PLEDO | patogiausias pasaulyje "oversize" džemperis

2021-01-18

Labutis!
Pagaliau išaušo ta diena, kai galiu papasakoti jums apie savo naujausią drabužį 😁 Tai - milžiniškas, didesnis už "oversize", džemperis. Jūs tik pažiūrėkit kokio grožio! 

Pristatome jums „PLEDO antklodės džemperį“ - patogiausią pasaulyje  "oversize" džemperį, kuris sujungia jaukios antklodės šilumą su jūsų mėgstamiausio džemperio patogumu. Ši nešiojama antklodė suteiks jums šilumą ir jaukumą, kol ilsitės namuose, žiūrėsite televizorių, žaisite vaizdo žaidimus, dirbsite nešiojamuoju kompiuteriu, stovyklausite, dalyvausite sporto renginyje ar koncerte ir kita.

Žinokit, aš 150% pritariu gamintojo aprašymui - tai tikrai patogiausias pasaulyje džemperis. Jis milžiniškas, labai jaukus, švelnus ir šiltas. Nuotraukas dariau baisiame šaltyje, mano fotografas buvo su šiltu paltu ir sušąlo, o aš fotografavausi tik su šiuo džemperiu ir sukaitau 😁


Nuotraukoje demonstruoju kiek daug galėsit valgyt karantino metu, jeigu turėsit šį PLEDO gaminį 😂 aš šiek tiek baiminausi, kad jis man bus kaip tik, bet, žinokit, man dar storėt ir storėt. 

Išsirinkau rožinę spalvą, nes mėgstu tokius akcentus ir pastebėjau, kad mano spintoje buvo likusi tik juoda ir pilka spalvos. Tačiau jei nenorit rožinio, galit įsigyti ir juodą, ir violetinį, ir raudoną, ir šampaninį, ir pilką, ir net skirtą vaikui - pavyzdžiui, dinozauriuką. O spalvų ir gyvūnėlių yra daugiau, nei išvardinau, tad jei domina galit pasižvalgyt pledo.shop internetinėje parduotuvėje.

Taigi, su savo nauja meile leidžiu didžiąją laiko dalį - ir dirbu, ir valgau, ir guliu lovoje su šunimi, ir einu į parduotuvę, ir einu pasivaikščioti. Pats universaliausias drabužis. Jo vidus padengtas šilta medžiaga, o išorė labai minkšta ir švelni, tad sušalti net tokiu oru NE Į MA NO MA. 

Didelis gobtuvas saugo ausis ir galvą, ilgis - užpakaliuką, o didžiausia mano matyta kišenė - rankas. Beje, rankovių pabaigoje yra gumos, kurios padeda "užfiksuoti" rankoves ten, kur noriu. Be jų būtų neįmanoma valgyti ir patogiai pasiimti daiktus, tad tikrai apie viską pagalvota. 

Anksčiau minėta didelė kišenė talpina ne tik rankas, telefoną ar TV pultelį, bet ir knygą, didžiausią traškučių pakelį, katę ir viską, ką sugalvosit ir ko gali prireikti šalia 😁 

Atsitūpus arba sulenkus kojas į vieną drabužį telpa visas kūnas, tad jaukumas, patogumas ir šiluma garantuoti. Nerandu jokio minuso!


Gavusi džemperį bijojau pukų arba nusiskalbimo ir vengiau skalbti, tačiau net ir po skalbimo bei ilgo sukimosi džiovyklėje jis kaip naujas. Aš jau mąstau, kad noriu antro sau (nes nežinojau kur dėtis, kol skalbiau turimą!) ir bent vieno vaikinui. Gerai, kad yra daug unisex spalvų.

PLEDO parduotuvėje galima sukti laimės ratą ir gaudyti nuolaidas, tad jei susižavėjot ir nusprendėt, kad jūsų karantinas ir baisiai šalta žiema taip pat neįmanoma be neišpasakyto jaukumo drabužio - turėkit omeny. Siuntimas visoje Europoje nemokamas, tad nesvarbu iš kur skaitot - Lietuvos, UK, Danijos ar Italijos, savo užsakymą gausit dar sausį. 

Įsigyti galima pledo.shop parduotuvėje 💖


#reklama

5 komentarai

 1. klausyk, tas pledo-megztinis tikrai geras išradimas :DDD vistiek visada namie būnu apsisiavus pledo skraiste :D
  o nuotraukos kokios žaismingos, jėtus! <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nerealus! 😁

   Ačiū 😍😍 visos ir padarytos durniuojant, man tokios jaukios pasirodė 😁

   Panaikinti
  2. Nerealus! 😁

   Ačiū 😍😍 visos ir padarytos durniuojant, man tokios jaukios pasirodė 😁

   Panaikinti
 2. Oi geras, koks fainas, noriu!! Namuose ir radiatoriai gali būti šalti, tokį džemperiuką užsimeti ir šilta. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. nerealus pledas, absoliučiai, dar ta spalvaaa hot pink, mano mėgstamiausia. jau žinau, ką dėsiu sau po egle dovanų, galėsiu šildymą visai užsukt :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.