2021m. žiemos pribaigtukai ir pastarųjų metų apžvalga

2021-03-17

Sveikos!

Nauji metai - naujas pribaigtukų skyrius. Šis įrašas turėjo pasirodyti prieš porą savaičių, bet kraustydamasi pribaigtukus palikau pas tėvus ir tik dabar atsivežiau. Bet galim pradėti penktuosius pribaigtukų skaičiavimo metus. Kaip greitai bėga laikas! 😁 prieš pradėdama noriu apžvelgti pastaruosius ketverius metus ir pribaigtukų skaičius. 



2020m. - 118 pribaigtukų

2019m. - 174 pribaigtukai

2018m. - 301 pribaigtukas

2017m. - daugiau nei 132 pribaigtukai. Pusmetį siekiau šimto pribaigtukų tikslo, jį pasiekusi parašiau liepos ir rugpjūčio pribaigtukų įrašus ir iškeliavau ilgų atostogų nuo blogo 😁


Pirmieji metai buvo vieni iš nevaisingiausių. Tuo metu dar neturėjau daug kosmetikos, beveik jos nenaudojau, todėl skaičiai palyginus maži. Primenu, kad didžiąją dalį sudarė vienkartinės kaukės. 


Antraisiais metais šlaviau lentynas 😁 prasidėjo mano siuntų era, pustuščių pakuočių tuštinimas, mėginėlių naikinimas. Bet skaičiai kosminiai. Bet vis dar nebuvau subaigusi visko, ką planavau, todėl ir tretieji metai neblogi - net 174 šiukšlės. 


Na ir pernai sunaudojau 118 kosmetikos produktų. Skaičiai šiek tiek normalizavosi, ypač metų gale. Supratau ko ir kiek man reikia, daug kosmetikos išdovanojau, tad nereikėjo išmesti nenaudojamų produktų su pasibaigusiu galiojimu - jis tiesiog nesibaigė. 


Šių metų tikslas ne kuo daugiau subaigti, o rinktis tuos produktus, kurių man reikia ir mažinti šiukšlių kiekį. Kaip viskas apsivertė! Džiugu, kad per sausį ir vasarį sunaudojau tik 9 produktus, einu tinkama linkme! Juos ir apžvelkim. 



1. Gamtos magija šampūnas "Alavijas". Pigutis, kurį nusipirkau tam, kad išplauti visus silikonus ir kitus šūdukus iš plaukų prieš pradedant taikyti CGM metodą. Bet man labai patiko - nesausino, išplovė tikrai gerai. Net keista, kad šampūnas už ~60 centų taip veikia. 


2. Batiste sausas plaukų šampūnas. Negaliu gyventi be sausų šampūnų, bet teks vėl priprasti, nes tinkantys CGM arba brangūs, arba neprieinami Lietuvoje 😁 šis šampūnas vienintelis mano nukrypimas nuo CGM, kurį padariau tik tam, kad sunaudoti - likutis buvo kaip tik vienam kartui, o ir reikalas prispyrė. Dabar jau nebeturiu ir du mėnesius sąžiningai laikausi metodo. 


3. Nida plaukų kondicionierius su dilgėlių ekstraktu. Pigiausias rastas metodui tinkamas kondicionierius, kuris veikė idealiai. Net geriau, nei dabar naudojami brangūs kondicionieriai, tad tikrai tikrai kartosiu. 



4. CD dezodorantas. Šio gamintojo dezodorantai mano mylimiausi - nekemša porų, sudėtyje nėra aliumino druskos, gaiviai kvepia ir gerai saugo nuo nepageidaujamų kvapų. Sunaudojau gal 5 pakuotes, sunaudosiu dar mažiausiai tiek pat. 


5. Ben & Anna dezodorantas. Zero waste produktas kartoninėje pakuotėje, kuri mane ir sugundė išleisti tokią sumą 😁 bet 1. nepajutau jokio efekto ir 2. pakuotė tragiška! Uždaryti neįmanoma, kraštai apsilaupė, tepantis dezodorantas susistumia atgal. Nerekomenduoju. Toliau bandysiu dezodorantus gamtai draugiškoje pakuotėje, tikiuosi rasti tokį, kurio naudojimas nebus kankynė. 


6. Origins veido kaukė. Turiu ją kokius du metus. Gailėjau, o tada ir tingėjau, bet odai reikėjo stipresnio drėkinimo ir pagaliau išbandžiau. Kokia smagi! Visą laiką jautėsi vėsumas, kaukė neįšilo, neslydo, o ir sudrėkino taip, kad savaitę visiškai nejaučiau tempimo jausmo. Retas reiškinys, mielai pakartočiau. 


7. Dr. PawPaw lūpų balzamas. Šis produktas persikinio atspalvio, todėl jį naudojau tik namuose - tepa kaukę. Bet net tokia smulkmena priversdavo jaustis gražesne. Kiek nedaug reikia karantino metu... 😁 ai, o drėkina gerai, kažkada pakartosiu. 


8. L'Oreal veido šveitiklis. Garsusis cukrinis šveitiklis, kuris sušoko į gabalėlius. Ilgą laiką buvau visiškai apleidusi veido priežiūrą, o per tiek laiko produktas susicukravo ir tapo per aštrus. Mano kapiliarai arti odos, tad net norėdama negalėčiau dažnai naudoti, bet čia oficialiai geriausias mano bandytas šveitiklis, kažkada nusižengsiu savo taisyklei dėl odos saugojimo ir vėl įsigysiu. Būtinai. 


9. Mixa naktinis veido kremas. Pastaruosius metus supratau, kad Mixa kremai ir mano oda = KML ir iki dabar negaliu baigti naudoti 😁 man tinka absoliučiai visi Mixa kremai. Tik bėda ta, kad mano kolekcijoje liko paskutinis Mixa kremas, kurį baigiu sunaudoti. Reikia papildymo! 😳



Tai tiek per tuos du mėnesius 😁 8/9 produktų man labai patinka (vienas paseno), o vienas tikras nesusipratimas. 



Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.