CATRICE TRUE SKIN HYDRATING makiažo pagrindas | Clinique dupe?

2021-01-24

Labas!

Noriu pakalbėti apie naujausią ir man aktualiausią Catrice naujieną - drėkinantį makiažo pagrindą. Pirmą kartą jį pamačius iš karto kilo asociacijos su Clinique "Beyond Perfecting". Tą supratusi iš karto nusipirkau šį produktą, nes esu didžiausia Clinique makiažo pagrindo fanė 😁 ar pasiteisino mano lūkesčiai?Drėkinamasis makiažo pagrindas padeda paslėpti odos netobulumus, paraudimus. Priemonė taip pat suteikia odai natūralų matinį atspalvį.


Pakuotė daili, storo stiklo, neperkrauta, bet ir ne išskirtinė. Man patinka. Dozatorius - pompa, tad higieniška ir labai patogu. Buvau pasiilgusi pompų 😁 kai dariau didįjį kosmetikos išsivalymą atsikračiau visų makiažo pagrindų, išskyrus Clinique, o jis dozuojamas kaip maskuoklis, su šepetėliu. Dėl to dar kartą įsitikinau, kad labiausiai myliu pompas. Užbėgant už akių teigiu, kad tai toli gražu ne Clinique dupe. Catrice maskavimas tarp lengvo ir vidutinio - dailiai sulygina odos spalvą, bet nepaslėpia nei strazdanų, nei spuogelių. Tobulas maskavimas kasdienai, kai norisi sveikai ir natūraliai atrodančios odos įvaizdžio. 


Produktas man nesausina, neparyškina sausesnių plotų, tačiau prastokai laikosi T zonoje - ten, kur oda labiausiai riebaluojasi. Norint, kad makiažo pagrindas išsilaikytų visą dieną, riebesnėse vietose reikės dvigubo fiksavimo arba atnaujinimo dienos eigoje. Bet man tai ne problema, geriau toks variantas, nei paryškinti sausumai 😁 riebiaodėms, žinoma, netiks. Kasdienai naudosiu ir sunaudosiu, su atspalviu pataikiau tobulai net pirkdama internetu (mano atspalvis 004, šviesiausias), bet jei norit rimto maskavimo ir tobulo išsilaikymo - ieškokit kitur, čia ne tas produktas 😁


Catrice produkciją rasit Eurokos ir Drogas fizinėse bei internetinėse parduotuvėse. Mano makiažo pagrindas iš čia


Kaina be nuolaidos 7,29eur.
Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.