Kvapnus Adventas #7 | Zadig & Voltaire "This Is Her"

2020-12-07

Sveikutės!
Vakar buvau užsiknisusi kaip reta - iki 5 ryto rašiau rašto darbus universitetui 😁 tad po tokios nakties norėjau kažko lengvo, švelnaus ir ramaus. Šiam poreikiui patenkinti labiausiai tinka mano mylimi aromatai, tad net negalvojusi pasirinkau Zadig & Voltaire "This Is Her". 

Balta. Ištikima. Paryžietiška elegancija, apgaubta kašmyro ir jausmingojo šilko. Jaunystė ir nerūpestingumas, sklindantys iš arabinių  jazminaičių ir rausvųjų pipirų. Kaštainių ir vanilės duetas – tarsi saldi roko dvasia. Tokia yra ji. Laisva ir nevaržoma. Intensyvios pamatinės šio aromato natos patvirtina jos moteriškumą – pajuskite santalus, tai išskirtinė „Zadig & Voltaire“ nata.


Kvepalų natos nuostabiai atitinka elegancijos ir moteriškumo žinią - jazminai, vanilė, kaštainiai, saldalmedis, vanilė, rausvieji pipirai 


Gavusi šiuos kvepalus net nustebau dėl buteliuko svorio, pakuotės ir stiklo storio. Gamintojai tikrai nepagailėjo medžiagų kvepalų pakuotei ir saugumui 😁 kadangi kartais kvepalais dalinuosi, pakuotė ta tikrai nepatogi - purškiant didelį kiekį aštri briauna pjauna ranką. Bet jei esat standartinė kvepalų naudotoja, kvepalus perkanti dėl savęs, problemų tikrai nekils.

Balta spalva iš karto nuteikia lengvai saldžiam, elegantiškam aromatui. Ir šis tikrai toks yra - labai gerai jaučiu jazminus, susimaišiusius su vanile, lengvu riešutiniu kaštainių aromatu ir šiokiu tokiu išskirtiniu santalo medienos kvapu. Derinys idealus kasdienai, kai norisi spindėti, bet nesinori erzinti aplinkinius arba per daug išsiskirti. Kvepalų aprašyme esantis žodis "elegancija" puikiai apibūdina šiuos kvepalus pasirinkusią moterį.

Kvepalus galima įsigyti tiek internete, tiek Douglas parduotuvėse. Beje, daugumoje parduotuvių yra jų testeriai, tad jei abejojat dėl aromato - prie progos pasitikrinkit.


2 komentarai

  1. Oho, iki 5 ryto? :/ aš maniau, kad mano darbai iki 12 nakties tęsiasi ilgai :D ;)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.