Maybelline maskuokliai

2020-12-04

Labas!
Jau ilgą laiką dažydamasi nenaudoju makiažo pagrindų. Kasdienai man pakanka gero maskuoklio - veido kaukės neprisideda prie geros odos būklės, tad bent taip palengvinu jos gyvenimą 😁 prieš kurį laiką Maybelline man suteikė galimybę išbandyti šią Superstay linijos naujieną, kurią testavau ne vieną savaitę ir jau susidariau galutinę nuomonę. 

Nesvarbu, kas Jūsų dienotvarkėje, pasikliaukite SUPER STAY UNDER-EYE CONCEALER ir užmaskuosite tamsius paakius. Formulė, pagal kurią pagamintas maskuoklis, yra tokia, kad užmaskuojami tamsūs paakiai, naudojant aplikatorių: maskuoklis lengvai paskleidžiamas ant odos vientisu sluoksniu. Šis paakių maskuoklis yra atsparus vandeniui, nenusitrina ir nesitepa, išlieka iki 24 valandų. Rezultatas: maskuoklis paslepia tamsius paakius bei raukšleles, odai aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo.

Maskuoklio pakuotė nedidelė, spaudžiama, tad nesudėtinga išnaudoti viską iki paskutinio lašo. Dozatorius - kempinėlė. Minkšta, siaurėjanti, su ja labai lengva nepadauginti produkto ir jo uždėti tik ten, kur reikia. 

Man tokie dozatoriai nepatinka dėl higienos. Anksčiau nekreipdavau dėmesio, bet dabar visur matau bakterijas ir stengiuosi valyti viską, ką pasiekiu 😁 gaila, kad skystų maskuoklių kitose pakuotėse nesu bandžiusi. Ir, turbūt, mačiusi. 

Turiu dzi maskuoklių spalvas - 10 ir 15. Abi šviesios, tačiau 10 numeriukas rusvas, o 15 - gelsvas. Aš turiu raustančią odą, tad labiau mėgstu 15 numeriuką. Jis neutralizuoja keistą mano atspalvį vaizdas tampa pakenčiamas 😁 Žinau, kad raustanti oda yra mažiausia problema, bet tai mane taip erzina! Nelabai turiu ką maskuoti, bet tenka lyginti odos spalvą.


Maskuokli naudoju ant paakių, smakro ir kaktos - zonų, kurios labiausiai rausta arba prašo maskavimo. Viską išsklaidau beveik po visą veidą, lengvai užfiksuoju su biria pudra ir efektu džiaugiuosi visą dieną. Su tokiu makiažu teko būti parą ir visiškai nenusivyliau šiuo deriniu - šiek tiek apsitrynė skruostai, kuriuos liečiu, bet visos kitos vietos atrodė puikiai.


Tai nėra pats skalsiausias ir geriausias mano bandytas produktas, bet patenka į TOP3 sąrašą - rekomenduoju.2 komentarai

  1. man tai labai geras kainos ir kokybės santykis šie maskuokliai, bet kaip ir tu sakei - irgi nėra pats geriausias bandytas produktas iš šitos srities))

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.