinis skustuvas kelionėms. 

Trečią stalčių skyriau veido priežiūros priemonėms ir kempinėlių papildymui. Dešinėje pusėje - veido kaukės, volelis, šepetėlis kaukių aplikavimui ir kempinėlės nuvalymui. Kairėje viskas, kas liko - kremai, šveitiklis, serumai, aliejus, balzamas makiažo valymui ir panašūs dalykai. 

Vieną kremą laikau rankinėje, prausiklį - vonios spintelėje, o micelinį pienelį ant stalo.


Priešpaskutinis stalčius dar nesutvarkytas iki tobulumo. Du viršutinius skyrelius naudoju dieniniams ir naktiniams įklotams (bet jie keliaus į wc kambarį, tik reikia užsisakyt tinkamą dėžutę laikymui) bei mėginėliams. Apatiniai skyreliai skirti plaukų formavimui ir kūno odai - šiai dienai turiu tik savaiminio įdegio priemonę, kremas ir dušo želė naudojami dažnai, tad juos laikau vonioje. 

Na ir paskutinis, bet kartu ir pats mylimiausias stalčius 😁 viskas skirta plaukams. Viršuje kairėje - kondicionieriai, dešinėje - trys mėgstamiausi šampūnai. Apačioje kaukės ir plaukų kremai (leave in). 

Pastebėjau, kad šie krepšeliai yra tobulas sprendimas tvarkai palaikyti. Ne tik lengviau viską rasti bei kategorizuoti, bet ir riboja pirkimą. Pavyzdžiui, jau kaip ir norėčiau naujo kondicionieriaus, bet jį įsigijus bus nepatogu pasiekti kažkurį iš turimų. Nenoriu tos pačios situacijos, kaip su šampūnais - juos jau reikia krapštyti 😁 už visus krepšelius (12 mažų ir 12 didelių) mokėjau gal 10 eurų ir čia geriausia mano investicija. 

Nieko ypatingo, bet man labai patogu. Ne veltui noriu ir dekoratyvinę kosmetiką laikyti tokioje spintelėje 😁 

2 komentarai

  1. nu gi labai jau viskas čia pas tave organizuotai) yra iš ko paismokyt, nes pas mane... no comments 😁

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Laaabai mėgstu organizuot dalykus :D mielai pagelbėčiau! 😎😁

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.